0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından

Eskiden ben eşime derdim hadi cikalim diye şimdi ise o diyor ben yok işim var diyorum hep oglumu parka cikarip hemen geri eve geliyorum hayat enerjim duştu resmen sadece temizlik yapip ne bulsam yiyorum

Sebebi kilo hic bi kiyafetim olmuyor olanlar yakismiyor

Dogumdan hemen sonra kilomu vermiştim ama sonra nolduysa hizla almaya başladm

Herkes bana derdi aa ne cabuk zayfladin diye nazarmi ettiler blmyorum ama cok muttsuzum

Dogum yaptgm kiloya geri geldim 9 aylik hamileyken ayni kilodayim

Cok zayif biri degldim en duşuk kilom 64tu

Ama suan 72  hatta 73 oluyorum

Boyum 163

Cok mutsuzum nasil kg vercem 2 gun dayansam 3. Gunu bozuyorum hep bi bahanem oluyor

Bebek huysuz ev işi beni yordu hastaneye gtcez vs vs derken hic başlayamiyorum

Bebgime yedirirken bende yiyorum yemeginden

Şmdi bile yedim onla o yemeyince ben yiyorum

Nolur bana motivasyon verin hic mutlu deglm yep yeni kiyafetlerimin icine giremiyorum yeni bisey almkta istemiyorum belki veririm umudu ile 

Eşim akşam 5 gibi yer sonra agzina hicbisey surmez sadece su icer onun gbi azimli olamiyorum cok az yiyor ve zayfta kilo almak istemiyorum diyor bu gidşle yaninda duba gibi kalcam

Bu arada 23 yasindayim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Once bahanelerden uzak durup yemene dikkat etcen baska yolu yok 
(66 puan) tarafından
Bi konuscam canm belki şekerim falan vardir acliga gelemiyorum
tarafından
Hakkinda hayirlisi insallah mutsuzluguda sil aklindan kiloluda degilsin okadar kendini kapatma piskolojin bozulur
(66 puan) tarafından
Kiyafetlerim olmaynca mutsuz hissediyorum
tarafından
Olabilir olmayabilir care kendini kapatmak degil banada zayifim diye bazi seyler olmuyo insan kafada mutlu olursa hayati guzellesir unutma bunu
(66 puan) tarafından
ben zaten bekarken hep kiloluydum nişan takinca gelinlikte kuğu gibi durmak icin azim yaptim kilo verdim evlendim hamile kaldim dogurdum tekrar aliyorum kilo eski halime donmekten korkuyorum ve yaklaşiyorumda
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ama öyle yaptıkça almaya devam edersin. Öncelikle şunu bil kimse senden değerli değil kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yaşa. Kilon seni rahatsız ediyorsa vermek için çaba göster hedefine ulaştıkça daha mutlu olacaksın 
(1,092 puan) tarafından
O zaman bi yerden başla kuzum bu kısır döngüden çıkman gerekiyor
(66 puan) tarafından
Toplayamaiyorum kendimi eşim bi hafta gece bi hafta gunduz calisyor duzenm olmuyo biturlu
(1,092 puan) tarafından
Kız benimki de bir hafta evde bir hafta başka ilde yemek saati düzeni falan yok. Çocuk durmuyor diye hızlı hızlı atıştırmaktan kilo aldım baktım gidiyor dikkat etmeye başladım.  Senin psikolojin bozulmuş gibi bir şey yapasın gelmiyor mutlu değilsin. Ama mutlu olmak için de uğraşmak istemiyor gibisin önce kafayı toparla biraz
(66 puan) tarafından
Haklsin bahane uretiyorum sanki deglmi canim istenirse yapilir
(1,092 puan) tarafından
Tabiki iste yeterki
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Aynı ben valla bende öyleyim ve eşinde öyle 5 6 dan sonra asla yemek yemiyor yese bile bin de bir yer valla bende şuan 70 kilodayım bebeğim 6 aylık inş bir ay sonra orucuna da başlayacam ondan sonra yavaş yavas diyet yaparım 
(66 puan) tarafından
Dahiliyeye gtcem kan falan vercrm bakalm onla konscam belki iştah kesen bseyler yapar
(197 puan) tarafından
Oruç borcunu tutup akşam iftarda da biraz az yemeye gayret edersen kilo da verirsin aslında
(197 puan) tarafından
Cancanlarım emziriyor musun sütün azalmadın sonra bebeğin küçükmüş daha baya
(66 puan) tarafından
Ben emzirmiyorum buyudu benimki aslinda dedgn gibi yapsamda veririm ama kalici olmuyor o cnm
(1,009 puan) tarafından
Bir garip yolcu  şuan 6 aylık inşaallah aralıkta tutucam şimdi değil o zaman her yemeği de yer ins
0 oy
tarafından
Eşine ayak uydurcan bacı başka yolu yok bende 23 yaşındayım boyum 168 kilom 70 ama öyle senin dediğin gibi kilolu değilim normal benim için bu kilo eşine uy 5 den sonra yeme su iç sabahları kahvaltıdan önce 1 bardak süt yada Türk kahvesi iç kendine kahvaltı tabağı hazırla herşey den ölçülü koy ekmek makarna pilav hamur işi kızartma abur cubur kola vs tüketme 
(66 puan) tarafından
Senin boyun biraz uzun benden ondan pek belli etmezsin yarin bi kan vrrcem sonuclarimi temiz cikarsa baslycam bi yerden
tarafından
Çok basit yaparsın bence eşine uysan yeter
(66 puan) tarafından
Haklsin canim  biraz irade lazim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 283 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy