0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Doğumdan önce ya 7. Ayda yada doğuma 3 hafta kala hecemat yapmak doğumu kolaylaştırıyomuş duyan yaptıran var mı kızlar dünde araştırırken akapuntur kolay doğum için yapılıyomuş hacematta akapunturdan daha etkili bence 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır ben hamileyken çok çok kötüydüm yatalak halde hatta bir nebze iyi gelir diye sordum lohusayken de yapılmıyor diye biliyorum ama emin değilim hamileyken kan kaybedersn hem senin h bebeğin hayatını riske ataran
tarafından
Canım ben hamile kalamıyodum hecemat yaptırdım ertesi ay hamile kaldım ama vücudumdan kan çıkmadı fazla 6 kupa kapattılar ama damla damla çıktı gene öyle mi olur bilmiyorum ama kararsız kaldım bende bu ihtimalde var tabi
tarafından
Valla cnm sende kal olmayabilir ama bebek senin bedeninde dünyaya gelene kadar ne kadar kalsa kâr bence riske atma Allah muhafaza bişey olur son pişmanlık fayda etmez ben 6 ay yatalak oldum bacaklarımda ve kasıklarda ödem oluşmuştu bildiğin acıdan ağlıyordm asla yaptırmadım öyle çektim doğumdan sonra lohusalık bitince yaptırdım
tarafından
Tmm canım geçmiş olsun sanada 40 çıkınca kesin düşünüyorumda öncesinde bilemedim işte
-Reklam-
0 oy
(119,985 puan) tarafından
hamileye yapilmiyoki
tarafından
İlk 3 ay dan sonra yapılıyomuş tavsiye ediyolar
(119,985 puan) tarafından
hayir yapmiyolar
tarafından
:D kız yapıyolar
0 oy
tarafından
Hamileyken yapılıyor mu hiç duymadım canım 
tarafından
Doğuma yakın yapınca doğumu kolaylaştırıyomuş öyle diyolar bire bir yaptıran var mı diye merak ettim bende :)
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Canım hamileyken hacamat yaptırılmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
2 cevap 137 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
3 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
25 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,830 cevap

35,160 kullanıcı

...