0 oy
679 göst.
Aile kategorisinde (2,385 puan) tarafından
Salondaki koltuklarin ustunde yatilmasina karsimisiniz mesela esiniz eve geliyor banyosunu yapmadan sabaha kadar orda uyuyor kizarmisiniz ben bir haftadir bunun mücadelesini veriyorum da eşim isten geliyor banyosunu yapsin yapmasin koltukta uyur ben cok karsiyim ya kötü koku yapiyor koltuklar 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabikide yatabilir :) ev 2 mizin evi ismi yatak die sadece yatakta yatılmıyor yani

-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Hiç karışmam sabah işten  eve geldi koltukta uyuyor şimdi ben uyudumu mutlu oluyorum dinleniyor diye kızım uyuyorsa bende gidip yanına uzanırım 
0 oy
tarafından
Ev soğuk olduğu için sadece salonu yakıyoruz salonda koltukta yatıyoruz çarşaf serdin mi ne ter ne ağız suyu bı şey olmaz
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Üstünde sadece oturmak için alınmıyor canım koltuk takımı yatabilir üstünde bişeyler yiyip içerken keyifde yapabilir bunun için huzur kaçırmaya gerek yok sonuçta senin olduğu kadar onunda eşyaları istediği şekilde kullanabilir bana yanlış geliyor bi eşyayı kullanmicaksan neden alıyorsun adam belliki yorgun geliyor bırak yatsın yani nolacak
0 oy
(294 puan) tarafından
Oturma odası ve yatak odası varken salonda yatmasına izin vermiyorum. Kendimde yatmiyorum. Dışarıdan eşim veya ben geldiğimde üstümü değiştirip öyle evde otururuz bı misafirle gelmediğimiz sürece.  Erkekler bu duruma biraz zor alışıyor eşim ilk zamanlar dışardaki kıyafetiyle gelir yatak odasında pikenin üzerine uzanirdi :) eşofmanları mi giy diye diye alıştı. Bence bunlar evin genel temizlik kuralları aynı kurallar hem benim için hemde eşim için geçerli :)
0 oy
(294 puan) tarafından
İşten her geldiğinde duş almasına Karismiyorum elini yüzünü ayaklarını yıkar üstünü değiştirir öyle dolasiriz evde :)
0 oy
tarafından
Aksama kadar çalışıp çabalayan adamla koltuk kavgası yapmak bencilliktir bana göre 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Duş alsa daha iyi aslında hem vücut dinleniyor duş sonrasında hem de dediğin gibi temiz olur. Ama  yağlı kirli bi işte çalışmıyorsa çok  ses etmem şahsen ben. Onun da evi sonuçta..  esim mobilyaci  mesela iş üstü ayrıdır temiz üstü ayrı çalışırken iş üstünü giyip çalışır orda. Hiç böyle bi sorunumuz olmadı:) 

0 oy
tarafından
Koltuğa eşinizden çok değer veriyorsunuz anlamadığım kadarıyla
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Asla karışmam kokarsa da koksun bir sabun bir su silerim. Akşama kadar canı çıkıyor zaten adamın evinde istediği gibi yatsın kalksın yani.
0 oy
(10,693 puan) tarafından
Adamları bi salın ya orada yatma burada oturma bunla yeme... İstediği yerde uyur yatar kalkar. Evde onun da payı var yani bizim kadar. Kocamın rahatı her şeyden mühim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 630 göst.
0 oy
6 cevap 184 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 446 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu