0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kacinci aydan somra takiliyor 

2 aylık oturamuyoya daha koysam kemikleri falan batarmi ya rahatsız olirmuu

22 Cevaplar

0 oy
(1,793 puan) tarafından
2 çocuğuma da kullanmadım cnm kullanan çıkar inşallah ❤️
(423 puan) tarafından
Insallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende şurada bekleyim
tarafından
Sling al demetcim ❤️ slingle anne karninda hissi oluyor .ya da yeni dogan aparati oluyo onlardan al ❤️ dogar dogmaz kullanilabiliyor.
(423 puan) tarafından
Bilmiyodum bak onu evde var ama incelemedim hiç yarın bi bakayım canım sağol ❤
tarafından
Rica ederim bak bi ebe var onu takip et .Adini yazicam ☺️❤️ ben her seyi ondan ogrendim diyebilirim.Aklina takilan her seyi sorunca cevap da veriyor ❤️
tarafından
Ebe.Tulinbulur bu ❤️☺️
(423 puan) tarafından
Çok iyi oldu bu tekrar sağol canım ❤
0 oy
tarafından
Yeni doğan aparatli aldım ama apartla kullanmak pek istemedim sanki çocuğu sıkıyor gbi geldi 2 buçuk aydan sonra kullanmaya başladım suan 5 aylık hala kullanıyorum hatta bebek arabasını boşuna almışız yani sevmiyor bebek arabasını 
(423 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ❤
tarafından
Ama şöyle bisey var kalca cikiklarinda bile tavsiye ediyorlar yani kanguru bence bi sorun olmaz ama doktorunuza yada sağlık ocağı hemşirenize sorsan daha net bi cevap alırsın canim :)
(423 puan) tarafından
Yanlız dışarı çıkmak için bana kolaylık canım arabayı eve çıkarmak zor  oluyor  sorarım bakalım teşekkür ederim
tarafından
Bende sırf o sorun yüzünden 2 buçuk aylıkken başladım asansorumuz 4 aydır arızalı ve ben en üst katta oturuyorum o yüzden mecbur kullandım ama çok şükür bi sorun yaşamadım
(423 puan) tarafından
Anladım canım denerim bende bakalım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım 1 aylık kullandım bir kaç kez. İlk sefer kısa mesafe yaptım ama gecen hastaneye gittim geldim anam bebek rahatsızlandı. Canını acıtmışım meğer. Kurban oldugumun. Yeni doğan kanguru birde. Aman aman bir dahamı tövbe. Hele 4 aylık olsun. Yeni doğana uygun olsa da olmuyor bacım. Bekle hele 4 aylık olsun. 
(423 puan) tarafından
Anladım canım internette de 4 aylık yazıyordu zaten bi sormak istedim teşekkür edrm
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben 2.ayından sonra kullnamya başladım yeni doğan aparatı ile birlikte. Çok rahat oluyor. Dolmuş otobüs bebek arabası ile çok zor. Takıyorum içine gidiyorum istediğim yere. Genellikle sağlık ocağına aşıya giderken rahat oluyor. Benim evim en üst kat bebek arabası indirmek çok zor  
0 oy
(1,028 puan) tarafından
5 aylıkken tanıştım kanguru ile daha erken alsaymışım dediğim oldu yeni doğan aparatı da var doğumdan itibaren kullanılıyor ama ben 5 aylıktan itibaren kullandığım in bişey diyemem sana kalmış yani şimdi ikincşye hamileyim yine kullanıcam inşallah eşim çok sevdiğinden bana fırsat verirse tabi 
0 oy
tarafından
Suanki kangurular yenidoğana uygun ben 15 günlükken takmaya başladım ilerki aylarda çünkü taşımam zor olur 
0 oy
tarafından
İlk 3 ay sling taktim, hem gaza cok iyi geliyordu hem de anne karnindaymis gibi bebegi sarmaliyordu.

4..ay kangruya gectim ama bebek de agirlasmaya basladi su an esim takiyor kangruyu oldu 8.5 kg ben takamiyorum belimi agritiyor :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yenidogan aparati yoksa 4. Aydan sonra diyolar cnm. 

Zaten aparat yokken ben denedim olmadi cocuk icinde emanet gibi kaliyo. Ben 6. Aydan sonra basladim ev supururken kullanuyorum genelde yoksa ev supurtmuyo korkuyo durmuyo... Cok is goruyor o yinden :)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm 3 ayindan snra kullandik iki aylikken doktorum bir ay daha bekle demisti bu arada. Bacaklari U seklini alacak V seklindeyse kangurun bekle kullanma
0 oy
(4,067 puan) tarafından
4. Aydan snra kullanmaya başladım canm kızım bebek arabasında asla durmuyordu ağlıyordu hemn benm için hayat kurtarıcı oldu resmen 
0 oy
tarafından
Ergonomik destekli kanguru kullanabilirsin 
0 oy
tarafından
5 aydan sonra kullandım 
0 oy
tarafından
Hiç kullanmadm 
0 oy
tarafından
Hiç koymadim   .. . .
0 oy
tarafından
Yeni dogan dan itibaren kullanilabilen bie kanguru aldim canim 2 ayliktan beridir kullanıyorum oğlum şuan 5.5 aylık arabadan nefret ediyor kanguru ile sırtımda gezdiriyorum öyle ")
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben 5 aylık falandı kullanmaya başladığım da 
0 oy
(373 puan) tarafından
2 aylikken bSladim. Yenodogana uygun olandan aldm. Simdi 6 aylik artik sigmiyo.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
4 ay olmamıza 13 gün kaldı bemde yeni kullanmaya başladım kafasını tutabiliyorsa kullanabilirsin ben kısa mesafede kullanıyorum uzak olacak olursa araba kullanıyorum cnm
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben bir fizyoterapist takip ediyorum instagramda bebeği var 3 aya kadar sling kullandı 3 aydan sonra kangruya geçti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
0 oy
2 cevap 211 göst.
0 oy
9 cevap 816 göst.
15 Temmuz 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif adem (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...