+1 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben ikinci katta oturuyorum o üçüncü neyse anlasamiyoruz ve konuşmuyoruz ama.kotu bir sözüm asla olmadı annem.yasinda dedim 45 yaşında. Herneyse bugün tam çamaşır topladım çamaşır sericem tepeden Aleyna ben seni bekliyorum serme ben sericem dedi bende ser abla nolacak dedim sıktırmadim ki dedi sıktır o zaman böyle asma dedim ve inadina astı kapıyı tak dedi örttü video çektim ve karakola gidip şikayetçi oldum salı günü de direk savcılığa şikayetçi olucam eve geldiğimde polis gelmiş ona polislere derken duydum bende ondan şikayetçi olucam dedi o an sinirim döndü naptim ben sana be annem yaşındasın yaptığından utan dedim kızlar haksız mıyım ya delirmek uzereyim ben ona ne yapmış olabilirim de neyimi şikayet edecek polis iyi ki video cekmissin dedi ve apartmanda böyle çamaşır asmak yasak 

image

image

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kız gidip hemen nasıl şikayetçi oldun konuşarak halletmeye deneseydin ya şaşırdım şuan sanki haneye tecavüz etmiş gibi kadını savcılığa kadar vsrdirmanin alemi varmiydi bilemedim
tarafından
Abartmissin bence ya vallahi bak . Tamam kizabilirsin soyleyebilirsin belki ağız tartışması bile yaşayabilirsin ama kadını çamaşırı sıkmadan aştı diye gidip savcılığa vermek nedir Allah aşkına .
tarafından
Vericem videoma kadar var bu bir değil iki değil yatak odamin camı ekmek kek ceviz nar dolu gece 4 lere kadar tepinir çocukları sabah 7 açar süpürgeyi
tarafından
Yaşayan bilir bende de bir baş belası komşu var uzak durdukça evimizin içine girmeye çalışıyorlar iyi yapmışsın yüz verdikçe tepene çıkar boyleleri
tarafından
Hepimizde var benimde.ksrsi binadaki komşum çok rahatsız bir insan balkonlarimiz karşı karşıya . Gece 12 de bağlamalar turkulermi dersiniz şakır sskir hortumla cam balkonu yıkamakmi dersiniz ses gürültü hepsi var ama savcılığa gidecek bir şey değil bana göre uyarır geçerim ne uğraşacam mahkemelerde
tarafından
Uyardım hâlâ aynı ugrasicam o da benden şikayetçi zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla ne diyeceğini bilemedim bu kadar mı vicdaniniz koreldi kadın senin çamaşırları kaldirmani bile beklemiş pas pas yani bu ne yapmasını bekliyorsun eliyle sıkılacak bişey mi çamaşır da değil belli ki elde yıkamış .. sabah yedi de süpürgeyi açıyor diyiraun evi süpürmek için senin uyanmani mi beklesin  bu kadar da olmaz yani polisene gerek var savcılığa ne gerek vallahi savcı karşısına nasıl çıkacaksın merak ediyorum savunman ne olacak merak ediyorum çamaşır serdi mi diyeceksin kendini o kadının yerine koy bı ne yapsın seni beklemiş daha napsin yani
tarafından
Apartman kurallarını bilmiyorum ama komşuluk hakkı yani bunun için savcılığa gidilmez kavgani et ne biliyim tartismani yap sen ugrasacaksin boşu boşuna
tarafından
Ugrasicam tabikide apartman kurali yapmışlar boşuna yapmamışlar
tarafından
Peki bunu kadına söyledim mi yani rahatsız olduğunu yada evinin kirlendigini falan bı kaç defa uyarsan belki
tarafından
Uyardım hemde kac kere
tarafından
Orası ayrı .. savcı uyarı versin belki düzelir o zaman
0 oy
tarafından
Balkonunami geldi 
tarafından
Balkon ne demek çamaşırlarama geldi
tarafından
Ay sac bas yolmalik
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Niye sikmadan asiyo ki
tarafından
Bilmem üç tane küçük paspas
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Şikayet ederek abartmissin çamaşır serdi diye şikayet mi edilir o topladıktan sonra da sen ser ya da camasirliga ser polise gitmiş bı de git bacım git insanlık ölmüş valla nasıl bir dünyada yasiyoruz hayret 
tarafından
Anlamıyor çünkü o öyle bir kişiliksiz
tarafından
Zümrüşün annesi insan olan altta ki temiz çamaşırın üstüne pas pas ıslak atıp damlatır mı? Sözle defalarca uyardiniz diyelim hâlâ saygısızlık yapıyor o zaman şikayetten başka seçenek kalıyor mu
(1,006 puan) tarafından
Temiz çamaşırın üstüne sermemis o topladıktan sonra sen serme ben serdim demiş
tarafından
Islak asılmaz yere öyle yağmur gibi akıtılmaZ
tarafından
En basitinden görgü kurallarına uymaz tabi öyle bir yapıda değil
0 oy
tarafından
Ugrastiginla kalıyorsun maalesef. Takipsizlik verip kapatirlar
tarafından
Ugrasicam ne olursa olsun umrumda değil
0 oy
(119,355 puan) tarafından
cok zor apartmanda yasamak
tarafından
Ya kurallara uyduktan sonra ne sorun olabilir ki yaptığı tavır uygun mu
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Bende senin gibi 2. Katta oturuyorum üst kat komşum beni delirtiyo pencere önleri hep kıl ekmek aklına ne gelirse ondan var işte korkumdan pencere açamıyorum balkona bisey koyamıyorum mutfak balkonundan yatak çarşafı nevresim çırpıyo gerçekten sabretmek çok zor kötülük çıkmasın diye susuyorum 
tarafından
Bende sen gibiydim yatak odamin camının dili olsa da konuşsa valla bıktım artık
(3,480 puan) tarafından
Aynı valla evi supuruyorum iki dk sonra gidiyorum ki eve girmeyen yok
0 oy
(504 puan) tarafından
Sermeden önce söylemiş kadın sizin sürekli annem yaşında demeniz de hoş değil bence sonuçta üst komşunz bence polise şikayet etmenz olmamş tabi tek bu olay üzernden değwrlendrdm başka kötü huyu suyu varsa seni o raddeye getirdyse de bilemeyiz
tarafından
Yatak odamin camı ekmek kek ceviz nar ne ararsan var gece 4 lere kadar ses eksik olmaz sabah 7 süpürgesi bitmez sermeden önce uyardi diye ben mi asmicam sıktırsın assın ne var bunda
(504 puan) tarafından
Bunları kendisyle çıkıp konuştn mu rahatsızlıpını dile getirdiğin halde yapıyosa gereksiz yere bi inattaysa umursamıyosa saygıszlık tabihaklısın
tarafından
Konuştum yatak odamin camı hâlâ devam
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Başına gelmeyen anlamaz. 

Şikayet ederek en doğrusunu yapmışsınız. En azından bundan sonraki yaptığı her şeyi kabul ederek yapmış olacak.

Siz zaten yeteri kadar uyarmışsınızdır bundan sonrası tartışma ve şiddete girerdi. En mantıklı hareket. Size yanlış yapmışsınız diyenleri boşverin onların komşuları çok iyi olsa gerek.. 
tarafından
Aynen öyle tak etti artık beynime
0 oy
tarafından
Hangi devirdeyiz ya halı çırpılır mı benim balkonm temiz kahvaltı ediyorum belki sulu şey asılır mı çamaşıra damlıyor terbiyesiz yaa var böyle insanlar
tarafından
Tak etti canıma artık
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benimkine de Islak sulu halı astılar cam balkonum leş gibi oldu hemde iki kez
tarafından
Öldüm artık ya
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaa bir camasir icin polise mi gidilir hicbirsey cikmaz yoruldugunla kalirsin kadin zaten iyiliginden demis sikilmamis sen serme camasirlarina gelmesin diye.bence abarti bir durum olmus kendini yipratip dusman edindiginle kalirsin cnm ne ona birsey olur ne de o senden sikayetci olsa sana birsey olur 
(1,763 puan) tarafından
Ben davranisi etik buluyorum mu dedim yoruldugunla kalirsin hicbirsey olmaz dedim.kadinin camasir serme sulari var demesini de iyi niyet olarak gordum hic demeyip camasirlarinin ustune serse o zmn kotu niyet gorurdum
tarafından
Abla asma olur mu öyle şey dedim asıcam banane dedi banyoya gider asarsin suyu azalır getirirsin balkonuna
(1,763 puan) tarafından
Oda inatlasmis ama sana hic demeden direk camasirinin ustune sermesi daha kotu olmaz miydi ben kadin hakli demiyorum yaptigi dohru bir davranis demiyorum aslinda burda senin iyiligin icin diyorum herkezi kendiniz gibi gormeyin siz adelete siginiyorsunuz ama olmadik yerden olmadik is gelir basiniza diyorum cunku insanlar gercekten kavga icin yer ariyor ve Allah gostermesin kavga buyuse kotu seyler olsa o zmn pisman olmaz misin bir hali icin yaptim diye
tarafından
Valla öyle bir şeye cesareti varsa benimde var beni oldukça suskun gördü yedirmem artık hakkımı umrumda değil
(1,763 puan) tarafından
O zmn kendin bilirsin cnm senin tercihin birsey diyemecegim hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın ya belki daha öncesi de vardır bu olayların bir değil iki değilse iyi yapmışsın bizde de var bir baş belası komşu bir türlü kurtulamadım evin içine girmeye çalışıyorlar sürekli kapımızı çalıyorlar uzak durmaya çalıştıkça içimize sorguluyorlar kiracıyız evde zor buluruz hamileyim diye taşınamıyoruz az kaldı bende şikayet edeceğim aşağıdaki kadın da öyle 70 yaşında kadın uğraşmayayım diyorum ama bıktım artık bugün sinirden tansiyonum çıktı hamileyim bide
0 oy
(913 puan) tarafından
sanki doluya tutulmuşunuz gibi)) nasıl insanlar var. 1ci kat olmama rağmen pas pas yıkarken asmam öyle balkonda birşeyin üstüne koyarım kurur. çünkü sıkılsa bile akar
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Altli üstlük seni bulmuşlar 
0 oy
(603 puan) tarafından
Ama uyarmış sizi asacağım diye yazdığınız metinden öyle anladım. Çok fevri bir davranış olmuş ama ne yaşandı siz bilirsiniz. Umarım büyümez olay. 
0 oy
(924 puan) tarafından
Süpersin en iyisini yapmışsın canım tartisana kadar adaletle yolunu bulmak daha mantıklı Belli ki biktirmiar benimde binada oturmasını bilmeyen yaratıklar tepemden asagi neler atıyor inşallah hayırlısı olur senin için 
0 oy
tarafından
Dun atamiz iyi dedin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 351 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 758 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.