0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler uyumayan varmi :) ben universite sınavına hazırlanmak istiyorum ama nasil calisicam nerden baslicam soru bankasimi almam gerek bilmiyorum benim gibi okula 5 6 sene sonra sonmek isteyen üniversiteye hazirlanmis arkadaslae varmi bana yardimci olabilirmisiniz acaba ?

4 Cevaplar

+1 oy
(432 puan) tarafından
Soru bankası ile değil canım konu anlatım ile başlaman lazım bazı insnalar okur anlar bazı insanlar dinler anlar sen nasıl anlıyorsun bilmiyorum dinleyerek anlıyorum dersen konu anlatım videosu izle ben kendim okur anlarım mesela biri sabaha kadar anlatsa dinlemem sonra soru bankası alman lazım sınav baya zor oldu ya eskisi gibi değil sözel mantık sayısal mantık eklendi   açık öğretim istiyorsan çok zor olmaz örgün için özel ders alman lazım sınav müfredat konularına bak öyle başla 
(12 puan) tarafından
Acik ogretimde dusunebilirim ama once sinava girmem lazim degilmi
(432 puan) tarafından
Evet canm önce sınav sonra tercih yaparsın açık öğretim olarak sınavsız oluyor açık öğretim ama 4 yıllık ünv mezunu olanlara ben istesem hiç sınava girmeden mesela açık öğretim den bir bölüm okuyabilir. Ama senin sınava girmen lazım öyke gece gündüz ders çalışmama gerek yok çok iyi bir puan alman gerekmiyor. Keşke komşu filan olsaydık ben sana yardım ederdim
(12 puan) tarafından
Insan ara verince uzak kaliyor kafa karisikligi yasiyor cok tesekkur ederim bilgiler icin bazi seyler kafamda oturdu ❤
-Reklam-
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Youtobedan ders videoları izle ilk. Sonra soruyu çöz. Ben önce konu anlatımlı kitaplardan çalısıp video izleyip sonra soru çözüyordum. Ama günlük soru hedefi yap kendine. Giderek artır onu. Düzenli çalışman lazım bir de. Biraz konu birikimi olduktan sonra da deneme sınavları al. Süre tutup aynı sınavda gibi onları çöz. Haftada bir deneme yap. Son ayda her gün deneme çöz. 
(12 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim ❤
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bende bekliyim :)
0 oy
(209 puan) tarafından
Ilk kesinlikle bi paragraf kitabı al bol bol ordan soru çöz sonra bikac kolay temelden test kitabı al neler çalışcaksan şuanlık dil bilgisi dursun mesela paragraftan git zaten en çok o çıkar türkçede matematikden de problem kitabı al problem konusu dinleyip ondan soru çöz bide alırsan sosyal için al şuanlık fen durmalı bence ilk bunları hallet zaten sonra nasıl yapıcağını kendin belirlersin 
(12 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim ❤❤

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 451 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 182 göst.
8 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 508 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 273 göst.

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...