0 oy
276 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar Montessori yatak alicaz kızıma 2 yaşında nasıl kullanışlı oluyormu birde fotosunu atarmisiniz sizin bebek odalarinizin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi bilgim yok canım post üste çıksın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok istiyorum ya ileride almk bebelerime oda yapmak burada durayim yorumları okuyayım 
0 oy
(253 puan) tarafından
Önceki günlerde bende aynı posttan açtım. Montessori yatak düşünüyordum ama artık baza almaya karar verdim. Çok kullanışli gelmedi, sadece görüntü güzel. Baza hem kullanışlı, hem uzun ömürlü,hemde alt kısmına eşyaları rahat koyabilirim. 
(10 puan) tarafından
Evet çok haklısın ama kızım 2 yaşında çok deli yatıyor düşer diye korkuyorum
(253 puan) tarafından
Benim kızımda öyle trdyolda yatak yani için koruyucu var 100 TL civarı mutlaka incele ben ondan aldim, çok saglam
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 9aylık şuan valla geniş geniş yatıyor içinde, çatısız olanlardan yere sıfır, içine ince sünger yatak koydum çok rahat oldu benim bebeğim çok hareketli asla yatırdığım yerde kalkmaz 40takla atar uyurken o yüzden rahat kullanıyorum büyüyünce de içine normal tek kişilik yatak koyucam 
0 oy
(19 puan) tarafından

image

bizimki bu şekilde ben çok severek yaptırdım ve kullanıyorum. Alt kısmına çekmecede eklettim. Bez vs baya topluyor. Ama çocuğunuz yataktan koltuktan geri geri inebiliyorsa böyle yüksek yaptırın yoksa yere sıfır olanlar daha kullanışlı olur sizin için
(3,205 puan) tarafından
Yanları tahta uyurken nasıl oluyor çocuk için
(19 puan) tarafından
Ben süngerli korumalık taktım üstünden. Dönerken kafasını kolunu çarpıyordu.
(253 puan) tarafından
Kaça mal oldu
(19 puan) tarafından
3.50metre dolap yatak ve 5çekmeceli şifınyer hepsi 10bin
0 oy
(454 puan) tarafından

Benimkini eşim yaptı atayım 

image

(253 puan) tarafından
Halınızı çok beğendim
(454 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 864 göst.
0 oy
0 cevap 105 göst.
30 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yagmuresilam (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
0 oy
13 cevap 200 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu

379,547 soru

11,362,047 cevap

34,839 kullanıcı

...