0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından

Haftaya 40 çıkıyor...Ne yapılacaginı bilmiyorum..sadece banyo suyuna  süzgeçden  su döküldüğünü biliyorum..Birde bebekle gezmeye gidildiğini :))Sizler neler yapıyorsunuz..

11 Cevaplar

+2 oy
(4,285 puan) tarafından
Sen gusül abdesti alıyorsun o kadat atraksiyona gerek yok:D çünkü dini yönü bele
-Reklam-
0 oy
tarafından
öyle şeylere gerek yok gusül alıyorsun o kadar 
0 oy
(48,505 puan) tarafından
Sen abdest aliyosun o kadar. Hos anneler geldi biseyler yaptılar ama gonulleri kirilmasin diye ses etmedim
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Abdest aldiktan sonra bir tasa altin koyar 40 kaşık su koyarrız bebekle annenin başindan dokeriz:)

(1,763 puan) tarafından
Ya nette bu yaziyordu bende arastirirken 40 kasik su ecicik su ediyoe bebege mi dokulecek bana mi dedim kirk tas su dokundum bende:))
(14,428 puan) tarafından
Ameller niyete göre canım Allah kabul etsin
(1,763 puan) tarafından
Sagol cnm benim basimda buyukte yoktu esimle dualar esliginde yikadik kendimde kirk tas suyla yikandim yani Allah kabul etsin
0 oy
(4,934 puan) tarafından
Sadece sen gusul alıyorsun bu kadar. Diğerleri batıl, dinde yeri yok. Bizim Türk milleti uydurmuş 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım ben bebişi kırk taşla yıkayıp bebegime gusül aldırdım gerek yok ama ne bileyim kendimi iyi hissettim ve bebeğimin abdestli olması çok hoşuma gitti sonra kendim gusül aldim babası besmele ile elime verdi
0 oy
(2,565 puan) tarafından
BENIm annem oğlumu kırklarken kovaya 40 kaşık su koydu içine yüzük attı yıkadı bide yıkadıktan sonra namaz abdesti aldırdı 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kendin gusül Alcan bebisi yikican o.kadar bisiler yaptı.kaynanam ama inan hiç dikkat vermedim çünkü dinen bir hükmü yok bence:)
0 oy
tarafından
İnternetten araştırırsan yapılan şeylerin dinen uygun olmadığını görürsün ayrıca 40 çıkmaz uçmaz İslamiyet'te kirklanmak diye bir şey de yok 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Gusül alınıyor o kadar 
0 oy
(119,151 puan) tarafından
bebegi doguran bi gusul alir olur biter

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 130 göst.
0 oy
3 cevap 976 göst.
5 Temmuz 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Mrs. Right❤️ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,162 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...