0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar biz İstanbul a yeni geldik oldu 2 ay falan işte bir süre eşimin yiyeni ile birlikte kaldık durumumuz yoktu diye orda kiraya falan ortak verelim az para gider dedik ama öyle dediğimiz gibi olmadı kız hiç bişey almadi evde bir işe el atmaz oldu neyse eşim hesaplar aynı kendi evime çıkacam dedi ev tuttuk çıktık ikinci el eşya aldık bnm koydeki ceyizimi isteyeyim dedim tmm lazım onlar gelsin dedi bende kaynanm gili aradım eksikleri istedim zaten burdayiz artık tabak canagimi yollayin dedim akşam esylari ayirdilar araba az eşya getirir dedi otobüsle gelecek diye yemek takımımı gondermediler agirmis diye hemde taç in urunleri hepsi firinim gelmiyor ee dedim daha ne kaldı bunlar lazım onlarda gelmiyor burda onları almaya kalksam para yok eşimde olmaz kırılır dedi ama ben esylarimi istiyorum ya artık burdayım zaten yatak odam hepsi kaldı borçlar yüzünden evliligimin tadını cikartamadim bide bunlar olunca hiç birşeye hevesim kalmadı biraz uzun oldu kusura bakmayın ama o kadar doluyum ki bir kaç gündür

7 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Nakliye aracı tutsaydiniz herseyi getirirdi canim
(250 puan) tarafından
Biliyorum israrla eşime dedim nakliye aracı tutalım yok o kadarına param yok dedi tartıştik baktım anlamıyor çokta üstüne gitmedim ama zoruma gidiyor ya
(1,933 puan) tarafından
Sen biraraya gidince otobüse atar getirirsin canim
(250 puan) tarafından
Bn gitmiycm işte sorun orda eşim 3 yıl gitmek yok diyor zaten ben gitsem de cocuklar aramada maf oluruz
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
Cnm getirmek isteyen her türlü getirirdi özellikle kırılabilir dendiğinde otobüse koyanlar dikkat edio 
0 oy
(277 puan) tarafından
Nakliyeye para veremiyorsa o zaman evin ihtiyaçlarını alacak olur mu öyle şey 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım bana yollamak istememişler gibi geldi biz burdan vana gidip geliyoruz kimi zaman kendi arabamızla kimi zaman otobüsle öyle şeyler getiriyoruzki aklın duruz hiçfe kırılmıyo yeterki güzel paketlensinler 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Git kendin al tekrar  çanak çok tutar
0 oy
(150 puan) tarafından
Ben suan belcikadayim 1 yıldır oncesi hollandadaydim ozamanlar bekardim ablam konya da kaliyordu evli. Bunlar karar verdi hollandaya gelmek istediler bizde 9 kisilik arabayla gitmistik ablamin tencerelerini porselen takimini nerdeyse mutfak esyasinin hepsini alip gelmistik ozaman. Yani üzmek istemiyorum kaynanan isteseydi hepsini koyardi orda bidaha para vermesinler diye bahane etmis kirilir diye kocanda destekliyor. Hepsi ayni sinir oluyorum anacilara benim kocamda dahil.
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Canım yük kargoları var  cokta uygun fiyata getiriyorlar bir araştırın istersen benim oglumun beşiğini gönderdi babam 50 liraya haberin olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 791 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kahvemsi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 373 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 471 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 681 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,352,063 cevap

34,822 kullanıcı

...