0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kizlar herkese iyigeceler uyuyamıyorum özel bir paylaşım olacak ama akıl verin bana hamileyim ii gundur eşime yanasmaya çalışıyorum oralı bile olmadı biseyler bahane etti bugünde aynı seklde çocuğu bahane etti kahve yaptım yanına vardım içmedi elinde telefon sürekli oyun oynadı bir söz buldum aşırı romantikti hem kendimde hem onda paylaşmak istedim beni azarladı ben mi hamilelikte çok alinganim anlamdm ben yanasiyorum kendini çekiyor bugünde yanaştım oralı olmadı yatağa girdikten sonra yanaşmak istedi zaten ağlamışım hiç oralı olmadım arkasını döndü yattı uyudu ne yapayım çok mu bakimsizim artık beni sevmiyormu bilmiyorum içimi dokeyim dedim kizlar 

8 Cevaplar

+3 oy
(683 puan) tarafından
Ne oluyorsa bu erkeklere hamileyken bizden daha hamile lohusayken bizden daha lohusa oluyorlar 
(20 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu zamanın erkekleride bir tuhaf kadın hamile kalınca onlarada bı haller oluyor :)
(20 puan) tarafından
Aynen valla
+1 oy
tarafından
Hamilelik döneminde erkekler daha kötü oluyor sanki kendileri hamileymiş gibi davranıyorlar :D benim eşimde öyleydi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hosgeldin nerdesin 
tarafından
:))))
tarafından
Hml bebem seni tkpdeyim gibi oldu hahahaha :)))
(7,654 puan) tarafından
Bu postu bekledim su saate kadar
tarafından
Yeni hesap ama bilemedim :))
0 oy
tarafından
Kac aylık hamilesin????
(20 puan) tarafından
24 haftaligim
tarafından
Belki hamilesin diye istemiyor olabilir . Veya göbek büyüyor vücut değişiyor ondan kaynaklı. Eşinin huyunu sen biliyorsun.
0 oy
(55 puan) tarafından
Bir sebebi vardir normalde böyle değilse kafası doludur canı biseye sıkılmıştır belki.. benimkide bir ara böyle telefona dadanmisti geceleri uyuyamiyodu düşünceli sıkıntılı bir hali vardı bana mesafeli gibi geliyodu hamileliğimin başındaydım niye böyle yapıyo anlamıyodum.. meğer bütün paramizi borsada kaybetmiş.. borsaya girdiğinden de kaybettiğinden de haberim yoktu sonradan ortaya çıktı.. 
0 oy
tarafından
Sinir oluyorum böyle şeyler okuyunca Allahım ya dengesiz mi ne bu erkekler anlamıyorum ki sen uzak dur üstüne düşme paşa paşa gelir canım o yok gibi davran götüüü başı ayrı oynuyo adamların az üstüne düşünce töbe ya
0 oy
(222 puan) tarafından
Ya bebek konusunda çok tedirgin oluyorlar cidden ve bizim gibi dile vurmadıkları herşeyi içerden yaşadıkları için ve hamilelik hormonlarıyla da birlikte bizi artık sevmediklerini düşünüyoruz halbuki adam akıllı konuşunca altından başka şeyler çıkıyor, bu düşünceler hormonal canım benim, kendini de eşini de yorma suizan yaparak, otur açıkça konuş bu durumu. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 136 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Svd (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 756 göst.
27 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
22 Şubat 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

378,293 soru

11,322,855 cevap

34,773 kullanıcı

...