0 oy
159 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,381 puan) tarafından
Kızım 4.5 aylık Migrosun 3 numara bezini kullanıyorduk. Değiştirmek istiyorum . Prima kalıbı nasıl dar mi 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Sleepy çok güzel ya kalıp olarakta iyi 
(1,381 puan) tarafından
Onu da kullandım canım 3 numarası kızımı pişik etti
(4,067 puan) tarafından
Katılıyorum sleepy :)
(1,862 puan) tarafından
O zaman prima al kesinlikle zaten prima sleepy aynı kalıp
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Molfix denedin mi butun bezleri denedim nerdeyse molfix hepsinden iyi gelmisti denemediysen primadsn once molfixsi dene bi bence prima pahali ya kalip olarakta slepyyden buyuk molfixden kucuk baby turco kullandiysan onun kalibii gibi
(1,381 puan) tarafından
Molfix ve baby turco kullanmadım canım
(1,763 puan) tarafından
Anladim cnm bence oncesinde bir molfix dene fiyat olarak primadan daha uygun ondan da memnun kalmazsan o zmn prima alirsin bu arada cok bir farki yok sen kilo araligina gore al ilk denemede kucuk paket al baktin skıyor i zmn bir snrakinde bir beden buyuk alir buyuk paket alirsin
(1,381 puan) tarafından
Tamam canım sen tecrübelisin Molfix yönünden . Alıp deneyim inşallah pişik yapmaz. Teşekkür ederim
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende bebeğim için minies aldım neden migrosun bezini değiştiriyorsunuz acaba bı sorun mu teşkil etti ben burda duydum aldım herkes baya memnundu o bezden 
(1,381 puan) tarafından
Aslında yarı yarı memnundum. Afedersin kızım lavabosunu yapınca sırtından taşırıyor baya. Zaten arka kısmı boş naylon gibi ya orada bezin süngeri yok emmiyo. Hepsini taşırtıyor
(545 puan) tarafından
Hadi ya bende bı kullanayim bakım memnun kalmazsam başka beze geçerim diyorum benim bebiş henüz doğmadı oğlumda a 101 in bezini kullaniyodum hiç sorun yaşamadım onda gayet memnundum
(1,381 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım. Aynen taşırdıgı için sorun oluyor. Sleppy iyiydi kızıma takı 3 numarasına geçene kadar. 3 de pişik yaptı kullanmadım artık
(545 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim canım. A 101 in bezini de dene istersen canım oda güzel
0 oy
(812 puan) tarafından
Geniş cnm ve rahat biz Prima premium care kullanıyoruz doğduğundn beri paşam en iyisi 
(1,381 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Doğduğunda beri Prima premium care kullanıyorum. Kalıpları dar degil. Şimdiye dek sızdırma sorunuda yasamadim
(1,381 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bnde bu deneyim
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Anam sleppynin 1 numarasını aldım primanın sıfır numarayla aynıydı idareten kullandılar hastanede Primanın 1 numarasını aldım tekrardan götürdüm gecenlerdr
(1,381 puan) tarafından
Yaa kalıp sorun oluyor
(1,101 puan) tarafından
Aynen slepyy küçük molfixle Prima hemen hemen aynı ama molfixin eni geniş biraz
0 oy
tarafından
Prima kalıbı gayet iyi çok memnunum ben 
(1,381 puan) tarafından
Prima ve Molfix arasında kaldım
tarafından
Molfixte kullandım hiç bir bez bu kadar güzel çekmiyor sızdırma yapmıyor ben çok memnunum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kalıpları dar maalesef .
(1,381 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Molfix ve slepyy ikisi de çok iyi 
0 oy
(238 puan) tarafından
Prima bence dar kızım da sleppy kullandim çok güzel kalıbıda kendiside oğlum için biri hediye Prima almış çok ufak geldi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
16 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 359 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.