0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Çok heyec anlıyım bir an önce liste gelsin bir an önce bağışlasınlar ama biraz da korkum var tabii oğlum ayak uydurabilecek mi sizde durumlar nasıl sizin liste geldi mi size tahminen listedekiler ne kadar tutar kızlar

10 Cevaplar

0 oy
(1,124 puan) tarafından

Liste değil 3.500 kırtasiye ücreti istediler bizden özel çocuk olduğu için geçen sene 3 yaşta de gönderdik ama durmadı gelişmemişti geçen yıl bu kadar bu sene görüşmeye kendisi de geldi pazarlığa bile girdi ben para vermem kumbaramdan annem versin diye kavga etti müdürü ile :D o kadar heyecanlıyım ki bu yıl müdür kaynaştırma öğrencisi olduğunu velilere duyurmayın normal çocuktan ayırt edilemiyor bilinmesin dedi bir yandan sevindim bir yandan da aklım karıştı veliler bilse ne olacak ki diye ay amma heyecanlıymışım be destan yazdım 

(208 puan) tarafından
Hafif otizim canım
(1,124 puan) tarafından
Tabiki yazabilirsin istediğin zaman canım
(1,798 puan) tarafından
Bence de öğretmeni dışında kimseye söylemeyin öyle cins veliler var ki aklınızdan süphe ettirir Allah iyilerle karşılaştırsin bu sadece veliyle de bitmiyor kreş arayışı içindeydik 1 ay öncesine kadar çocuğum arabada uyuduğu için gelmemişti yanımızda oğlum 4,5 yaşında henüz uzun uzun cümle kurmadığını kendini anlatamayınca da sinirlendigini baştan belirttik mudur otizim olabilr çocuklara zarar verebilir dedi yüzümüze bakmadı düşün
(1,124 puan) tarafından
Hryhry hafif düzeyde otizim çocukluk otizimli yalancı otizim kısaca iyileştirilebilir otizim olarak geçiyor canım atlatan da var tipik otizime  yani kalıcı otizime dönen de var
(1,798 puan) tarafından
Hm teşekkür ederim yorumun için umarım hemen atlatırsınız
-Reklam-
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Benim kızım da 4 yaş sınıfına gidicek hem korku ve heyecan var inşallah güzel olur 
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Öğretmen msj atmış banada pazartesi asıl kayıt için gideceğim bakalım.bizleri neler bekliyor :angel:

(208 puan) tarafından
Gurup kuruldu mu yani liste geldi mi canm
(6,516 puan) tarafından
Yok daha işte ben öğretmenin numarasını bulup msj attım on kayıt oluşturduk şimdi asıl kayıt için pazartesi çağırdı gideceğim asıl kaydını oluşturacagim
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Valla bende çok fazla heyecanlıyım çok az kaldı nasıl olacak oğlum sevecek mı çabuk alışacak mı merak ediyorum 
0 oy
(208 puan) tarafından
Liste geldi mi kurup kuruldu mu kızlar 
(2,700 puan) tarafından
Sınıflar zaten bellidir. 10 gün önce okula gittim. Kayıtların otomatik yapıldığını söylediler. Hatta sınıfı 18 kişilik gözüküyordu. Bunun 6 7 tanesini gelmez muhtemelen dedi. Özel sinif gibi olacak.
0 oy
(119,154 puan) tarafından

bizim burda yarin basliyo gerginim :woot:

0 oy
(2,001 puan) tarafından
ay hemde nasıl sanki ben baslicam okula :D gun sayiyorm kizimn tepkisini alisicakmi daha coguu cogu soru kurcaliyor aklımı 
0 oy
(15,857 puan) tarafından

Adı çıkmıştı kızımın ama okuldan aradılar yaşı küçük seneye kalsın dediler. Bizim heyecan seneye ertelendi :D

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bizde bu sene 2.ci sinifiz bakalım neler bekliyo bizi ama 1.ci sınıf inanılmaz zor:unsure:

0 oy
(48,529 puan) tarafından
bugun ugradim okula yarin kura olacak dediler baska bisey demediler.heyecan var ilk kez annem ve halam harici baskalariyla yalniz kalacak 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
3 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 577 göst.