+1 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
dddddddddddddddddddddddddddd

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa nasıl güldüm kız:-)) Allah iyiliğini versin 
tarafından
Kafam bir milyon aşkım:-)
tarafından
İcmeden sarhosuzzz hahahahah analik sarhosluguuuu :D
tarafından
Vallahi öyle kuzum en güzel sarhoşluk bence :-))))
tarafından
:)))) evetttt ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Oyyyy oyyy ben ne yapam bacım ben nerelere gideyim bir sınır tutmuş onu var yaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahaha dur bana verilen teselliyi söyleyim sana:D

Az kaldi az biraz daha büyusun duzelir rahat edersin:D

tarafından
Ne kadar mesela sjsjsjsjsj kac sene beklicez bileym de kendimi hazirlayayim :D
0 oy
(410 puan) tarafından
Allah kolaylık versin :))
tarafından
Amiiiin walla cumlemize :)
0 oy
(812 puan) tarafından

Benim oğlum da öyleydi daha doğrusu kucak bebegiydi kucakta uyur , kucakta emer uyanıkken asla oturmak yok kucakta gezdir ev hastanenin karisisiydi oğlum kucagim da gidip iğne olurdum bel boyun fıtığı var çünkü oturunca o kdr çok bağırırdi ki babaya da gitmezdi artık afedersin fışkırarak kusuyordum o evreye gelmiştim şuan 2 yaşında gene dışarı çıkınca yürümez kucakta gezer kendini yormaktan hoşlanmiyi ama gelde bana sor :D

tarafından
Ay bacim o daha zor surekli kucakta walla insan perisan olur :((
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hahaha canım bizde öyleyiz Allah sabır versin benimde erkek. Acaba kız olsaydı böyle zorlarmıydı diye düşünüyorumda. Sende kızda uyumuyormus. Napalım canım başa gelen çekilirmiş :)
tarafından
Wallahi kiz da boyleydi bu da boyle canim :) kizi erkegi yok inan, uykuyu sevmeyen cocuk sevmiyormus onu anladim :D
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim de kızım da gündüz hiç uyumaz gece aralıksız uyurdu. Doktora sordum muhtemelen açtir dedi. Şimdi 8 aylık ve gece 3 kere kalkıyor.  Yine sordum doktora yine açtır dedi. Anne sütü ve ek gıda alıyor.  Bilmiyorum ki aç mı kızım? Acaba açlık yüzünden olabilir mi? Kaç gündür kafayı yiyeceğim. Kızım aç o yüzden mi uyanıyor diye? 
tarafından
Kilo alimi nasil? Ordan anlarsin iyi kotu ac mi tok mu?
(146 puan) tarafından
Doktor kilosu çok iyi diyor. 20 günde 500 gr almış.  Şu an 8 ay 20 günlük ve 8.700 kilosu. Doğum kilosu 2700. İnanın ben de artık şaşırdım kaldım
tarafından
Yok bacim cocuk doyuyor belli :))) masallah cok guzel almis kilo. Dis agrisi olabilir, ek gida yiyor gaz sancisi olabilir, sadece aliskanlik olabilir, hareket ediyor uykuda dondukce kendini uyandiriyor olabilir. Bissuru sey olabilir, doktorlar hemen açtir diyip duz mantik gonderiyolar ama isin asli o degil iste
0 oy
(3,695 puan) tarafından
 Enigin ablasi da boyleydi diyo yaaa ☺️☺️Ayy ne güldüm kız Allah iyiliğini versin ☺️☺️☺️ benim kız da kendi kendine uyur ama hiç alakası yok uzun uyumakla..  bebekken  ben uyuturdum bundan çok uyurdu ☺️☺️
tarafından
Hehehehe napim bende enikler cifter cifter  ya diyolar ya desteksiz uyutun uzun uyur vs aha cocuk desteksiz kendi uyuyo ama yine kalkiyo walla kelimelerim kiyafetsiz kaldi bacim , tamamen cocugun huyuyla suyuyla alakali oldugunu dusunuyorum artik
(3,695 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla. Eskiden peş peşe doğururlarmış bi de çok çocuk.. nasıl bakmış büyütmüşler  hayretler içinde kalıyorum ya ☺️☺️
0 oy
tarafından

Bende de var öyle bitane 4 cu çocuğum ben anlamadım böyle bişey yok sanki yılların uykusunu almış 6 aylık doğdu doğalı sabaha kadar bin kere kalkar gündüz desen öyle :'(

tarafından
Offff al iste aynisi bizimkinin :)
Ne dertleri var bi bilsem bi anlasam offf of
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
tarafından
6.5 aylik canim
0 oy
tarafından

Sesli güldüm ya:D 

Benim oğlan o zaman 50 senelik uykusunu alıp doğmuş :)))) 7 aylık olucak hala gece gündüz agliyo:ermm:

tarafından
Ah bir bilsem bu 2021 bebeleri facia :))))
tarafından
Walla facia :) arpasi fazla kacmis bunlarin kucuk terminatorler :)
tarafından
Aynen öyle puhahhaha öyle çokta yemedim kız hep kusuyodum nasıl böyle oldu anlamadım:)))
tarafından
Gerci bende bi tane de 2010 model war o da ayni boyleydi :))) buyudu hala uyku sevmez kavga dovus yataga gonderirim :) yok bacim yok bizim sansimiz bu, napalim sjsjsjsj
tarafından
Aynen öyle cnm Allah yardımcımız olsun inş ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 378 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...