0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Kızlar bebeğim iki aylık olacak doktor erken daha kolay oluyor diyor sizin düşünceniz nedir

17 Cevaplar

0 oy
(118,983 puan) tarafından
hemen yaptir ne kadar kucuk o kadar iyi
-Reklam-
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Yürümeden yapılması en rahatı bız 5 aylıkken yaptirdik
0 oy
(179 puan) tarafından
Bencede hemen yaptir ben 3 aylıkken yaptım valla cok kolay oldu 
(1,072 puan) tarafından
Canım bunun için nereye başvurulur hastaneye mi
(179 puan) tarafından
Biz özel de yaptık o yüzden bilmiyorum onu canim
0 oy
(1,398 puan) tarafından
4 aylıkken ken yaptırdım idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı hemen yaptırdık daha erken yaptirsaydim keşke dedim 
(1,072 puan) tarafından
Hastanede yapılıyor dimi canım ücreti var mı
(1,398 puan) tarafından
Biz ilcedeyiz burda hastanede yapılmıyor muş özel klinik var zaten bir tane burda orda yaptırdık doktor değildi adamın devletten izni vardı o şekilde yaptırdık 1 haftada iyileşti
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Ablam 2 aylıkken yaptırdı çok çabuk iyileşti dönemiyor diye canıda çok acımadı... Bende doğunca öyle yapmayı düşünüyorum kısmetse
0 oy
(481 puan) tarafından
İyice hareketlenmeden yaptırmak en mantıklısı. Biz 49 günlükken yaptırdık çok rahat ettik
(1,072 puan) tarafından
Pipisini nasıl korudunuz canım
(481 puan) tarafından
Her altını açışımızda fito krem ve sarı kantaron yağı sürüp kağıt bardak geçirdik etrafına
(1,072 puan) tarafından
Hastanede mi yapılıyor canım ücreti ne devlet mi nasıl randevu alınıyor
(481 puan) tarafından
Devlet hastanelerinde yapılmıyordu şimdi değişti mi bilemem. Özelde yaptırdık 800 lira
0 oy
(191 puan) tarafından
Allah'ın izniyle benimki doğduğunda daha kırkı çıkmadan yapacam büyüdükçe canı acır ağlar diye 6 yaşındaki oğlunu hala yaptirmadim  ikisi beraber yapacam
0 oy
(427 puan) tarafından
17 aylikken yaptırdım su fitigi yüzünden 17 aya kadar beklemek zorunda kaldım ama şu fitigi olmasaydı 2 aylikken direk yaptircaktim ne kadar erken o kadar iyi 
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ne kadar erken o kadar iyi ben hamileyken araştırdım hep doğduktan kısa zaman sonra yaptiracaktik ama başka sorunlar çıktı yaptiramadik şimdi 19 aylık kara kara düşünüyorum nasıl olcak diye 
0 oy
tarafından
Evet daha kolay olur ettir kurtul, abimin oğlu 3 aylık geçen hafta sünnet oldu bu hafta iglesmis maşallah. Büyüyünce hareketlendikleri için çok zor oluyor hem anneye hem çocuğa, zaten 2 yaşına kadar yaptırdın yaptırdın yaptırmadın 6 yaşına kadar yaptiramazsin yeni yasa geldi
(1,072 puan) tarafından
Nerde yaptırılıyor canım bu
tarafından
Adana'da heryere aynı ama şehir farketmez
0 oy
(95 puan) tarafından
Ben 4 yaşında yaptırdım çok zordu doktor 2 aylıkken yaptırın dedi arkadaşım 1 aylıkken yaptırdı çok çabuk iyilesti
0 oy
tarafından
2 aylıkken yaptım ilk gün ağladı 2. Gün iyidi
(1,072 puan) tarafından
Hemen geçti mi canjm
tarafından
Ewt ben korktuğum için çok karsı çıktim babası zorladı yaptık iyikide yapmışız diyorum kurtuldu bari 2 günde iyileşti. Büyüyünce zor iyleşiyo
(1,072 puan) tarafından
Özel mi devlet mi canım nerden randevu alınıyor buna
tarafından
Ürolaji uzmanı yapıyor cnm. Özel devlet farketmiyo
(1,072 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Küçükken olmalı emeklemeden yürümeden çabuk iyileşir
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Erken olması mucize gibi birşey . Çok rahat atlattım çok şükür erken yaptirmani kesinlikle tavsiye ederim .
(1,072 puan) tarafından
Nerden randevu alınıyor canım
(1,845 puan) tarafından
Üroloji bölümünden canım sanırım
0 oy
(15,821 puan) tarafından
4 ayligiz Salı günü olduk bizde çok rahat geçti şükür ❤️❤️❤️ bugünde klips çıktı inşallah bundan sonrada sıkıntı olmaz komşumun cocugu 4 yaşındaydı binayı başımıza yıkmıştı bende küçükken yapılması taraftarıyım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bence yenidogan sünneti.  Yani 2 ay bile geç kalinmislik bana gore. Ama gel gelelim benim 7 yaş oglum sunnetsiz orasi ayri :) eşimin cahilligine geldi, ama simdi kafasini duvarlara vuruyor. Simdi 2.ye hamileyim bunuda ben yaptirmicam, buyuk oglumun suçu neydi? Hans gibi dolansin bakalim gittigi yere kadar yaptirmicam.  :) 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Biz 3 aylikken yaptirdik dönmeden yaptır.
(1,072 puan) tarafından
Üroloji bölümünden randevu alıp sonra doktorla görüşüp mü veriliyor tarih
(3,895 puan) tarafından
Unuttum cnm.Birkaç ay oldu.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.