0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar testim negatif cikmis cok sukur :) ben akut faranjit hastasiyim varsa faranjiti olan tavsiyeniz var mi ya

6 Cevaplar

0 oy
(100 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum
tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Sagol bebegim
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Sağol tatlim
0 oy
tarafından
Aynı dertten muzdaribim canım asitli içecek ve yiyeceklerden uzak dur sıcak suya bal katip şerbet yapıp içebilirsin iyi geliyor majezik spray var boğazıma ondan sıkarım çok kötülerinde en azomdam uyuşturuyor rahatlatiyo 
tarafından
Kolayi cok tuketiyorum hergin nerdeyse 1 litreyi tek basima bitiriyorum istisnasiz sicak soguk biseler yiyip ictiğim zaman boyle faranjitim aziyor işte ilacda yazmadi acil doktoru test ver once dedi
tarafından
Eczaneden de kendin alabilirsin canım Ağrı kesici olduğu için sıkıntı olmaz diğer boğaz spreyleri içinde en tefi dayanılır olan bu ")
tarafından
Deniyim bunu ben canim cok tesekkurler
tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya 
tarafından
Sagol tatlimm
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende faranjit hastasıyım, senin gibi öksürüğü faranjit sanıp kovit olduğumu anlamamıştım taki eşimin pozitif çıkana kadar :) geçen sene bu zamanlarrdı. faranjit hastası biri olarak tavsıyem sıgaralı yoğun ağır koku parfüm vs alanlardan uzak dur. boğazının yumuşak kalması lazım gün içinde bitki çayı iç. ben biraz kurusun boğazım hemen öyle yaparım klimadan falan da etkilenirim hemen 
tarafından
Ahh canimmm ben sigara kullaniyorum hemde agir winston asla da sigarasiz ve kolasiz duramam faranjit olunca benim icin dunya duruyo resmen
(75 puan) tarafından
oo senın iş tamamen sıkıntı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 404 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 537 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...