0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bir aydır bende idi maşallah çenesi hiç durmadı sonunda bana kriz gecittirip evine gitti . Oğlum ateşlenmis onun odasında kalıyordu anne geç mi haber verdin demenle diyor haber verdim de sen ne yaptın diyor oysa gece 3de acile götürdük sabah a kadar başını beklemisim sen ne yapıyorsun diyor bir anne evladını bu kadar hiçe sayabilir. Sonra bende sinir krizi geçirdim anne bak bana her lafı diyorsun böyle oluyor diyorum benimle ne alaka diyor gitti de bunu bir anne olarak üzülerek söylüyorum kurtuldum. İnşallah krizin etkisiyle geçer 

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bisey diyemem ne olursa olsun annendir

Tahammül seviyelerimiz zaman zaman azalıyor 
(7,654 puan) tarafından
Valla bitirdim o işi bi toz alacam anamlar aradi bana biseyler gönderecekler onlarla konusmaya daldım
tarafından
Oohhh organik organik ne guzel
(7,654 puan) tarafından
Hamsi lahana tereyağ mısır unu bi de recel koymuş bi de hamsi köftesi offff gel yiyek yarin sabah gelecekler
tarafından
Karnim acikti lan :)
(7,654 puan) tarafından
Benim de patates hasliyorum usagima ondan yerim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Töğbeee noluyor bu analara yaa 
0 oy
tarafından
Anlayıssız ınsanlarla gecınmek cok cok zor. Anne degıl kım olursa olsun. Allah yardmcn olsn ınsallah
0 oy
tarafından
Artık kendimize bile tahammül edemez hale gelmişken bir başkası çok ağır geliyo ki bu kişi anne bile olsa öyle. Benim oğlum kolik neler çekiyorum eşim şahit susturmak için her yolu deniyorum. Annem ariyo bakmiyosun ondan agliyo baksan niye ağlasın diyo. Krize girdim ya gece gündüz uykusuz aç karnına ilaçlar alarak ayakta duruyorum ki bakabilim. Nasıl bakmıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 83 göst.
0 oy
9 cevap 190 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
20 cevap 198 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kimsesizkimse (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 125 göst.

378,332 soru