0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (2,359 puan) tarafından
Salondaki koltuklarin ustunde yatilmasina karsimisiniz mesela esiniz eve geliyor banyosunu yapmadan sabaha kadar orda uyuyor kizarmisiniz ben bir haftadir bunun mücadelesini veriyorum da eşim isten geliyor banyosunu yapsin yapmasin koltukta uyur ben cok karsiyim ya kötü koku yapiyor koltuklar 

31 Cevaplar

+8 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay ev benim oldugu kadar onun da 3vi. Canı ister duş alır istemez almaz. Kız ne var bunda. Sadece tek sorun ayrı yatıyor olması.. Giderim bende sokulurum yanına. Onun iş yeri kokusu bile bana hoş gelir anacum. Nası kıyarım. Karnımızı doyuran kocam. 
tarafından
Aynı düşüncedeyiz tamamıyla ☺️
(3,551 puan) tarafından
Eee haksızmıyız bebem.
(1,414 puan) tarafından
Düşüncemi resmen kopyala yapıştır yapmış gibisin :) aynılarını yazmama gerek yok noktasına kadar haklısın canım artıladım..
tarafından
Haklsn valla +
(1,414 puan) tarafından
İşi ne olursa olsun bnmki yeri geliyor annesigile yardıma gidiyor ahır kokuyor ben asla kokusundan rahatsız olmam kirlerse de temizlerim napim yani adam evinde de rahat etmeyecekse nerde edecek.?
-Reklam-
+2 oy
(8,582 puan) tarafından
Koltuklar ne için var ? Cok normal yatması. 
(2,359 puan) tarafından
Koltuklar yatmak icin olabilir ama isten gelir gelmez ustunde yatmak icin degil sonucta orasi gunluk kullanim bi yer
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Kokulu bi işte mi çalışıyor 
(2,359 puan) tarafından
Fabrikada calisiyor sonucta kokulu yerde calismasa bile calisiyor terliyo toz oluyo üstü başı
(7,654 puan) tarafından
Ekmek parası tabi dus almasi lazim yorgun gelip bitap düşüyor
(2,359 puan) tarafından
Yok yorgun dusmuyor keyifle tv seyrediyo sonra uyuyo
(7,654 puan) tarafından
Yok ya öyle keyif olmaz dus almasi lazim izin verme haklısın
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Istediği yerde yatsin banane çantamı bu taşıycam ordan oraya. D
+1 oy
(2,371 puan) tarafından
cnm bukadarda takılma ya salonu kullanmayız cok nadir esim bazen telefonu sarja takar az oturur oturma odasının kanipesinde yatar  ve her geldigmde dus alamaz ki yorgun olur fln bence gereksiz takıntı ama seye karısyım gelip maskesini yere atıp corap yerde olup ertesi gunde o corabı gitmiyorsa cok kızarım işe gittiginden snra msjatarım bide lavabyoa burun hınkırınca gitmiyor diye su dökmuyor ona **** olurum bunlar daha önemli bmce
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yani evet direkt yatilmaz ve yanımda yatmasını isterim huzursuz oluyorum yatmazsa 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Yok artık. Ne olacak ya ne kokacak yani
(7,441 puan) tarafından
esım yok askerde oturma odasında yatıyom bazen askere gıtmeden once esım cok yorgun oluyo Koltukta uyup kalıyodu kıyamıyodum uyandırmaya bazen uyodu bende otekı koltukta uyodum
(2,359 puan) tarafından
Esim fabrikada calisiyor ne kadarda olsa terliyo toz icinde
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Ev ikimizin ortak alanı istediği yerde istediği şekilde yatabilir zaten koltuklari esime sildiriyorum istediği kadar kirletsin ona zarar 
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben eşimin yatmasına karşı değilim çünkü hemen hemen her gün duş alır kokmaz ama kayınvalide yatıyor şeker hastası bi terler bi üşür söylesem anlamaz işine gelmez ben de acil koltuk örtüsü aldım ama yine de hiç sevmem salon koltuğunda uyumasını uyuyacaksa yatağında uyumalı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eşim elektrikçi bazen değil her zaman geldiğinde üstü başı toz toprak taş dolu oluyor. Direkt mutfağa gelip oturur sandalyeye hiçbir şey demem sonuçta ekmek parası için zor şartlar altında çalışıyorlar. Eşim koltukta uyuyakalırsa kirlenmesinden ziyade kaldırıp yatağa yatırırım bizim koltuklar sert olunca insanın boynu tutuluyor :) Ama siz şöyle önlem alabilirsiniz eğer bunu sık yapıyorsa koltuğunda koltuk örtüsü alabilirsiniz kirlendikçe yakarsınız .
0 oy
tarafından
Asla karşı değilim ama neden ayrı yatıyor ki yatak varken
0 oy
tarafından
Ben karışmam zaten geldiği gibi üstünü degistirr eger uyursa gece çağırır yatağa götürürüm 
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Ayyy kiz cani sağolsun da yatsin o koltukların parasını ödemek icin o adam çalışıyor sonuçta söz misali koltukltur temizlenir 
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Asla müdahale etmem onun da evi eşyaları ayrıca ne kadar kötü koku yapıyor olabilir ki 
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben çok karşıyım uykusu gelip uyuyorsa yatak odası var. O koltuğun üstünde uyuduklarında terlşyorlar ister istemez bazen ağız suyu akıyor ve kötü kokuyor o yüzden. Çok kavga ediyorum ben bu konuda. Ya rahat yatak varken bşr insan neden kendşne bu eziyeti yapar anlamış değilim 
0 oy
tarafından

Benim eşim 3 ay iş 3 ay evde olan biri. 

O yüzden evde olduğu zamanlarda koltuk üstünde uyuması çok nadirdir ama uyudumuda asla karışmam.  Eşyalar kırılır dökülür kokar önemli olan huzur. Mutlu olsun da gerisi önemli değil 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Yoooo karışmam adam o kadar saat ayakta kalmış kıytırık koltuğa 2-80 yatamayacaksa neden yaşıyor ki ? Valla bir kosye o düşer bir köşeye ben ohh mis :) hayat böyle güzel . Çok geç olmadan da kaldırır yatağa yatmasını söylerim öyle devam eder ...
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sorun etmiyorum çünkü ben silmiyorum koltukları yardımcı abla geliyor siliyor o yüzden ikimizde sorun etmeyiz tabi ama zaten eşim öyle bişey pek yapmaz
0 oy
(432 puan) tarafından
Aaaa duşa girip üzerini değiştirmeden bir odaya bile girmez ama uzanabilir sorun değil kıyamam çok yoruluyor. Koltuk takımım koku yapmıyor leke tutmuyor. Ama koku yapsa da hergün silerim kıyamam eşime uzansın dinlensin. Git yatağına uyu diyorum sizinle zaman geçirmek istiyorum diyor senin eşinde böyle düşünüyor olabilir canım 
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Eşim de uyur bende uyurum çoğu zaman  uyku tutmayınca oturma odasına giderim gece sabah uyanıp yatağıma yatarım tekrar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 626 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu