0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Ya bu çocuğun sesi çıkmazdı geceleri yerinde mışıl mışıl uyurdu 11 buçuk aylık Allahı bir hafta olucak geceleri miz miz gündüz baba yokken sorun yok baba geldim Allahı ağlaması hiç kesilmiyor ben anlamdım ne derdi var Bi anda böyle oldu atak haftası da değil kızlar neden böyle olur ne yapamam lazım bana Bi yardım edin gözünüzü seveyim ☹️☹️

7 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Canım sürekli bebkler çocuklar huydan huya geçiyor :)) böyle büyüyorlar
(4,061 puan) tarafından
Ay ben anlamadım 11 ay uykusuzluk ne bilmedim ben bir haftadır azima etti resmen kız amanın ne kötü bisimis bu mahfoldim Bn
(177 puan) tarafından
Ohool bu daha Lele lolosu var :)))
(4,061 puan) tarafından
Ayy yandık vallahi kız bebekken iş daha kolaydı desene uyut yedir altını temizle uyusun ay hiç derdi bitmez oldu :)
(177 puan) tarafından
Evet vala ama olsun sağlıklı olsunlar da :)
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım napalm artık kendi hastalığı bile unuttum onun bağırmasına
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hanımm hanımmm :D benim bebiş doğduğundan beri mız mız :D 7 ay olcaz  kelin ilacı olsa kendi başına sürer. Uyku nedir bilmiyorum :D Allah ağız sağlığı versin canım benim :D
(4,061 puan) tarafından
Hahay Allah seni kıyamam kız benim öyle olsa kafayı yerdim kesin ben bir haftada mahfetti beni bu ☺️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Diş çıkarıyor olabilir genelde ağrılar gece olur babalar da genelde gece evde olur 
(4,061 puan) tarafından
Dış olabilir çünkü isal de oldu canım ya
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Nazar değmiş olabilir canım 
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Kuzum cok normal. Atak haftasi olayina takilma sen. Onlar faso fiso. Bebisler donem donem huy degistirip sonra orjinaline dönerler  sıkıntı  etme sakin ol. 2 cocuk  anası olarak diyorum  sana tecrube konusuyor:) hatta 3

.de yolda
(4,061 puan) tarafından
Amanın maşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allahım
0 oy
tarafından

Huy değiştirmiş demekki

(4,061 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,758 puan) tarafından
2 yaşına gircek 17 gün sonra canım 1 2 aydr adam aklı uyuyom o zamana kadar 40 kez emek için kalkardı artık uyurdum ayakta emzirirken hele Bi gazı vardı Allah düşman başına vermeye çok çekti çocuğum gazdan 4 5 ay bebekdenda zordu benim kızım şimdide zor yemek yemiyo 
(4,061 puan) tarafından
Hay Allah ya demekki her an hersey değise biliyor canım ya
(2,758 puan) tarafından
Valla canım büyüyolarda ömürden ömür gidiyo bizim zamanımızdaki çocuklar nasıl masum büyüdü şimdikiler ejderha mubarek valla güç yetmiyo
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım öyle vallahi annem hep derdi evde çocuk yok gibiydi sen bebekken derdi ama işte bizimkiler miz miz ☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 275 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 273 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde S. A. M05 (75 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...