+1 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar bebeğimle ilgili bilgi almak için doktorunu aradım dün doğru düzgün bilgi alamamıştım onuda soyledim dün bir bebek melek olmuş o yüzden ilgilenemedim detaylı bilgi verenedik dedi içim psrcalsndı rabbim ailesine sabır versin cennet kapsından annesiyl babasıyla girer inşallah cok acı kendi meleğimmiş gibi içim yandı

5 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Ayy allah sabır versin annesine babasına yaa çok üzüldüm 
(1,101 puan) tarafından
Amin canım duyduğumda beri kendime gelemiyorum ya ailesinin üzüntüsünü hissedebiliyorum bende yasadım o korkuyu halada var o korku içimde
-Reklam-
+1 oy
(812 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın acısını göstermesin evlattan daha başka kiymetli bişey yok önce Rabbim sonra yavrum 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah gercekten cok kotu oldum kendime gelemiyorum Allah'ım sabır versin ya bende o korkuylayım hala herşey Rabbimden
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim sabır versin ailesine inşallah

(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bende doğum sancım vardı kadın doğum acilde sıra bekliyordum benim önümdeki kadın annesiyle ambulansla gelmişti içeriye girmesiyle ağlayıp bağırması bir olmuştu 3-4 aylık karnında ölmüş bebeği o kadar üzüldüm ki doğum anında bir sürü dua etmiştim 
(1,101 puan) tarafından
Benim 29 haftalıkken leke geldi gittim bişey göremedik herşey normal dediler evde takip et istersen kotu olursan gel dediler ertesi gün ögleden sonra pembesi su gibi az bi akıntım oldu özele gittim doğum başlangıcı bu istersen takipli oldugun hastaneye git dedi apartopar gittim yatıs yaptılar ama ufaklık 2 hafta durabildi 31 haftanın basında doğum oldu hala küvezde yoğun bakımda 2 ay oldu
(2,826 puan) tarafından
Oy kuzum benim çıkar inşallah sağ salim sen güçlü olursan o da güçlü olur annesi unutma inşallah birbirinizin sevgisiyle kavuşacaksnz
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım çıkıcak Rabbimin izniyle inanıyorum ben kavuşucam yavruma
(2,826 puan) tarafından
İnşallah canım yavruma kavuştum postu acarsn
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallahh
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çok kötü yoğun bakım kapısı beklemek çok zor ben de yaşadım Rabbim yardımcısı olsun herkesin
(1,101 puan) tarafından
Amin canım aynen gercekten cok zor 2 aydır içim içimi yiyor sürekli gidip geliyorum ama göremiyorum yavrumu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gonca_memmedova21 (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 223 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı