0 oy
953 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

dün bu kişiden mesaj aldım ama cevap vermedim daha önce başına gelen var mı dolandırıcı vs falan mı acaba yani te ecnebi memleketlerinden beni kim neden nasıl bulsun =/ 

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yakışıklı ama jsjzjz
tarafından
Gsiahskahajaahsh kim bilir kimin fotosu ")
(1,096 puan) tarafından
Aklımdan geçen yorumu arıyordum:D vee buldum:D
tarafından
Ahhaha ❤️ ;)
tarafından
Kim olduğunu buldum google lens den instagram adresinide bulup mesaj attım ") hsjakajsi şimdi onlar düşünsün "D
tarafından
Ne dedin djdjjb
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Ne yazmış ki
tarafından
Selam
Tanıştığımız için memnunum yaz mis yani ingilizce yaz mis da ben üstün dil yeteneğim ile cevirdim ") jsiajsjaaiajaiahaha
(961 puan) tarafından
Bence bu başka biriyle başka bi platformda konusuyordu o da yanlıs numara verdi yani bir rakamdan bile farkeder ya o yüzden yanlıslık olmustur
tarafından
Olabilir bak bir arada bi kadın dadandı beni arayıp duruyor telefonu acında gamzeeee napıyon caniimmm diyo ben gamze değilim diyorum aa tamam deyip kapatoyo "D iki üç kere aradı dedim ne konuşacaksan konuş içinde kalmasın dinlerim ")
(961 puan) tarafından
Son numaradan filan çok karısıklık oluyor benim son numaram 52 ama 55 kullanan biriyle hep karısıyor onu arayanlar beni arıyorlar bence yanlıs numaradan dolayı mesaj atmıstır
tarafından
Doğrudur canım olabilir yoksa hiç bir şey konuşmadan adam niye tanıştığım için memnunum desin
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Sana ne yazdiki kız. 
tarafından
Selam
Tanıştığımız için memnunum yaz mis (ingilicce)
(44,769 puan) tarafından
Allah Allah neki ya
tarafından
Pilot hava yolu şirketi vs yazıyor da ne kadar doğru =/
0 oy
tarafından
Yazdığı mesajın fotografını çek at bakalım ne demiş 
tarafından
Sildim canım ama selam tanıştığımız için memnunum yaz mis yani ingilizce yaz mis da ben cevirdim
tarafından
234 ile başlıyor yurtdışı numarası canım zaten belki yanlışlıkla atmıştır
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kız dün biri de yabancı erkek eşimle ortak kullandığımız Instagram a mesaj attı hello diye :D eşim de diyor dur ben biraz bununla konuşayım ne diyor derdi ne :D
tarafından
Hahahaha ay benim ingilizcem hi dan osnra bitti ") konuşmadım zaten başıma iş alırım diye de aklımda da kalmadı değil hani ")
(2,826 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım valla bu defa da Türklere sarmış bunlar belli :D dolandırıcı çoğu ama
tarafından
Sirefsizler ") sizinkinin derdi neymiş
(2,826 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki :D
0 oy
tarafından
Ayyy bana da dün bir msj geldi 850 ile başlayan bir numara vakıfbank hesabınıza 4999 TL yüklendi diye anam ben şok oldum pandemi destek diye yazıyor benim de vakifbank hesabım yok hemen aradim vakifbaki böyle bir msj geldi diye hesabınız var mı dedi yok dedim dedi ki engelleyin numarayı dolandırıcılardir 
tarafından
Milletin ici gücü hile hurda ya
tarafından
Vallahi yaa hemen engelledim cnm ama nasıl sevindim bu kadar para yattı diye
(7,791 puan) tarafından
O degilde 5 bin bile degil 4999 lan bi lirayi ki cok gordunuz :D
tarafından
Vallahi yaa :-) ama nasıl sevindim
tarafından
Ancak kurtarıyor be abla 1 lira daha atsa kendi dolandiriliyor "D bsjsjsjsbsj
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Dolandırıcı olmasının ecnebiii adammm nerden tanisinnn seniii
tarafından
Hiç ecnebi tadiklarim da yok ") ellaham ki yanlış numaraya yazdı
(15,840 puan) tarafından
Ya yanlış oldu ya dolandırıcı bacım
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ecnebiii meecnebii  olabilir ☺️☺️ dolandırıcı da olabilir ama yakuuşuukluuymuuş haaa 
tarafından
Google lens den bakalım hele kimmiş bu yağuşuklu ") hskahaksjhsh
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Dolandırıcı banada başka bi ülkeden gelmişti bikaç gün sonra ablama da başka ülkeden
tarafından
Ablamda diyo böyle iyi dolandiricilarda hep seni biliyo diye ") hajsbajajja dedim gerçek eşgal olduğu ne malum üzülme ")
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kuzenimede geldi o deli de meraklı böle şeylere konuşmuş bana söyledi dolandırıcı deyince hemen engelledi tabi sonra devam ettiği bilmiyom
tarafından
Bekar olsam bende konuşurdum kesin hsjsakajkasjja ama evliyim başıma bela olur durduk yerde ")
(3,419 puan) tarafından
:))) engelle gitsin
tarafından
Ele ettim "))
0 oy
(27,527 puan) tarafından

Banada geldi kaptan bey mesaj atmisti fatih abi nasilsin görende der asker arkadaşıyim:D sildim eşime soyeldim görüştü dedi yanlışlık olmue

tarafından
Hahahahaha iyidir gardas sen nassın deseydin ") hsiansisjsja
(27,527 puan) tarafından
He ya bı yazam dedim fatih ben kanka iyiyim diye shshsh
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Adam da yakışıklıymış ama ahshshshs
tarafından
Hdjahajajahajja sus kız günaf "D
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yanlisikla atmış yada dolandirici olabilir canım hiç msj falan çekme insan korkuyor valla 
tarafından
Hiç yazmadım zaten canım ya dolandirilaxak param yota aile saadetimi mahveder dimbik "D
(2,671 puan) tarafından
Ha ha çok güldüm dimdik Aynen  :-):-)valla Allah korusun hemde dolandiricida olabilir
0 oy
tarafından
banada teee çinlerden geldiydi ingilizce yazılı birde fotoğrafını yollamış turkiyeye gelecekmismis de benimle tanışmak istiyormuş:-D bende dolandırıcıdır diye engellemiştim 
tarafından
Ben cevap vermedim versen yüz büküp para isterdi herhalde ") hsjahsjsn sanki bende var "D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Masallah yakisikli bebeymiş kardeşim olsun da

Yanlıslik oldu bence kuzum

Kocan beye gösterdinmi
tarafından
Yok gostermedim ya bunun sifatul esgaki gören  kocam hayati burnumdan getirir benim ")))
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Geçen ay buna buna benzer bir bey bana da yazmıştı :Dhemennnnn engelledim tabii 

tarafından
Dolandırıcı ya buldum instagram adresini adam daş ") gsjsjsksjsjsh baya meşhur bir şey belli
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Pilotlar çapkın oluyor birini gözüne kestirmiş numarasını almıştır onu da yanlış almıştır :))

Bana da Mardinden bi adam fatura gönderdi ödemeniz şu kadar diye İban attı ödeme yapacakmışım :) sonra öğrendik yanlış numara imiş 14 yazacağına 15 yazmış numarayı hemen sildi gönderdiği faturayla ibanı :)
tarafından
Kendi faturamız bitti onun ki kaldı "D zgajnskanskaha dolandırıcı ya belli instagram adresini buldum adam çok meşhur
(1,414 puan) tarafından
Kod zaten nijeryanın nijeryada ne arar böyle sarı :)  yorumu kod nerenin diye bakmadan yazdıydım
0 oy
tarafından
İsim yerjne mr yazmaz . Dolandırıcıdır büyük ihtimsl ne yazdı kız 
tarafından
Selam
Tanıştığımız için memnunum yazdı ")) dolandırıcı zaten ya instagram adresini buldum baya meşhur bir kimse
tarafından
Hahaha nasıl buldun kız fırlama
tarafından
Google lens den tüm seceresini döktüm "D bsjajsjkajs
tarafından
Ay evet doğru mantıklı valla :)
tarafından
Pilot Patrick çıktı :)
0 oy
tarafından

image

Nijeryadan gelmiş :)))

tarafından
Hele başıma gelenler ") bi nijeryalilarin dolandırmadık kaldıydı bajshsjahs maymun gözünü açmış
0 oy
tarafından
Bir ara tüm net kaos oldu ya bilgiler heykirlarin eline geçti ama hallettik demişlerdi dikkat et kız 
tarafından
Aman me bilgimi çalacaklar kız  neyim ver ki gzjshsksjsu ") bir garip ayşe yim ben
tarafından
Kız numaranı almış işte daha ne olsun engelle şikayet et tuşu var bas gitsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 489 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
5 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 920 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 491 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu

382,472 soru

11,450,663 cevap

35,028 kullanıcı

...