0 oy
1,157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Asla kinamiyorum kızlar birinci kattaki dairesini Suriyelilere kiralamış markete giderken kapıyı açtılar eve geliyorlardı ama kokuyu anlatamam ohure ohure çıktım apartmandan ne pişiriyor bunlar böyle ya. Apartmanı bürümüş koku resmen 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Recep ivedik gibi koyun mu yediniz keçi mi kemirdiniz bu nasıl koku "D gsjajakansjahajaha
tarafından
Ahaha tam olarak bu işte canim
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Beyaz lahanadır ooo yavrum :D

(2,698 puan) tarafından
Napcan kızz çetelemimi tutuyon kışın gidecem yazın yine burdayım ahahaaa keyfime sordum sne bilirsin dedi :=)
(2,886 puan) tarafından
Ooo rahime gelmis :)
(2,698 puan) tarafından
Geldim canım geldim
(2,886 puan) tarafından
Hoşgeldin cnm
(2,698 puan) tarafından
Hoşbuldum cannoş :=), ❤️
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Baharatları çok değişik benimde midemi bulandırıyor ya 
tarafından
Dimi değişik bir baharat ama kokudan girilmiyor resmen
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Hiç sevmem apartman da ki yemek kokusunu. Belki onlar da bizim yaptığımız yemeklerden midelrini bulandırıyor
tarafından
Ama çok başka resmen
tarafından
Beleş ülke bulmuşlar mideleri bulaniosa katlansinlar valla yada çekip gitsinler. Allah'ın kulu ama zerre sevmiyorum hiçbirini bir çok sebepten dolayı
tarafından
Valla bende sevmiyorum hele şu ara iyice gıcık kaptim
(5,559 puan) tarafından
Bende sevmiyorum walla ne yalan söylüyim. Onlar geldiğin den beri ülkemiz ulkelik den çıktı
0 oy
(4,290 puan) tarafından

Kuyruk yagi olabilir o kokunun tarifi bana onu animsatti:sick:

tarafından
Nimete birşey demek de istemuyorum ama fena kokuyor
(4,290 puan) tarafından
Ben de dayanamam gecen ev bakmaya gitmiştik apartmana bir girdik maske bile taktım hala kokusunu alıyordum Rabbım rızk yokluğu gostermesin de
tarafından
Valla kötü ama canım çok ağır
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çürümüş soğan gibi kokuyor bizim yan tarafımıza taşındılar bizim balkona geliyor arada kokusu

tarafından
Valla çok kötü cidden ya
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız baharatlı yapiyolar galiba bizim buralarda yokta arkadaş diyodu binasında var değişik baharatları varmisss ondandirrrrr
(15,823 puan) tarafından
Ayyy yavrum kiyamammm ya aklı yetiyor artık bide ilk ayrı kalisimiii ❤️Kayra lar aksimi yaramazmiii biz daha 4 ayligiz teyzesiii
tarafından
Canım daha önce de ayrı kaldık 17 ay ben 5 hafatlikken gitmişti eşim yine ama bu kadar farkida değildi bu sefer çok çok farkında ve üzgün huysuz. Valla kuzum buzim ki felaket aksi beni gören Allah sabır versin diyor inşallah senin minik Kayran akıllı olur :)
(15,823 puan) tarafından
Aminn aminn insallahhh ❤️ Rabbim tez vakitte kavuştursun inşallah ne deyimmm ya bizim askerlerimizz Suriye'de onlarr bizim memlekette diyecek çok şey var da susuyum en iyisi
tarafından
Ben hep susuyorum canım çünkü gerçekten Alllah ıslah etsin onları
(15,823 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Onların yağından mı ne yemekleri falan çok ağır kokuyor canım ben bi kere bilmeden suriyeli markete girdim nefesim kesildi çok ağır kokuyordu bana garip garip baktılar hemen çıktım 
tarafından
Ekonomi şahlanıyor öyle deme :) önceden eşim için boynerden lofttan alışveriş yapardık şu an lc wakiki bile girilmiyor :)
tarafından
Pazar da bile eşofman 70 lira bacim yaşamak haram :)
tarafından
Aynen öyle Allah olmayanın ysrımdcı olsun inşallah eşim galerici benim kaç gündür araba arıyor adam araba fiyatları gündem güne 20 bin kadar artıyor eğer zor gün paran olmasın bittin bir de eşim araba şirketinde çalışıyor ayrıca o yüzden pek zorlanmıyoruz ama bebek olunca nolacak bakalım :)
tarafından
Allah herkese helal bol risk versin inşallah
tarafından
Amin inşallah ❤️❤️
0 oy
tarafından
Baharattan o kuzum ya :(
tarafından
Bacim bu ne baharatı Allah'ını seversen çok kotu
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Temizlik yapmadıkları için kokuyorlardir kesin 
tarafından
Yok yok yemek kokusu canim
(13,036 puan) tarafından
Aman kız hiç haz etmiyom onlardan zaten son olanlardan sonra
tarafından
Ben nefret ediyorum şu aralar zaten
(13,036 puan) tarafından
Bı an önce hepsi defolup gitsin kendi yurduna başka birşey istemiyom. Hele erkeklerini hiç sokmamak lazımdı da işte bakma
tarafından
Yol geçen hanı oldu Türkiye burda rahatladı iyi canim neden gitsinler bizim erkekler onların ülkeleri için savaşıyor nasılsa onlar otursunlar zahmet etmesinler
0 oy
tarafından
Busem eşim sakatatci da çalışıyordu hep suriyeliler gelip böbrek dalak kuyruk yağı alıyorlar deli gibi derdi çok düşkünlermis sakatata. Mesela senin benim yemeyecegim etler oluyor bahar eti deniyor artık etler yani onları falan alirlarmis . Ya bahar eti dediğim gene para ile satılan bişey 
tarafından
Ay ciddi misin canım ya çok ağır kokuyor ama inan
tarafından
Karışık sakatat falan yaptı iseler ceset gibi kokar bide pisler falansa karismistir işte
tarafından
Aynen öyle kokuyor işte canım ölü eti gibi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O ney kız öyle o kadar kötü koktu 
tarafından
Berbat canım yemin ederim ohure ohure attım kendimi dışarıya
(7,098 puan) tarafından
Ay onlar bide onu yiycrk mi ıyyy
tarafından
Yiyorlar heralde valla
0 oy
tarafından
Çok fazla baharat ve sarımsak kullanıyorlar bide baharatları değişik bir kere merakimdan Suriyeli kahvecisinden kahve aldım hangisi en güzeli dedim kakuleli varmış ondan verdi allahimmm resmen beyaz kalıp sabunu kahvenin içine rendelemisler öyle bı koku öyle bı tat igrencti 
tarafından
Ay  çok kötü ya
0 oy
tarafından
Değişik bir yağ alıyorlar o yağ kokuyor genelde 
tarafından
Çok berbat kokuyor öyle böyle değil
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ayyy hiç deme ne olur  aynısı bizde de var  Allah’ım binadan nasıl çıkıyorum hatırlamıyorum ☺️ 2 kere çıkardım hatta o derece bir koku
tarafından
İğrenç canım gerçekten zor attım kendimi dışarıya
0 oy
tarafından

Her yemeğe sarımsak bolca ve aşırı baharat koyuyolar bacım yagida cabasi:ermm:

tarafından
Allahım nasıl bir mide bu canım zor çıktım disariya
tarafından
Oyleler bacım bizim komşudan biliyorum hergun çekerdik o kokuyu
tarafından
Bunu niye aldı ev sahibi bilmem valla canım bize oldu olan
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Cok fazla baharatlı yemeleri 

Hatta ekmeği baharat banarak yiyorlar mis 
tarafından
Valla çok kötü mideleri iyi dayaniyor
(13,047 puan) tarafından
Alışmışlar canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ya bizim binada var bi tane kizcagiz 22 yasinda evli iki cocugu var cok temiz gelistirmis kendini kocasininda fabrikasi var sabun fabrikasi acmis kendine Allah var bi kotuluklerini gormedim ama su muz meselesinden snra hepsine sinir olmaya basladim kurunun yaninda yasta yandi gozumde 
tarafından
Oluyor da zaten onlar burda pislik yaparken bizim askerimiz savaşıyor şehit haberleri geliyor adam olsunlar da ülkelerine sahip çıksın pislikler
(1,763 puan) tarafından
Aynen ole ben asker esiyim esim suriyede degil ama calistigi yer suriye cerablusa sinir turkiye tarafindan sinir koruyor
tarafından
Ben de asker esiyim canım artı 3 gün önce eşim Suriye'ye gönderildi ben burda ağlarken benim yavrum baba diye ortalığı yıkarken Rabbim bunlarra böyle dalga geçtikleri için bildiği gibi yapsın
(1,763 puan) tarafından
Biliyorum kuzucum postuba uyari verilmisti bende kizmistim yorumlarda
tarafından
Allah akıl versin canim
0 oy
tarafından
Hayatımda hiç bir Suriyeli Pakistanlı Afgan’ın yaşadığı apartmanın güzel koktuğunu görmedim 
tarafından
Bende şahit oldum bugün resmen iğrenç
0 oy
(592 puan) tarafından
Ya bilmiyorum baharattan mı yagdan mı bizim apartmandada var suriyeliler yemek yapinca koku sariyor apartmani
tarafından
Aşırı hemde resmen apartmana girilmiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 414 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
4 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu