0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Vertigo hastasi olan var mi kizlar belirtisi tedavisi nedir

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tedavisi üzülmemek youtubede bir adam var onun dediğini yap geçiyor en çok tiklanana
(1,862 puan) tarafından
Dedim ki son postuma bak orda suravebebeyisi nickini bul orda tekrar üçüncü gözümle baktım demiştim dün mina gidince geri düzeldim.d..D.d
(1,862 puan) tarafından
Vertigo çok kötü fatoş  yaa iyi bilirim
(13,202 puan) tarafından
Uyuduydun valla
(1,862 puan) tarafından
Post duruyor
tarafından
Kanalin adi ne canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzenimde var . 

Baş dönmesi bulanti boyun bölgesinde ağrı oluyor. 

Uzun yolculuk asla yapamiuor uçak asansör anı hareket eden hiç birseye binemiuor. 

Stres sıkıntı yaşadı dönemlerde şikayeti artiuor. İlaç tedavi birseyler oldu ama çok etki etmedi en son Bakırköy tarafında bir dr. Kulak kristallerini yerinden kaydını işte onları yerine getirdi bir iki.hareker yapmis ama ağrı kapadım.dedi. şimdi iyi şükür. 

Ama o ilk dönemler çok sorun yaşadı üni sınav zamanı başlamıştı. Hic yerinden kalkamıyordu. Ozel yastığı var onu kullanıyor 
tarafından
Ayni sorunlar bende de var uyku esnasinda bile bas donmeme uyaniyorum kbbye git dedi doktor bakalim randevu bulursam gidicem
tarafından
Evet onunda oyle idi normal bas donmesi gibi değildi.
İyi bir KBB dr bul canim. Kulak kristalleri oturtma işlemi yapan dr var onları araştır.  Kristallerin oynaması sonucu oluyor o baş dönmesi.  Kristal yerine geldimi yavaş yavaş topluyor insan
tarafından
İnsallah canim
0 oy
(812 puan) tarafından
11 sene çektim 2 sene tedavi oldum o kdr okdr zor kötü birşey ki baş dönmesi ama böyle birşey yok sadece yatıp bir noktaya bakıp gözümu asla ayıramazdim o noktadan dünya dönerdi annem minik minik kaşıkla yemek yediridi hatırlamak bile istemiyorum o dönemi artık 
tarafından
Maalesef canim aniden gelen bas donmesi istifra psikolojimi de bozdu bu durum ya
(812 puan) tarafından
Öyle cnm kulak kristallerin yerindne oynuyor benim şuan sol kulakta duyma kaybım var bu hastalık yüzünden ah ne çektim şükür doktorum bir ilaçla senelerin eziyetini bitirdi
0 oy
tarafından
Ben canım 3 sene olacak olalı ilk kulağım ağırdı sonra konustuklarkm sanki bana geliyordu ayağa kalkınca başım dönüyordu en son bayilmaya başladım kesin net tedavisi yok ara ara yokluyor betesarc diye ilacı var o iyi geliyor
tarafından
Canım ne olursa olsun stres yapma anında azıyor bana doktorum öyle demişti bende bir ara stres yaptım bu kış oğlum rahatsızlandı yine başladı mutlaka kbbye git
tarafından
Kulagin icine mi bakiyolar bakiyolarsa neyle bakiyolar canim ya bilgi verirmisin
tarafından
Canım kulağa bakıyor denge testi yapılıyor işitme testi tahlil vs herseye bakıp teşhis koyuyor
tarafından
Anladim canim cok sagol allah sifa versin
tarafından
Amin canım Rabbim sana da bol bol şifa versin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 159 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu

379,250 soru

11,352,096 cevap

34,823 kullanıcı

...