0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından

Herkes zaman ne kadar çabuk geçti diyor ama sanki bana zaman geçmiyor. Hamileligimi çok erken öğrendim tesadüfen.  41. Haftaya kadar bekleyecek doktor. Doğdu doğdu, doğmadı rahim yumuşamasına göre falan suni veririz dedi.  Yumuşama da yoksa sezeryanla alacak bebeği. Maksimum son 6 hafta ve ben daralmaya başladım. Çok rahat hamilelik geçiriyorum. Ona rağmen böyleyim. Allah zor geçirenlere kolaylık versin :(

vücudumu zorluyorum hep ayaktayım, gezmeye gidiyorum ama kerata gelmeye niyetli değil. Duâ edin de sağlıkla gelsin bir an önce. 

5 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kız daha 35 haftalıksın gelmesin zaten şimdi ;) 
(422 puan) tarafından
2 haftaya gelsin diyorum ya :) şuan doğarsa belki kuvöze alırlar ciğer gelişimi olmadiysa haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar geç o kadar iyi canm , bu günlerini özlüceksin bol bol uyu dinlen 
(422 puan) tarafından
Ben normalde de öyle yatıp keyif yapan biri değilim ki. Yapim gereği boş duramiyorum. Yıllardır sadece uyurken dinlenir vücudum. Daha çok iş, daha çok efor istiyorum :)
tarafından
Heheheh görcem ben eforu bi doğur sen :)
(422 puan) tarafından
Buralara postlar açarım artık :D
0 oy
(1,521 puan) tarafından
En hayirli zamaninda gelmesini nasip etsin Rabbim saglikli sihatli , son ay son haftalar gercekden gecmiyo dogsada aldigim cicileri giydirsem ha bire onla ugrassam diyor insan simdiden sknti stres etme hatta hic etme o doguma giderken hicbir korkun kalmayacak bak kucagina alacagin âna odaklancan sadece simdiden hayirli dogumlar olsun :)
(422 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim :)
0 oy
(587 puan) tarafından
Bende öyle diyodum dogsada sevsem koklasam ağrılarım geçse bı diyodum. Çok büyük konuştum ağrılar geçmedi geçmeyecek üst üste geliyor herşey kalbin içerde atarken dışarda atacak artık üzüntün sevgin herşey iki kat olacak. Gaz sancısı uykusuzluk bı derdimi var neden ağlıyor noye durmuyor açmı yokmu, inşallah hasta etmem ev sıcak mi bebeğimin eli neden soğuk vs vs bir sürü şey var daha. Evet çok güzel bişey canımın canı iyiki doğmuş diyosun ama herşey çok farklı oluyor
(422 puan) tarafından
Her anın bir güzelliği var gerçekten. Yaşadığın anın kıymetini bilmek gerekiyor. Bana arada basıyorlar böyle işte
(587 puan) tarafından
Yok yok en güzel zaman benimde öyleydi niye geçmiyor derdim şimdi 5aylik oldu şimdide su gibi geçiyor
0 oy
tarafından
Kız bende 35 haftalık doğurmuştum snnsndb sağlıkla gelsin kuzucuk ins ❤️
(422 puan) tarafından
İnşallah canım. Kuvöze girmiş miydi
tarafından
Girdi canım enfeksiyon vardı 3.380 kg doğdu kilosu falan iyiydi ama enfeksiyondan yattı bu haftaların da bol bol ceviz kaşar bfalan ye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
3 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 241 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.