+1 oy
348 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Şöyle anlatayım kaynım bizimle birlikte yaşıyo mecburen başka şehirdeyiz memleketten çalısıyoruz diyip akşam geç geliyolar bazen. Bende kaynımın nişanlısından ögrendim ki (kaynım ne yapsa dürüstçe herşeyi anlatır nişanlısına)bunlar iş yerinden arkadaşlarının evinde yemek yapıp maç izliyolarmıs ama bana yalan söyluyo bende geç saatlere kdr evde onları bekliyorum yemek yapıp siz olsanız böyle yapana ne yapardınız daha önce 2kere büyük kavga cıktın ama gene aynı kızda yemin ettirdi söyleme diye söylersen nişanlım benden gizler bu sefer gittiği yerleri diyo ben bu adama napıyımmmmmmömö

12 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Yapma yemek falan otur kendin ye canım 
tarafından
Kendim yiyorum ztn ama utanmadan eve gelip işten gelmiş gibi yapması cok koyuyo
(446 puan) tarafından
Bi ajansa kayıt olsun iyi oyuncu olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
yemek yapma  ve bekleme artık ye yemeğini 
tarafından
Yiyorum mesela o değil yalan söylemesi beni değersiz görmesi
0 oy
tarafından
Adamın yerine bırak insan yerine koymam bir ilişkide yalan varsa ağzınla kuş tutsa yine yaranamaz bana bacim
tarafından
Valla git iş yerine bir gün msj at nerdesin diye çıkar yalanını ortaya
tarafından
Bebegım var bide onların iş yeri öyle bi yerki almazlar beni
tarafından
Hadi ya başkasını gondersen
tarafından
Kimsem yok burda kuzum
tarafından
Yalandan de telefonuna konum yukledim gördüm diye canim
0 oy
(113 puan) tarafından
Vallaha hic bisey anlamadim. Oyle hararetli anlatmissin ki canim yani. Zaten kayninin nisanlisiyla konustugunu soylemen ayip bence hic dogru degil. Kocanla da guzelce konus benim haberim olsun ben yemek icin sizi bekliyorum en azindan beklemem yerim falan diye guzelce anlat. Bence fazla da sıkma evden ise isten eve gidiyolar surekli bunaliyolar. Onlarin da arkadas ortamina ihtiyaci var
tarafından
Canım haklısın da defalarca dedimki nere gidiyosan söyle bilgim olsn sıkmıyorm seni ama ısrarla yalan söyluyo eltimin de dediğini ztn demem gidip
(113 puan) tarafından
O zaman bi sure sende onun gibi davran yalan soyle surekli
0 oy
tarafından
Yokmuş gibi davran 
tarafından
Sanırım öyle yapcam
0 oy
(119,127 puan) tarafından
elti adayini ispikleme adamada yanasma anlar o zamab
tarafından
İskiplemem zaten ama napsamda bu yalanlarından kurtulsam hiç değer veemıyo sanki bana
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kendini kurtarmak icin o kizi yakma. Sana guvenip birsey soylemis pisman olmasin. Sen onu eşinle aranda çoz.
tarafından
Yakmak demem asla ama ispat edemediğim için beyfendiler işten geliyomus gibi eve geliyolar
(1,363 puan) tarafından
Tatlim sen pusuya yatip avını bekliceksin :) illaki birgun ispatlayacaksin. Ufaktan ufaktan brlli et ama patt doye yapma bu isi.
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Ona cevap verecek olan eşin 

Adam akıllı konuşsun yemek saati evde ol gelmeyeceksen de haber ver 
tarafından
Kaynımla eşim takılıyo gidip birlikte
(12,887 puan) tarafından
Hee esinde var ise yemeğini ye sen bekleme o zaman
0 oy
tarafından
Onu bilmiyorum kuzum ama kizi söyleme nolursa olsun olur mu çok zor durumda kalır yoksa:((
tarafından
Yok cnm söylemem
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Annenler yakinsa sende ailene git evd bi gelsin ev bos,  sonra sorarsa niye haber vermedin diye dun cps den baktim telefonunun konumu gorunuyordu isten eve gitmemissin kim bilir nerdeydin baska bi konumda uzun sure vakit gecirmissin dua et oraya gelmedigine de. Uste cik,agzinin payini ver itiraf ettir. Aldattigini ima et o da aldatmadigini kanitlamak için doğruyu soyler sonra anlasma yapin iste bidaha yalan soylersen asla eve dönmenin de.
tarafından
Cps ne canım
(7,791 puan) tarafından
Cps degil sen konum de telefonuna kaydedilmişti konum gördüm de yakan parayla mi sanii sende yalan soyle gordum iste de gec nasil vs derse soylersem silersin soylemicem de
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bu Adamın g.. yalan Karargah kurmuş canım bırak bekleme 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbim. Sen öyle bişey yapsaydın eşin ne yapardı kıyamet kopardı. Sende öyle yap 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 919 göst.
0 oy
7 cevap 273 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Balbal (4 puan) tarafından soruldu