0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar abimin cocugu oldu diger yegenim cok kiskaniyor cocuga gizlice zarar vermrye calisiyor iki haftadir defalarca guzelce yapma dediğimiz halde surekli eliyle dudagini sıkıp birakiyor takıntı oldu cocukta rehberlik uzmaniyla girusturucekler benzer durumu yaşayan oldu mu nasil bir çözüm yolu izlediniz

6 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yapma diyerek değilde kardeşini sevmesi için kardeşiyle ilgili bol bol sorumluluk ona verilmeli en etkilisi bu
tarafından
O seviyo ya bayramlarda falan mesaj atiyo saolsun imamoglu emmim neyi sjsjhshs
(25,224 puan) tarafından
Kör olasıca:D
tarafından
Ahahahha bak ya hersey guzel oldu bee niye oyle diyon skjsjsjs
(25,224 puan) tarafından
Bu konuyu başka postta konuşalım :D
tarafından
Konu bile deel bee boşver :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşları cok mu yakın 
tarafından
5 yas var aralarında
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Yaşları kac canim benim oğlum 3 yaşında kızım 1 buçuk yaşında oğlum kızımın ellerini ısırıyor surekli ama kesinlikle ona kötü yaklasmiyorum surekli gözüm onların üstünde yapacağını anladığım anda hemen dikkatini dağıtıyorum oğlumun 
tarafından
5 yas var
0 oy
(48,671 puan) tarafından
Aman gözlerini ayirmasinlar ufak olandan. Cocuklar takıntılı oluyo
tarafından
Evet gizlice yapmaya çalışıyor hep diken ustundeyiz
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Aynı durumun biraz benzeri başımda hiç anlaşamıyor benim çocuklarda ben çözüm bulamadım konuşarak halletmeye çalışıyorum okanla yani büyük oğlanla zor cidden 
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Çok büyük Tepki vermeyin ona zarar verdiğini düşünmüyor olabilir belkide sevgisini öyle belli ediyor ama siz zarar sanıyorsunuz onu oturtup kardeşini kucağına verin idrak ermesi biraz zaman alır ama her bebeğe yaklaşıp dokunmak istediğinde kardeşini sevelim mi hadi diye sevmeyi öğretin.. Yeğenim kardeşi yüzünden ben tekrar altıma yapcam annem benide temizlesin bile demişti :) annesi hiç tepki vermedi yap oğlum senide temizlerim ama sen bebek değilsin koca adam oldun dedi güldü :) 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu

379,833 soru

11,370,088 cevap

34,853 kullanıcı