0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kimseye derdini anlatmıcaksın kimsenin derdini dinlemiceksin kimseyle fazla gidip gelmiceksin bugün 2 arkadaşım oturup arkamdan konuşmuş demediğim seyler dendi olmus denen seyler bambaska anlatilmiş yada soylenenler yanlis anlasilmis ikiside ayri ayri arayip soz etegindeki taslari doktuler o lafı o açtı diyo oburu o acti diyo bide daha birbirleri hakkinda konustuklari var soylemedim tabi bundan sonra gidip gelmem evime cagirmam kimseylede bisey konusmam ama sinir mideme vurdu haksizliga tahammulum yok hamileyim tansiyonum var suyum az konuştukca sinir olurum diye dicegimi diyip kapattim telefonu bide hala biride diyoki merao etme herseyi anlatmadim yarinda bulusacaklar hayir arkadas sen anlatsan ne anlatmasan ne bu saatten sonra ben suratiniza bakar miyim bidaha bisey konusursaniz bana gelmeyin mad kotu biriyim silin numarami siz birbirinize dikkat edin dedim ama gunduzki sinir suan mideme vurdu 

7 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Malesef günümüz insanları güven sarsmakta mastır yaptılar 
(4 puan) tarafından
Ben artık sorunun bende olduğunu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hayatta 3 kisilik yakin arkadaslik kurmam cnm ayni seyleri defalarca yasamis biri olarak hep ikili arkadaslik kurmaya calisirm bubtarz olaylar bircok kisinin basina gelmistir
(4 puan) tarafından
Buda bana çok güzel ders oldu hayatım boyunca ben bu lafi duymam dediğim lafı duydum kendimce buna izin vermedim zannediyodum yanlış anlaşılmaya
0 oy
tarafından

Aman sil numaralarını engelle gitsin ne sıkıyosun sen canını takma kafaya sitres yapma hamile hamile

(4 puan) tarafından
Sildim de arkamdan aradılar sözde yüzleşmek için
0 oy
tarafından
Sen kendini bildikten sonra bırak konuşsunlar;) 

Günahını aliyorlar işte ne güzel. Millet evde kala kala artık iyice birbirine sarmaya başladı. Bosver tatlım hamileligin keyfini cikart görme duyma. ♥︎
(4 puan) tarafından
Mideme vurdu sinir sakinleşsem uyucam
0 oy
tarafından
Artik insanlara güvenmiyorum ve hiçbirini samimi bulmuyorum sevmiyorum çünkü bana bunu öğrettiler deveye diken insana s...n yaranir bunu anladım ya onlar gibi olacaksın yada yanlız kalacaksin ben yalniz kalmayı tercih ettim onlar gibi kalleş olamadim
(4 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim eşimi bile kattılar sohbete şokalara girdim keşke yapsaydım deseydimde gerçekten kötü olsaydım
0 oy
tarafından
Sırf bundan dolayı kimseye gitmiyorum iyi niyetle bişey konuşurum sözüm fitneye donusur diye korkuyorum 
(4 puan) tarafından
Zaten düşünül deli olcağıma artık evimde tek takılırım daha iyi
tarafından
En iyisi canım boşver kim dost kim düşman belli değil
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Arkadaşlar bazen ufak tefek birbirlerinin arkasından konuşur. Mesela şu huyuna sinir oluyorum diye. Ama sırlarını anlatmak falan filan bunlar olacak şey değil. Yüzlerini gormussunuz. Toksin maddelerden arinmissiniz. Balkona çıkıp yarım saat oturmak Instagram'da gezmek iyi gelir. Ben hep kafamı biseyler izleyerek dağıtırım. 
(4 puan) tarafından
Kesinlikle kanser hücreymiş kurtuldum dediğini yapıcam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 142 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sinirligebe (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehraperi (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 474 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 548 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...