0 oy
520 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 76 gün oldu 66 kiloyla hamile kaldım 83 gibi doğuma girdim şuan 68 olmuşum ama eşim sürekli laf yapıyo sismansin yok göbeğin var da falan filan çok kafama takıyorum emziriyorum oruç tutunca sütüm azaliyo ama zayıflamak için oruç tut diyo napcam ya moralim bozuk 

11 Cevaplar

+3 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşinin kafa yapısına tüküreyim zayıflamak için oruç mu tutulurmuş farz ibadet bu tutacaksın sadece bu yüzden tutulur. Göbeğinden memnun değilse çocuğu o doğuracaktır yiyorsa
(3,458 puan) tarafından
Ek gıdaya başlamadan kilo vermeye uğraşma o zaman diyet sporla verirsin. Kendi zayıfmı eşin kaslı mı kasları yoksa bende kaslı erkek istiyorum de
(10,411 puan) tarafından
+++++++++++++dim seni☘️☘️☘️☘️☘️
(66 puan) tarafından
Zaten 17 kilo kendiliğinden gitti uykusuzluk emzirme derken ama yine de şişkosun diyo
(3,458 puan) tarafından
Ne diyeyim inşaallah zayıflarsın
(66 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay en sinir olduğum şey benim kocam da aynısını yapıyo şişmansın diyo bişey yiyince onu da mı yedin diyo ben de gururunu eziyorum cebinde kuruş parası yok ben de diyorum oğluna git mama al ben de diyet yaparım veririm kiloları madem beğenmiyon git oğlunun mamasını al 4 gün bile gitmeyen mama 70-80 TL alabilirsen al diyom susup kalıyo mal herif bak yine sinirlerim zıpladı. Takma kafana çocuğun çok küçük bol bol ye ona da lafını sok içinde kalıp sana dert olacağına o düşünsün. Biz 4 aylık olduk spora başladım evin içinde 7 aylık olsun yoğurt meyve çorba vs yesin diyete de başlıcam çocuğumun sağlığı ve sütü her şeyden önemli. 
(66 puan) tarafından
Aynen canım bebeğim herşeyden önemli tabi ama insan kırılıyo ya ne biliyim iste
tarafından
Ah ah benim eşimin dediklerini bi bilsen. Canım  bu erkekleri iyilik yaramıyo ağızlarına etcen afedersin ama yapacak bir şey yok en iyisi söylücem her şeyi beni acayip kırıyo ben de kızdım mı söylüyorum çatır çatır her şeyi
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Allahın öküzü sanki keyfiyemi kilo almissin ozaman herzahmetini çekip dunyaya getirdigin o çocugu sevmesin alla alla :angry:

(66 puan) tarafından
Aynen öyle ya hayır yani kendi kardeşi çok zayıf benimde öyle olmamı istiyo
(776 puan) tarafından
Tovbe yarabbi kardesiyle evleneydi oylesini bulaydi o zaman eldeki bu bastan kabul etmicekti o zaman en nefret ettigim sey kusura bakma
0 oy
(442 puan) tarafından
Valla minnak efendi on bucuk aylık veremedim doğum kilolarını karnim açılıyor yiyorum emiyor diye yaza inşallah bol yürüyüş diyordum hastalık biter de inşallah hayaller hayatlar olmayiz
(66 puan) tarafından
Amin inşallah yaa
0 oy
(154 puan) tarafından
Bende 71 ile gebe kaldım 81 çıktım doğum yaptım 1 ay sonra 69 düştüm eşim diyo göbeğin çok kötü zayıflayamazsın  felan ama takmıyorum... Ben kendinle barışık oldukdan sonra  o kendini parçalasın kızım ek gıdaya geçerse verecem..
(66 puan) tarafından
Bana sadece eşim demiyo kaynanam falan da diyo o yüzden istesemde kendimle barışık olamıyorum
(154 puan) tarafından
Sanki onlara nesi ya a
0 oy
(373 puan) tarafından
Sanki keyfine aldın kiloyu hem keyfine de alarbioirsin yani insaniz yani haddsizzzz
(66 puan) tarafından
Sanki kendisi kaslı falan da öküz
0 oy
tarafından
Ağzının ortasına bi tane kürekle vuracaksın belki aklı başına gelir gerizekalı çocuk doğurdu çocuk nasi bi zihniyet anlamıorum takılma sen ya Valla boşver ben doğum kilomdan 4 kilo daha zayıfladım benim adamda ben sana sismanmisin diom da ugrasiosun dio yemek yiyim die bebeyi alio kucagimdan
(66 puan) tarafından
Bana yeme diyo emzirdigim halde
tarafından
Bisey derdim de orucuz neysem boşver takılma sen yine verirsin kilolarını bak ben 5 ay anne sütü verebildim okadar uzuluorum ki eşim de bilio yemedigin için kesildi die o benden çok üzüldü
0 oy
(583 puan) tarafından
Zayıflamak için oruc tut nedir ya dinimizi ne olarak görmesine mi kizayim sana psikolojik başka yapmasinami kizayim. Oruç tutunca sütun azaliyo deyip hala diyet düşünen sana mı kizayim... Anlamışsındır umarim
(66 puan) tarafından
Hayır ben eşimin zorla oruç tuturmasına karşılık dedim yoksa kilo vermek için oruç tutmam
0 oy
(249 puan) tarafından
Bence diyet değil ama spor yapabilirsin göbek problemin varsa plank mekik yapabiliyorsan yap mutlaka her gün biraz daha artırarak çok faydasını görürsün
(66 puan) tarafından
Aynen yapmaya başladım ama çocuktan fırsat olmuyo ki spora zaten onunla ilgilenmek bı spor
0 oy
(776 puan) tarafından
Eşine kufur edecem olmayacak geri zekalı kusura bakmada sen daha lohusa kadınsın oruc zayıflatmaz ve sütlü kadınsın farz değil al eline merdaneyi vur kafasına vala kolay mi cocuk dogurmak emzirmek kendine baksın o hic mi kusuru yok o sana diyince sen de senin gobegin ne bebyi sen mi dogurdun de saci azsa ona laf et bul bir kulp bakalim nasıl oluyor hastaliktaa saglikta denmis yola çıkılmış kilo da alırsın verirsinde hic takma kafana sana yaklasmaya kalkinca ben istemiyorum benim göbeğim varmis ya o erisin oyle de bak nasil geliyor iltifatlar
0 oy
(21 puan) tarafından
Boyle insanlardan nefret ediyorum ya bende 67 le hamile kaldım 85 le doguma gırdım dogum dan sonra kilo veremedim 3 aylıkken de turkıyeye gittik allahım kimi gorduysem ne kadar kilo almıssın dediler pıskolojım bozulmusdu ya gercekden kocam da kızardı bana niye kafana takıyon dıye ama olmuyo ısde sımdı oglum 1 yasında bende hamıleyım 14 haftalık 75 kiloyum sımdıde cok korkuyorum cok kilo alırsam dıye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 435 göst.
7 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraeae (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 674 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 593 göst.
7 Eylül 2019 Diğer kategorisinde İlk göz ağrım (250 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,683 cevap

34,509 kullanıcı

...