0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (306 puan) tarafından
Kizlar ya 4 aylık bebeğim 3 gündür yapmıyor geçende 4 gunnyapmadi fitil attım ertesi gün yaptı ondan sonrada bgunn3 gunnoldu çok ıkınıyo gaz çıkarıyor ama yapmıyor masaj yaptım zeytin yağı bile verdim başka ne yapabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eczanede bağırsakta kaka kayganlaşsın diye bir şurup var o çok güzel eşim almıştı ama devlet ödemiyor onu özel ilaç 80 tlymiş öyle demişti eşim 
(306 puan) tarafından
Dulcosoft mu cnm.adi
tarafından
Evet öyle bişeydi dışı açık mavi
(306 puan) tarafından
Tmm canm onu aliyim yarın hemen yaptiriyo mu peki
tarafından
Faydasını gördüm kuzum yaptırıyor tabiki, bak komşumuzun kızı kabızdı ona vermiştim benden istemişti şurup hala onda, dur mesaj atimde alim şurubumu :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım alıştırma fitil vs. Lavman felan masaj yap karnına şuan karın kasları tam gelişmediği için ıkınıyor ben çözümü bol masajda buldum  birde sütüne biraz zeytinyağ kat zor bir süreç doktor sabırlı ol dede bana kendi kendine yapmayı öğrensin 8 günde 10 günde yaptığı oldu 3 kere sonra düzene girdi çocuklar ishal veya en ufak üşütme olduğunda hemen kabız oluyolar Allah'ım şifa versin internetten bak istersen kabız masajina anne sütü alıyordu benim kızım birde doktor 10 gün normal demişti bana
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Fitil verme şurup ver fitil makat çatlağı yapar
(2,321 puan) tarafından
Zeytinyağı he kadar verdin mama mı yiyor anne sütü mü
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Kulak çöpünü zeytin yayına koy popo deliğine nazik şekilde kat çıkar anında yapıyor CNM benim kızım 1 ay böyleydi  mamadan miş mamayı değiştirdim her gün yapıyor artık
0 oy
(2 puan) tarafından
Canim 1çay kaşigi zeytin yagi ver.bir kac saat icinde yapar.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,215 göst.
19 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
3 cevap 205 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,972 soru