0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
Kayınvalidem kızımi kucağından düşürdü 9 aylık daha birde düşe kalka büyücek diyor ya bunu kendi yaptı nasıl böyle rahat olabilir bı insan aklım almıyor ben lavaboya gittiğimde oldu herşey içim parçalandı ağlamasına okadar sakın ki eşimi aradm hastaneye götürelim diye bana diyor ne kadar büyüttun diye çok az kafasını vurdu sadece diyor ama görünen birşey yok ağlıyor sadece canı acımış belli yavrumun 

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kaza canım senin annende düşürebilir di yada sen de düşürebilirsin 
(13,202 puan) tarafından
Ben kendime yeterim çok sağol benim kayınvalidemden çekmediğimi iddia ettiniz küsüm dedim küslük sebebim pintiliği genel insanlığı veya babaanneliği değil adam gibi bir gün birbirimize laf söylemiş insan değiliz. Küserken bile kavga etmeden küstük çok isteyen postlarıma baksın. Alnım ak yüzüm pak. İnsanlara yorum yaparken açıklarından vurmaya çalışarak yorum yapmayın. Çok şükür kendimden memnunum. İnsanları sıfatları ile değil kişilikleri ile değerlendirme yeteneğime sahibim
(89 puan) tarafından
Evet belki siz hayatınızda size karşı yapılan yanlış vs özür beklemiyo olabilirsinz ben bekliyor benim yapım bu ben orada kızıma uzulurken onun çayını yudumlamasina karşıyım benim kızım ağlarken o orda TV bakmasinada karışıym sizin yapininz belki bunu kabul edebilir belki sizde çok rahat vurdum duymazsinizdir normal hayatta o yüzden bu kadar buyutmemis olabilirsinz
(13,202 puan) tarafından
Hee genişlikten rahatlıktan vurdumduymazlıktan kırılıyorum ben
tarafından
Ayy amma uzattın yani git bunları kaynanana söyle o zaman post açıyorsunuz sizin gibi düşünmeyince hemen saldırıya geçiyorsunuz kardeşim bize göre böyle abartıyorsun git söyle kaynanana özür dilesin senden
(89 puan) tarafından
Cevap yaz diye kafana silah dayamadık :D burada tek yazan kişi sen değilsin ayrıca sana cevap vermedim ben diğer yazan kişiye cevap yazdm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen  düşürsen bi ton laf ederdi kesin. Geçmiş olsun canım 
(89 puan) tarafından
Evet öyle .. sağol canm
0 oy
tarafından
Kazadır bir şey diyemem ama pişkin pişkin cevaplar vermesi sinir etti beni mahcubiyet görmedim açıkçası . Herkesin evladı canı ciğeri
(89 puan) tarafından
Evet sakin olup ne var feln demesi sinir etti yani
0 oy
tarafından
Dört saat ne uyutma gözlemle bişi fark edeersen al götür ne kadar yükseklikten düştü mesela 
(89 puan) tarafından
Kucağında yerden düşmüş çok yüksek değil ama kafa üstü düşmüş
0 oy
tarafından
Şimdi birşey yazacağım yaşlı saygı muhabbeti açılacak yok saygı duymayan ne olacak ki diyen birine saygı duymayı doğru bulmuyorum 
(89 puan) tarafından
Evet yani bu kadar sakin olması delirtti beni
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Tabiki bir anne olarak korkmakta endislenmekte haklısın ama bir insan torununu neden bilerek düşürsün canım torunu olmasa daha ufacık bebeğe neden zarar versin fevri davranma bence 
(89 puan) tarafından
Bilerek düşürdü demedim ki zatn
(1,586 puan) tarafından
Bilerek yapmış gibi imada bulunup yazmışsın canım
(89 puan) tarafından
Yok bı sen öyle anlamışsın ama sadece aşırı sakin olmasına kızdm
0 oy
(937 puan) tarafından
Olabilir insanlık hali kendimiz de yapıyoruz bazen insanız sonuçta 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ay varya şöyle herşeyde eşlerini arayan kadınlara deli oluyorum hele bi bak biryerinde birşey varmı kusuyomu şişmişmi çocuk nasıl bı gözlemle ya o an adamcağız arabanın ustundeyse  ya o hızla gelse daha mı iyi 
(89 puan) tarafından
Yani bende bı yerine bakmadan koşup elime telefonu alıp buraya post acmadm zatn heralde baktm eşimde işte değil ayrıca arkadaşla dışarda bende böyle sizin gibi bilip bilmeden konuşan insanlara sinir oluyrm
0 oy
tarafından
Yani kaza olabilir herşey bir saniyelik ama biraz uzelebilirdi o ne öyle arsız arsız cvp veriyo 
(89 puan) tarafından
Evet kazadır düşebilir ama böyle umursamaz tavırlar kendisinin biyerine bişe olsun ortalığı ayağa kaldirif
tarafından
Diyorum ya üzülebilirdi ve arsız arsız cvp vermeyebilirdi diye bazı insanlar çok tuhaf gercekten
0 oy
tarafından
Olacağı varmış canım senin elinden de düşebilir di için rahat etmiyorsa kaynanan gittikten sonra götür hastaneye
(89 puan) tarafından
Kaynanam burda kalıcı yani başka şehirden geldi ama hastaneye götürmek istesem neden onun gitmesini beklim ki ?
0 oy
(545 puan) tarafından
Canım çocuk bu düşer normal senin elinde de dusebilirdi bilerek dusurmemistir ya tepki verme bence sende benim oğlum 3 aylıkken yataktan düşmüştü hastaneye goturmedim herhangi bir şikayeti olmamıştı 2-3 saat uyutmamaya çalış öyle her dusmede hemen kötü bişey olacak diye düşünme ooo büyüdükçe nerelerde nasıl düşecek benimki 6 yaşında şimdi bacaklarını görsen düşmekten mosmor oluyor korkma içini ferah tut bişey olmaz 
(89 puan) tarafından
Yok canm haklisin tabiki düşer Allh daha beterini vermesin ben bilerek düşürdü demiyorum zatn çok tepki vermedim yani anne nasl düştü nefesini çarptı diyorm saçma sapan Alaycı cevaplar veriyor bana yani benim tepkimi saçma öyle konuşuyor
(545 puan) tarafından
Alaycı cevap vermesi insanı sınır eder evet o konuda haklısın genel yapısı oysa sen daha iyi bilirsin canım aldırış etme daha dikkat etmesi gerektiğini söyle o zaman kırmadan korktum anne alay etme falan de
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Eli tutmuyursa ellemesin çocuğu kendince suçunu ört bas ediyor 

Pişkin pişkin

Konuşmuş sinir :angry:

(89 puan) tarafından
Yani tamam anlarim insanlık hali olms ama bana saçma sapan cevaplar veriyor ben kizmadn sadece soruyorm nefesini vurdu tam olarak diyorm nekadr buyuttn diyor bana
(12,264 puan) tarafından
Valla bacım verme eline
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun

(89 puan) tarafından
Sağol canm
0 oy
(1,539 puan) tarafından

Neresinin üstüne düşmüş birde ben olsam alır kendim götürürüm kucaktan düşmus yani birde acın interneti bakın cocugun kendi boyunu aşan yerden düşmesi tehlikelidir 

Kynananin rahatligida maşallah tamam kazadır olabilir senin kucağından yada annenin kucağında da dusebikirdi ama böyle rahatlık ne diyim yani bilemedim sinir oldum
(89 puan) tarafından
Evet öyle gercektn beni sinir edende bu yani ne bu rahatlık neresini vurdu diyorm saçma sapan cevap veriyor büyüttun diyor ama nerden bilebilirim ben o an orda değildim nasıl düştü görmedm yani
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım nasıl bebeğin peki takip et uyurken rahatsız et gece uyandirir gibi hastaneye gitmediyseniz bungildagini kontrol et içe doğru ya normalde şişme falan varmı diye göz bebeklerinde biri büyük biri küçük mu bak ışığa duyarlılığına bak takip yapıp yapmadigina bak parmağımla yada oyuncağıyla birde sese bak göstermeden kulağının sağında silunda ses yap yavaş yavaş dönüyor mu bak
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben Ama sen düşersen kıyamet kopardı canım bizim evde öyle oluyo ben düşürsem biryerden herkes bişey der eşim düşürür,yada kaynanamın yanında düşer düşe kalka büyüyecek derler 

Rabbim onları korur korkma canım takip et 
(89 puan) tarafından
Amin canm
Maalsf öyle oluyor aslında en çok biz dusunuyorz onları
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Seni de çok iyi anlıyorum bende anneyim çocuk bu doğru düşe kalka büyüyor melekler korur panik olmuşsunuz dur haklısınız sizi sakinlestire bilirdi bebeğe bi su icire bilirdi birşeyi varmı yokmu belki bakmıştır ama olur kuzum Rabbim korumuş herkes bazen çok çok iyi düşünemiyorum sende haklısın yaşlı ligina ver şükür iyimi nasıl şimdi hala ağlıyor mu kustumu biryerinde çarpma varmı sakin ol emziriyorsan sütun etkilenir geçmiş olsun cnm içi ❤️
(89 puan) tarafından
Sağol canm yorumun için şuanda bir sorun yok sadece ben görmedim nasıl düştüğünü ve kızım çok ağladı bende sorduğumda o sakin umursamaz tavırlarla konuşması kızdırdı beni bana açıklama bile yapmıyor yani
(1,243 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ben şükür iyi ya ona bak kucağına verirken 2 kere düşünürsün
0 oy
tarafından
"Düşe kalka büyüyecek"teki düşmek çocuğun yürürken düşmesi, yetiskinlerin yavruyu düşürmesi degil :D kılıf hazirlanmis hemen.
(89 puan) tarafından
Aynen hemen cevp hazır
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Kazadır olabilir ama keşke özür dileseymiş.
(89 puan) tarafından
Evet  bunu isterdim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Düşe kalka büyüyecek sözü çirkin olmuş anca yürümeye çalışırken kendi düştüğünde deriz biz o sözü.Taşımakta zorlanıyorsa çok sık kucağına almasın bence
(89 puan) tarafından
Kucagmdan ijdirmez zatn kızım inmek ister ağlar yinede bırakmaz bende bişe demem ama bu düşürmesi tamam kızdm ama en çok umursamaz tavırlarına kızdm
0 oy
tarafından

Hey ALLAHIM ya kaza olmuş alt üstü herkesin başına gelebilir bana insan bir telaşlanır ne o öyle sakince oturmak özür diler bi insan  kafasını sert mi çarpmış hafif mi genede kontrol ettirmek lazım  bebeklerin yapıları hashasdır

(89 puan) tarafından
Yani canm ben lavaboya gittik 1 dk içinde ağlamaya başladı diyorm anne nasl çarptı abarttım fln bana saçma sapan cevppar veriyor söylemiyor bile nasıl düştü bişe açıklamıyor bir rahatlık var sinir etti beni
tarafından
Bende kızımı 2 kere düşürdüm 2 side yüz üstü düşmüştü biri ben bayılcak gibi olmuştum gözüm karardı dizlerimin bağı çözüldü ikimizde yere düşmüştük diğeri ise yeni doğduğu zaman uykusuzdum gece emzirirken koltukta kucağımda uyuya kalmışız uyandığımda kucağımda olduğunu unuttum birden kalktım  pat bir baktım yere düştü  gene yüz üstü her ihtimale karşı götürdüm doktora ne olursa olsun götür doktora saatler geçti zaten için rahat etsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 441 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,838 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 243 göst.