0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar merhabalar 5 yıllık bir evliliğim var. Bir çocuğum var eşim ile görücü usülü bir evlilik yaptık ama elimden memnunum çok şükür neyse eşim aile apartmanında oturmak istemeyip başka bir semtten ev aldı borca girdi yani evlendiğini sürece az çok kayınvalidem den destek gördük bazı borçlarımızı ve eşya borçlarımızı komple kendisi ödedi ama şuan kiramızı vermiyor zaten öyle yüksek bir kira değil bizim dairemizde kiracı var. Kaynımlarda aynı apartmanda oturuyor bir kaynım daha var yurt dışında onun ile sorunumuz yok.. Yani bir kere falan anca gördüm onu.. Neyse kayınvalidem aynı apartmanda oturduğu oğluna aşırı düşkün büyük oğlu af edersiniz ağzına da etse vazgeçemez ama benim eşime tam tersi eşim sakin saygılı eşimi pek sevmez farkındayım onala on ise bize bir kaynımın iş yeri vardı herşeyi batırdı onlara çok yardım etti ve halada etmeye devam ediyor beş çocuğu var hiç bırakmaz onların arkasında sürekli bizde az çok yaptı etti nankörlük etmiyorum kaynım sorumsuz eşim işinde gücünde belkide ondan dolayı onun arkasında bu kadar hatta eminin kaynatamın emekli maaş kartıda kaynım da neyse bunları söyledim bilin diye şimdi ki soracağım sorudan dolayı şuan hepsi korona oldu binaca kaynanam beni sevmez pek ama gönlüm el vermedi eşim ve kaynımın arası bozuk olmasına rağmen elimden ne geliyorsa yaptım hergün kv yi arayıp soruyorum isteğiniz var mı diye hani değerimi bilmeyecek ama yinede arayıp sordum keza eltimide aynı şekilde zamanında beni dışalayıp görmezden gelmelerine rağmen hep birşeylerdwn kıskanır gibi davrandılar ama ben yapamıyorum aman banane diyemiyorum ve eşime yapılan haksızlığa da üzülüyorum yani sizce ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
10 saat önce Diğer kategorisinde Berilinannesi (647 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 384 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.