0 oy
1,122 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Imkaniniz varsa yollamayın kışlık halılarımı 2 bucuk yıldır yıkamaya yollarım halılar ağır ev 11. Kat düşerim diye .. bi koridor halim vardı aman yıkayayım dedim sabah sabunladım fırçaladım güneşte beklesin yumuşasın diye akşam üstü yıkayayım dedim aman allahım resmen kahverengi sanırsın kahve dökmüşsün her yere kirli olmayan halıdan  inanılmaz kirli su çektim sinirden migrenim tuttu sabunladım bıraktım sabaha oğlumda uyandı eşimde yok . Inşallah sabaha kadar küflenmez bi daha asla yollamam kirli suyla yıkamışlar kir işlemiş haliya 

12 Cevaplar

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Aaa ben şokkkk :angel: her yer aynı değildir umarım bnde yolluyorum tanıdık hemde 

tarafından
Bi tanıdığım demişti bir gün mahalledeki yikamaciya gitmis sahibini beklemiş çıraklar yıkarken görmüş yıkanan kirli hali suyunda başka hali yıkıyorlar . Galiba hepsi ayni
(1,722 puan) tarafından
İğreçnler ya bizim ev bahçeli bidha kndim yıkayım bari
tarafından
En iyisi kendi yikamak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne zaman vermistin ki yikamaya 
tarafından
2 bucuk yıldır veriyorum   ..
0 oy
(638 puan) tarafından
Öyle mahalle arası yerlerde olabilir. Fabrikaya yolluyorum mis gibi geliyor canım 
tarafından
Kız
Öyle görünürde tertemiz bi leke yok ama içine islemis
(638 puan) tarafından
Bence halının rengi soluyordur. Kirli suyla yıkansa bile mecbur temiz suyla durulacak çünkü kurulama da leke kalır koku yapar sende farkederdin
tarafından
Beyaz hali git gide griye donmus..  leke yok  renk gidik ama bu kadarını beklemiyordum
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kirli su değil işte deterjanlari öyle temizlendi sanıyoruz ama kır dibe cokuyi benim beyaz halılar yürüdükçe kır geri cikiyo AA çok büyük yikayamam ev değiştirince halılar değiştircem ve şöyle Bi sorun var defalarca durulama lazım uçlar sarı sarı kalacak maalesef çoğu insan aritamayio geri veriyo
tarafından
Dibe çökmüş . Midem bulandı sinirden yarıda terk ettim başıma ağrı girdi sabahı bekleyecek
(12,773 puan) tarafından
Benim öyle sinir oluyorum mutfağı halısı iğrenç derece örtü örtüyom hali başka seriyom artık ev değiştircem yeni alacam şahsen koyu renk göstermez 2 yürü tüm kir meydana cikiyo
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Benim halılarım beyaz canm surekli veriyorum tertemiz geliyor
tarafından
Tertemiz görüntü olarak geliyor zaten bide  akşama kadar güneşte belirtirsen eminim kirli su çıkar.
(2,189 puan) tarafından
Verdigin yer kötüdür.  Beyaz hali bile kirlenir griye döner senin dediğin gibi olsa. Kuruturken sokakta kurutuyolardir toz pis doluyodur pis suyla yikamazlar
0 oy
(324 puan) tarafından
Bende 1 ay önce verdim görümcem bizde kaldı kızı  küstü diye aldı halıyı banyoya  yıkamaya  aman allahım  bir pis cıktı valla utandım  tertemiz  halıdan bir sürü sarı şu cıktı  bende tobe dedim ama yinede bile.icem
tarafından
Igrenccccccx ya valla migdem bulandi
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Canım o yıkamacıyla ilgisi yok halının alt kısmında ki dokuma jutunun rengi yani ipi çok durulanmazsa da o şekilde renk bırakıyo yıkamacılar makinalarla tanzikli suyla yıkıylar kirli su kullanmaları mümkün değil kuzum
0 oy
tarafından
Benim lekeler çıkmamıştı .doğumda yollamıştm.aradim bunlar ne böyle diye.onlar ne yapsak çıkmadı dediler .ben kendim cikardim ama.parasi iyi olanlar güzel yikiyo ama canım ben ucuza yollamistim
tarafından
Burda da uygun bi 6 metreyi 15 tl ye yikiyorlar
tarafından
İşte ucuz yikayanlar kötü yikiyo ...ben ilk kez verdim ve pişman oldum
tarafından
Yok kız standart fiyat bu  burda
tarafından
Yıkamaya yerin varsa verme canım ama.asman skntiymis senin de...tavsiye edilen biyer olursa öyle biyere veririsin canım.
tarafından
Yıkamaya yerim var ama ev 11 kat balkon demirleri kaygan dam a da çıkaramam oğlum var durmaz  .. artık ne yapayım bi şekilde yiayacam
0 oy
tarafından
ben de yollamicam canim artik resmen kir kokuyor rengi de hic acilmamis yikanmisa benzemiyor
tarafından
Büyük konuşmayayım ama tövbe artık .
0 oy
tarafından
ah canim gecen sene verdim haliyi dedigin gibi tam kurutmadan sarmismar demedilerde bana neyse bende posetiyle kaldirdim toz olmasin diye zamanla evde leş gibi küf kokuyor bakiyorum hic biseyde yok temzilik yaptim serili halilari kaldirdim posettekileri cikardim ay nasil kuflenmis anlatamam bir daha o oldu asla vermem yikamaya kuf izi gitmiyorda kolay kolay cok agladim mis gibi halilarim mahvoldu 
tarafından
Işlerini düzgün yapmıyorlar
0 oy
(747 puan) tarafından
Halicidan haliciya fark canım . Ben çok memnunum çok rahat oluyor valla gönderip yikatmak.  Geçen kızım haliya mama doktu yikayim dedim rezillik valla elde yikamak cok zor durulanmiyor bi turlu . Tazikli su olmasi gerekiyor halim kurudu sari sari lekeler kaldi ama yikamaya gonderdim mi öyle olmuyor. Bide ben onu sereyim derken balkondan aşağı dusurdum :-) bi daha elde yikamaya tövbe ettim ondan sonra :-)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 349 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aynuraz (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap