0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar yarın babam gelicek bu arada annemle ayrılar ve 300 km uzaktan geliyor neyse bana dedi ki seninle bişey konuşmam lazım bende tamam baba buyur gel dedim neyse bizde bu hafta sonu köye gidicektik eşimin ailesinin yanına abisi eşime yazmış ki am**na kodumun adamı bütün planı maaf etti tabi ben bunu görünce çok morelim bozuldu eşime dedim ki abin niye böyle diyor benim babama küfür ediyor şimdi ben sorucam ona dedim benim babam ona ne yapmış ta babama küfür ediyor diye dedim neyse eşimde dedi ki dur ben yazıyım eşim kendi telinden cevap verdi adama niye küfür ediyorsun karım gördü kızdı yazdı bu sefer abisi eşimi aradı dedim ki neden babama küfür ediyorsun oda dedi ki ben herkese böyle söylüyorum bende dedim ki benim ailem hakkında konuşurken küfür kullanma bu kızdı kapattı sizce kim haklı Allah aşkına onun benim babama küfür etmeye ne hakkı var ki? 

24 Cevaplar

0 oy
(13,380 puan) tarafından
Hakkı felan yok canım iyi olmuş gerekirse hiç gitme hatasini anlayıp senden özür dilesin. Kimse kimseye küfür edemez terbiyesiz 
(774 puan) tarafından
Herhalde ya bide durup dururken babama küfür etmesi iyice sinir etti kimsenin babama böyle söylemeye hakkı yok hele onun hiç yok
(13,380 puan) tarafından
Senin baban kimse değil herkese etsin seni ilgilendirmez ama sana ve senin ailene saygı duymak zorunda kusura bakmasın
(774 puan) tarafından
Canım bende o dahil kimse babamada ailemede böyle söyliyemez demek istedim babam kimse yada başkasına küfür edemez demedim
(13,380 puan) tarafından
Yok bende iyi birşey dedim noktalama kullanmadığım için biraz karışık olmuş :)
-Reklam-
0 oy
(12,520 puan) tarafından
Çok sakin bile kalmışsın valla helal olsun 
(774 puan) tarafından
Valla canım ben tavrımı koydum herkes yerini bilsin ne demek küfür etmek
(12,520 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım
0 oy
(18,331 puan) tarafından
Sen haklısın terbiyesize bak ne hakla küfür ediyo edepsiz terbiyesiz ne pis insanlar var ya 
(774 puan) tarafından
Öyle valla tam bir görgüsüz
(18,331 puan) tarafından
Daha biton küfür ederimde ona neyse gerizekalı kurban olsun babana
(774 puan) tarafından
Ben ailem sayesinde bugünlere geldim ben onlara kıyamazken o kim küfür etcek
(18,331 puan) tarafından
Haddini bildir illaki karşılaşırsınız köpeğe bak hele
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Evine alma kız o köpeği 
(774 puan) tarafından
Bana kalsa almam ama eşim ölüyor onun için
0 oy
(2,639 puan) tarafından
Terbiyesiz işte mesafeni koy tavrini goster medeniyetsiz insanlara tahammul edemiyorum 
(774 puan) tarafından
Bende öyle canım ona ne oluyorsa
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnan iyi karşilamissin durumu okadar diorum
(774 puan) tarafından
Hiç susamam valla terbiyesiz çok medeniyetsiz
(4,961 puan) tarafından
Susmayi geçtim bir daha sittin sene görüşmem
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Aaaa terbiyesize bak gıı benim babama denmiş olsa gider onu orda parçalarım valla sen çok sakin bile kalmissin
(774 puan) tarafından
Nabıyım canım ben onu uyardım birdaha aynı şeyi yaparsa o zaman bu kadar sakin kalamam
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sakin  bile kalmışsın  ben paralardım  Walla 
(774 puan) tarafından
Ben onu uyardım canım birdaha yapamaz
0 oy
(545 puan) tarafından
Geri.zekali herife bak bide özür dileyecegi yerde ben herkese böyle diyorum mu diyo bende olsam kızardım sen iyi demişsin canım gitme sakın eşini de gönderme oraya 
(774 puan) tarafından
Evet bende ona sinir oldum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Asla bu kadar sakin kalamazdım
(774 puan) tarafından
Daha da çirkinleşirdim de o eşime dua etsin
0 oy
tarafından
Bide kızıp bağırıp ustemi çıkıyor ")) intihar etmenin daha az acılı yöntemleri varken bence kimse benim babama kufur etmesin değil kayın agasi paşası olsun ağzını cart diye ayırırım 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım o eşime dua etsin
tarafından
Eş hatırda bir yere kadar tamam kimse adab-ı muaşeret çerçevesinde konuşup dört dörtlük diksiyon sahibi değil ama ağzı bozukluğunda bir edebî var kimse kimsenin ana babasına sovemez
Bu arada baban evlenecek herhalde seninle konuşmak için onca yolu geldiğine göre "))
0 oy
(800 puan) tarafından
Ben raha çok tepki verirdim az bile tepki vermuşsin 
(774 puan) tarafından
Çok morelim bozuldu canım sorma
0 oy
(4,771 puan) tarafından
Cok ahlaksizca bir soz kullanmis yazıklar olsun yani insanlarimiz zivanadan ciktilar
(774 puan) tarafından
Hiç sorma canım şaşırıyorum artık
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Tepkin çok hafif kalmış ben olacaktım ki bak nasıl rezil ediyorum onu 
(774 puan) tarafından
Öyle ama ben eşim için çizgimi bozmadım
0 oy
tarafından
Hala haklı haksızmı arıyosun yavrum o ne hakla öyle bir kelime kullanır  

Planı varsa kendi gitsin  
(774 puan) tarafından
Haklısın canım çok moralim bozuldu
0 oy
tarafından
Kim hakili diye sormamann gerek terbiyesizlik yapmış tabiki sonuna kadar hadsiz ve haksız 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım öyle
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Sen haklısın tabi  bana yapılsa ben dünyanın lafını söylerdim terbiyesiz herif hayırda kim oluyor ki böyle şeyler diyor aileme asla laf getirtmem hele bu annem ve babamla dünyayı karşıma alırım herkesi cignerim ne ben eşimin ne  ailesine laf söylerim ne de onların ailemi eleştirmesine laf söylemesine musaide ederim  
0 oy
tarafından
İğrenç sendeki de iyi cesaret 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Tabiki sen haklısın güya abisi de kendi haklı çıkarmak için kızmış kapatmış mesafemi koyardım artık ona karşı muhatap olmazdım 
0 oy
(326 puan) tarafından
Resmen pislik, saygısız şey çok iyi yapmışsın tavrını takın ve gitme yanlarına bir süre eşini de yollama bu nasıl cürret ay

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 215 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 718 göst.
0 oy
12 cevap 791 göst.
0 oy
5 cevap 325 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

386,418 soru