0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sorum yukarıda:) banada fikir olsun evimi dip, köşe temizliycem nereden başlamalıyım temizlik ile ilgili bütün fikirlere açığım birde kapılarım amerikan kapı böyle pırıl pırıl olması için hangi temizlik ürününü kullanmalıyım

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben ilk mutfaktan baslarim canim dipkose snra yatak odasi snra salon eb son oturma odasi ve balkonlar 
(22,070 puan) tarafından
Ne kullanalim ozaman onerin varmi canim kokusu hafif diye seviyodum asperosu
(13,821 puan) tarafından
Kuzum.ben hommcuyum biliyosun:)
(13,821 puan) tarafından
Yani urunleri kaliteli tek bir urunle bile birden fazla is goruyosun bitkisel
(22,070 puan) tarafından
Cok pahali ama askim biliyom hom bitkiseli ama fiyatları cok uçuk
(13,821 puan) tarafından
Bitkisel urunler inan normalde daha da pahali kaliteli ornek yani bi yag çozucu aliyorum 750 ml lik uzun zaman gidiyor bi o cok amacli dedigim iyonize damla mesela konstre bir urun aylarca kullandim onu cam sil koltuk sil tava arkasi temizle yer sil tek bir urunle birden fazla is yapysun oyizden bana normal geliyo:) zaten ucuza bisi kalmadi ki en azindan sagliklisi olsun biraz
-Reklam-
0 oy
(119,310 puan) tarafından
arap sabunu candir
tarafından
Kapılar için mi
(119,310 puan) tarafından
her yere olur
tarafından
Yarın arap sabunu ile sileyim kapıları bakalım :)
0 oy
tarafından
Ben baza içi dolap yatak odası yastık yorgan önce onları yıkar serer kurutur doserim sona mutfağa girerim sona oturma odası 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(7,707 puan) tarafından

Yatak odası nedendir bilmem:)

tarafından
Sağol
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben keyfim hangi odayi isterse ordan başlarım. Mesela yatak odasından başladıysam odadaki tüm gereksiz şeyleri dışarı atarım ilk önce. Yerde hiçbir şey bırakmam supururum sonra silerim etrafta en ufak gereksiz şey kalmayacak şekilde temizliyorum ben. Mutfakta ve diğer odalarda da aynı şekilde..mutfakta tezgahın üzerinde gereksiz hiçbir şey koymam ;) bir de asperox sarı güç çok etkili. Mutfakta özellikle onu kullanıyorum çok memnunum. 
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Önce camlardan başlarım. Perdelerle birlikte  Sonra yatak odası varsa dolap düzeni  tüm odaların yerlerini süpür sil toz al. En son mutfak tuvalet banyo .
0 oy
tarafından
Bulasik makinasi parlaticisi parlatiyor cnm kapilari guzel oluyor ben ilk once bir evi topalrm bulask feln birsey koymam sonra hali kaldrrm silip supururum
0 oy
tarafından
Benim için hep öncelik yatak odası çamaşır kalkınca sanki heryer temiz oluyor sonra kullanmadığım misafir odam sonra oturma odası sonra mutfak snra banyo tuvalet sar oluyor 

Tek malzemem çamaşır suyu
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ben homm bitkisel urunlerini kullanyrm iyonize damla tek gecerim tek bir urunle camlar koltuklar yer yer mis gibi oluyor:)
0 oy
tarafından
Ben dün gece başladım bayrama çok hasta girdik temizlik falan yapamadım bugün mutfak bitti az bir işim kaldı mutfakta bu kez oda oda temizleyecegim mutfak dolabı iç dış temizledim perdesini yıkadım kapısını sileceğim buzdolabı bulaşık makinesi arkasını çekeceğim bitecek inşallah yarın da çocuk odası dip köşe girişirim böyle böyle en son banyo komple yıkanır valla herseyi günlere bolecegim yoramam kendimi 
tarafından
Kesinlikle yorma kendini bende öyle yapmayı düşünüyorum
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ben öncee balkonu yıkarım ki açınca içeri toz girmesin, açatım kapıyı herşeyi atarım balkona evi de havalandırırım bu evrede çamaşır mak çalışır sonra yatak odası dolapları dolap düzeni içini dışını iyice domestoslu suyla silerim yerleri hem domestoslu hem sirkeli suyla çaraf kılıf herşey değiştirir yenilerii takar yıkarım tabi hu arada cam sil perde yıka ütüke falan da var sonra süpürür kapatırım kapısını diğer odalara en son mutfak ve r banyo bırakırım. Öuyfak banyo yetiştir3mem ertesi günr bile kaldığı oluyor. Mutfal dolapları asperoksla tezgahı domestosla. Banyoyu da domestos ve kireç çözücü spreyle temizlerim. Domestos kullanmadan temizlik yaptığımı anlamam. Asla onsız yapamam bide perdeleri sabun tozu ve arap sabunu ile yıkarım oö pırıl pırıl olur 
tarafından
Maşallah düzeni oturtmuşsun:)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 489 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
0 oy
9 cevap 159 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy