+1 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Ikinci çocuğum ilk çocuğum 3 yıl önce oldu o zmn böyle birşey hatırlamıyorum  yoktu galiba aldim ana neye yariyo genellikle battaniye tarzimi

17 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
acayip ise yariyo yeri geliyo puset ortusu oluyo yeri gekiyo battaniye oluyo her derde deva 
tarafından
Her derde deva hahahahaah:D
(119,248 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
(3,101 puan) tarafından
Yeri geliyo alt acma :)
(17,720 puan) tarafından
:D yeri geliyo düğünlerde elbise başörtüsü sjjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla herşeye yarıyo ya
0 oy
tarafından
İnce oluyor canim bebek arabasının üzerine ört üzerine ört yaz mesiminde emzirirken sar öyle pusette gezerken kulan kimser görmez ama ben hci alamdim bana yurt dışından geldi oraninki daha büyük ve güzel 
0 oy
(594 puan) tarafından
Kusmuk bezi oluyo gaz çıkarma bezi oluyo puset in üstüne örtende var sıcak dursun diye bebisin karnına saranda var baya kullanışlı aslında bende 9 tane aldım ama yetmiyo öyle diyim :)) 
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende kullanmadım yoktu önceden yeni çıktı sanırım şimdi yine almadım :) 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok iyi kundak bezi oluyor canım ☺️ çok işe yarıyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kundak yaparsan onda çok iyi olur 
0 oy
tarafından
Ben dışarı çıkarken araba üzerine örtmek için ve kundak yapmak için alacağım :) normal örtüler biraz kalın olduğu için Müslin iyi oluyor cnsım :) 
0 oy
(410 puan) tarafından

Alt açma pusat örtüsü battaniye basit Bi kundaklamada kullandığım şekilde yazdım ilk aklıma gelenler yani zor anların yardımcısı. Bazen bebek havlusu niyetine bile kullanırım :D

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Yaz brbegiyse sar kundak yap pusetine ört toz vs gelmesin üstüne üstünü ort alt açma olarak kullan emzirirken üstüne ört kimse gormesin bı yere gitsen çarşaf olarak kullan gibi gibi ben almadım yaz bebegiydi hemde çocuğum almasamda olurmuş ama alsamda çok kullanışlı 
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Bende öyle diyordum ne işe yarıyor acaba diye üç tane almıştım her işime yaradı valla. Kundak yaptım, pusetin üstüne örttüm yeri geldi terleyince sırtına koydum, dışarda emzirirken üstüme örttüm, bir yere gidince bezini değiştirirken altına serdim, çok kusuyor diye önlük yaptım. Çok amaçlı örtü alınca kullanacak bir şey buluyorsun:)

0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bende aldım ama pek kullanmadım puset örtüsü yaptık sadece 
0 oy
tarafından

Len ben bunu sadece alt açma bezi olarak biliyordum:Do yüzden hiç almadım sıcak mı tutuyor mu ki ki dal yapanı var karnını sarani var arabmim üstünü orteni var 

0 oy
(606 puan) tarafından
Sade ismi var normal bişe işte 
0 oy
tarafından
Yaza denk gelecekse iyi oluyor. Kusan bir bebekse çarşaf niyetine de serebilirsin. Ben pek kullanmadım ama
0 oy
tarafından
Yazın hem battaniye hemde havlu olarak kullanıyorum. 
0 oy
tarafından

Galiba bi benim işime yaramadı :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra.41 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 198 göst.