0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (568 puan) tarafından
Ne yapmam gerek kemiklerim sızlıyor yürürken başım zonkluyor. Bebegime zarar verir mi acaba :(

8 Cevaplar

0 oy
(112 puan) tarafından
Aşılarini oldunmu? 
(568 puan) tarafından
Hayır olmadım doktorum olmamı önermedi çünkü riskli gebelik olarak geçiyordu canım.
(13,202 puan) tarafından
Ahh bu doktorların keyfiliği
-Reklam-
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Limon portakal tarzı c vitamini bolca tüketin kanınızı sulandırır aynı zamanda.. Et ve et ürünleride bol tüketin işkembe çorbası sebzeli tavuk çorbası falan yiyin vitamin alın bolca başka yolu yok malesef... Yediğiniz tüm öğünler vitaminli olsun en ağzından süreci atlatana kadar Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından

Annemlerde korona oldu 1 buçuk hafta oldu daha da ağırlaştılar maalesef çünkü doğru düzgün yiyip içmiyolar iştahları kapanmış ☹️ vitaminli şeyler tüket ve lütfen canın istemese bile düzenli ye iç uykunu iyi al evde egzersiz yap evi hergün havalandır temizliğe hijyene dikkat et her gece dışarı çık 15 dakka kimsenin olmadığı yerde yürüyüş yap temiz hava al bak iştahın filan kapancak ama zorla kendini hiç aç kalma zararlı şeyler tüketme süt ve süt ürünleri çok tüket her akşam ballı ılık süt iç mandalina ye bol bol ve çay içerken limon sık çayına sarımsaklı yemekler yap ye kelle paça çorbası yapabilirsen çok iyi olur tüketirsen yapamassanda tavuk çorbaları yapıp ye 

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaallah 

0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım bol sıvı ve bitki çayı tüket normalde gripken neler yapıyorsan aynılarını yap nane limon ıhlamur iç bol bol. Limonu bütün bile yiyebilirsin Tuzla flan. Öksürük boğaz enfeksiyonu olursa sarımsaklı zeytinyağı yap ayak altına geçmiş olsun çok

image

0 oy
(235 puan) tarafından
c vitamin i takviyesi al mutlaka d vitamin bol bol su meyve ballı limonlu ılık su ıhlamur çayı  limon  tüket bol bol çam kozalağı pekmezi keçi boynuzu pekmezi paça çorbası kemik suyu çorbası sirkeli suyla gargara yap geçmiş olsun bende yeni atlattım moralini yüksek tut bebeği etkilemiyor korkma inşallah hafif atlatırsın ben 36 haftalık Ken olmuş tum 
0 oy
tarafından
Canim doktoruna sor kan sulandirici verebilir d vitamini bol bol dinlenme 10 gun kendini sık gecicek emin ol..

Ben hic ilaç içmedim yememe dikkat ettim d vitamini unutma
0 oy
(80 puan) tarafından
Aşı oldum de lütfen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 735 göst.
0 oy
9 cevap 175 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
13 cevap 522 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

380,315 soru

11,387,038 cevap

34,887 kullanıcı

...