0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Anneler oğlumda egzama var tedavi ediyoruz geçiyor ama alerji yapacak şeyler yediği zaman egzaması oluyor yine egzaması oldu bacağında kafası yüzü de kaçınıyordu kaşıdığı tüm yerleri egzama oldu ve mikrop kapmış enfeksiyon olmuş dedi doktor antibiyotik ve krem verdi lütfen dua edin bur an önce geçsin çok kaşınıyor birde hiç başına gelen oldu mu rahatlatmak için başka neler yapabilirim doktorun yazdığı tüm ilaçları aldık kullanmaya başladım inşallah bir an önce etkisini gösterir 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de bebeğimin yüzünde çıktı yarın Dr. Gidicem alerjiden dolayı mı oluyormuş egzama biz ek gıdaya başlayalı oldu çünkü :(
(863 puan) tarafından
Çok kötü ya bizim hiç enfeksiyon kapmamisti çok kaşıyor ben diyet yapıyordum oğlumda yemiyordu başlayın yavaş yavaş dedi doktor yumurta sarısıyla yedi birşey olmayınca ne yesem verdim birden egzama olarak attı keşke hiç yemeseydim de yedirmeseydim de
tarafından
Bizimki belki genetik olabilir ben de de vardı küçükken bakalım Rabbim şifa versin miniklere
(863 puan) tarafından
Amin inşallah ya hiç canları acımasın
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tipi nasıl yaranın canım sulu mu. Corasatin Pembe olan bebekler için yatiştiriyo canım
(863 puan) tarafından
Yok sulu değil sarı sivilce gibi verdiği kremi sürünce hafif aktı gibi gidicez 5 gun sonra kontrole sorarım onuda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikra hafsa (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ziley1 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serpil Kubis (347 puan) tarafından soruldu

397,466 soru

11,887,616 cevap

36,006 kullanıcı

...