0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (7,096 puan) tarafından
Kızlar ben Evlenmeden önce iyi hır Anadolu lisesi kazanmama rağmen kaydımı açığa almıştım ve ona da 1. Dönemden sonra gitmedim öyle kaldı sonra da evlendim zaten icimde hep ukte kaldi tabi aklım sonradan geldi 

Ben şimdi okumak istiyorum açıktan ama normal açık okuyunca bütün derslere çalışmam lazım alt yapım yok şuan çünkü eski bilgileri de unuttum iki tane de küçük cocugum var hepsine bastan çalışamam çok zor olur yani zorlanirim mesleki açık öğretim istiyorum ama o zamanda 1 gün okula gidip 4 gunde staj görülmesi lazımmış çocukları napcam 

Of kafam karıştı bana akıl verin mesleki açık öğretimde staj olmadan sadece haftada 1 gün okula giderek eğitim görülmüyor mu 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocukların çok mu küçük canım bir düzen oluşturup çalışabilirsin bence 
(7,096 puan) tarafından
Biri 3.5 yasinda öbürü 14 Aylik ve gerçekten çok zor çocuklar bide zaten alt yapıyı unuttuğum için çok ağır olcak çok çalışmam gerekecek yapamam gibi geliyor
tarafından
Öbür türlü de staj zor olur bir yada iki sene ertelesen daha kolay halledersin bence cnm
(7,096 puan) tarafından
Bilmiyorum ya erteledikcede hevesim kaçacak gibi geliyor keşke staj görmeden de mesleki açık öğretimde eğitim şansımız olsa
tarafından
O konuda detaylı bilgim yok canım inşallah bir yolunu bulursun hiçbir şey için geç değil
(7,096 puan) tarafından
İnşallah kuzum saol
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Mesleki açıköğretimde ilk iki sene okula gidiyorsun 3. Senende staj görüyorsun 

Açık  öğretim lisesnde daha önce çıkan sorular vs ordan yapabilirsin. Çıkan sorular zaten kitapla çok alakalı olmuyor 
(7,096 puan) tarafından
Sadece o sorularla yapılabilir mi acaba sonucta belli bir krediye ulaşılması lazım
(4,875 puan) tarafından
Keşke şu pandemi sürecinde kayıt olsaydın onlineydi tüm sınavlar. .
Neden olmasın canım istedikten sonra yapılır bu kadar çalışan vs lise okuyanlar var herkes kitapla çalışmıyor
(7,096 puan) tarafından
Hamileydim kuzum o yüzden çok zor bir hamilelik geçirdim yoksa aklımdaydı yani ama olmadı işte nasip değilmiş inş bi düzen kurup çalışıp alt yapimi güçlendirmem gerekiyor
0 oy
(10,608 puan) tarafından
Staj olmadan mümkün değil ki olması gereken o canım örgün eğitim ile aynı işe yarayan diplomayı alacaksın sonuçta ve örgün eğitimde çocuklar haftada 3 gün stajda sahadalar. Cumartesi pazar yüz yüze dersler oluyor genelde ve onların sınavları. Bizim birçok öğretmenimiz imam hatip açık lise kısmında tolerans gösteriyordu. Ama stajda sanmam tölere edileceğini 
(7,096 puan) tarafından
Of offff bilmiyorum ya hersey gerçekten zamanında yapılması gerekiyor sonradan çok zor bir şekilde normal açık öğretimden yazılacam olmadj çünkü çocukları bırakıp staj görmem mümkün değil alt yapimi güçlendirmem gerek çalışmam gerek nasıl olcak bilmiyorum
0 oy
(91 puan) tarafından
Kendine guveniyorsan inanıyorsan her şeyi yaparsin canım cocuklarini gece uykusuna yatirdiktan sonra çalışırsın ders videolari izlersin hevesin varken geri durma derim azimle ve Rabbimin izniyle  herşeyi başarır insan 
(7,096 puan) tarafından
Haklısın kuzum ama alt yapiyida unutunca tereddüte kaldim.13 tane ders sonucta hepsi sil baştan olacak mı nasıl.olacak inş allahin izniyle bir adım atarsam gerisi gelir gibime geliyor zorda olsa
(91 puan) tarafından
Benim annem 50 yaşına yakın çalışmasına rağmen  açıktan üniversite bitirdi çok istedi yaptı emin ol istersen sende yaparsın
(7,096 puan) tarafından
Ay inşallah kuzum ya çok saol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 236 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,928 soru

11,462,241 cevap

35,052 kullanıcı