0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar zaten bunun vicdanını hep çekiyorum.şu an bebeğim 5 aylık.tam olarak durumu anlatacam.baştan diyeyim o zamanlar psikolojim çok bozulmuştu.lohusalik bir yandan sorunlar bir yandan sanki hissizlesmistim bunalıma girmiştim hamilelikte ve doğumda çok sıkıntı çekmiştim bebeğim de kuvezdeydi.

Şimdi detaylı şekilde yazacam.

Ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde eşimle bı gün öncesinde ayrılmıştık.onunla olmayacağını kabul etmiştim ondan öncesinde de çok defa ayrılmıştım ama bırakmamıştı hep.

O zaman da bırakmadı tuttu eve götürdü.ben de annem i cagirir onunla birlikte giderim diye dusunurek gittim.ertesi gün hamile olduğumu öğrendim şok oldum.kabullenemedim.

O yalvardı etti ben yine pek umudum yoktu ama barıştım.hamileligimi burnumdan getirdi.soeumsuzluklari bencillikleri söz verip tutmamalari devam etti.ayrilmak istediğim için satırla üstüme mi yürümedi.silah çekip öldürmekle mi tehdit etmedi.kapıya adam mı koymaya kalkmadı.evet iyi zamanlarimiz oldu ama bunlar da yaşandı çok kötü haldeydim.icki içtiğini öğrendim vs.dogum sancilarimla hastaneye gittigimiz gün barıştik.orda da doğum sancisiyla uğraşırken işyerinin yanındaki kadın bana gelip,"senin kocan da akşama kadar bizimle oturuyor akşam olunca biz onu zorluyoruz senin hamile karın yok mu gitsene evine diye koçan eve gelmiyor dedi.o halde çok zoruma gitmisti.sonrasinda sıkıntılı bı doğum oldu çok korktum.sonra bebeğimi ne kucağıma alabildim ne gorebildim kuveze aldılar.23 gün hiç görmedim.o zaman zarfında sözde aramız iyiydi ama eşim geceleri gelmemeye başladı yine içki içtiğini öğrendim.cok yalnızdım kafam allak bullak ti.hatta kabuslar görüyor sesler duyuyordum evde biri var gibi hissediyordum.annem ve kaynanam vardı.kaynanam da sürekli psikolojik baskı uyguluyordu.esim hergun hastaneye gidip kameradan videosunu çekiyordu bebeğimin.

Ben o dönem hem doğumda o kadının dediği hem lohusalık hem bebeğimi görememek hem de ilgiye ihtiyacım olduğu o zamanda eşimin ilgilenmemesiyle büyük boşluğa düşmüştüm.eşime kıskançlık yapıyordum yok işte hergun niye gidiyorsun yok senin de işine geliyor yok kadınlarla konuştun mu gibi şeyler söylüyordum.tamamen eşime takmıştım.sonra da odaya geçip ağlıyordum tek başıma ben niye böyleyim benim çocuğumu düşünmem gerek diye.

Ne zamanki emzirme için deneme yapmaya gittik bebeğimi aldık geldik.iki hafta sonra yani kırkım çıkmasına denk geliyor.ben bambaşka bi insan oldum.annemler gitti eşim iki gün eve geldi daha da gelmedi.surekli borcumuz var bugün düzelecek yarın düzelecek diye diye 5 aydır gece gündüz eve gelmiyor.bebegimi bile gündüz 5 10 dakika uğrayıp seviyor oysa deli oluyordu kızım kızım diye.ben hep aramı iyi tuttum sabrettim.o defalarca söz verdi çocuk gibi kandım.kiskancligi bıraktım tartışmayı bıraktım hem bebeğimle hem eşimle ilgilendim.ev işleri vs herşeyi yerine getirdim istedim ki mutlu bı aile olalım.bebegime gece gündüz tek başıma baktım.günde 8 doz ilaç 3 kez damla veriyordum.hastalandim ağrılarım oldu ağlaya ağlaya yine baktım.ki sağlık sorunu vardı çok şükür hiç birşey olmadı.

Şu an 10 dakika bile ayrı kalmayı bile düşünemiyorum.

Boşanma davası açmak istiyorum ama eşim bebeği istemiyordu psikolojisi bozuktu vs der de alır diye korkuyorum.onunla da aramız tamamen en son beni korumasız ilişkiye zorluyordu.ben zaten kendimi ***** gibi hissediyordum eve gelmiyordu benimle ve bebeğimle ilgileniyordu gelip bu işi yapıp gitmesi zoruma gidiyordu.korunmasiz ilişkiyi kabul etmeyince bana küfür etti kadınlığıma laf söyledi ki ben kendimi parcaliyordum bütün sorumluluklarimi yerine getirebilmek için.cok zoruma gitti bıçak gibi kesildim.zaten sonra toparlanmadi defalarca barışalım dedi kabul etmedim.daha çok şeyler var.

Benim şu an tek derdim çocuğumun velayeti.

Yalnız şöyle bı durum var ben hep tek başıma baktım.bebegimin riskleri olmasına rağmen şu an kilo alımı sağlık durumu beslenmesi uyku düzeni herşeyi gayet iyi.gelisimi de öyle ayına göre ilerde yüz kızartıcı bı suçum yok.psikolojim lohusalıktan sonra gayet yerinde idi.tamamen bebeğime odaklandım.kendisi gece gündüz ilgilenmedi.atiyorum bı emzik istedim biberon emziği bı ay boyunca bugün yarın diye diye almadı.ya da rutin kontrollerine doğru düzgün götürmedi.sadece mama ve bez aldı bu kadar.

Ayriyetten kendisi ruhsatsız silah taşıyor.

Sürekli borç yapıyor.borclular işyerine kadar geliyor küfür tehdit arıyorlar ediyorlar.

Hatta bı sefer bebeğimle bile tehdit ettiler.

Sorumsuz birisi.surekli husumete giriyor birileriyle.bakici tutacak olsa doğru düzgün parasını vermez sürekli bakıcı degistirir.cunku adam ne borcunu ödüyor ne de yanında çalıştırdığı adamlara maaş veriyor doğru düzgün 

Kendisi asla bakmaz.annesi deseniz alzheimer başlangıcı var ve temizlik hastası.ayriyetten sorumsuz kendi de neymiş bezi sabah bağlayacak misin akşama kadar o bez duracakmis.cocugun uykusu var gözleri kapanıyor şimdi uyumasin diyor.ya da uyuyunca uyandırıp a bu uyandı bunun uykusu yok diyor.kendi çocuklarını bile çatlatan kadar aglatirmis iş yapacam diye ya da evde bırakır bı yere gider gelirmiş.annesi mümkün değil bakamaz.diyecegim o ki şimdiye kadar gayet iyi baktım bebeğime.namusuma laf getirecek bı sey de etmedim.sorumluluklarimi yerine getirdim bebeğim gayet iyi.tek sorun hamilelikte ve lohusalıkta aşırı kiskancligimdan ve bebeğimle ilgili konuda psikolojisi bozuk diyecek.40 tan sonra bambaşka biri oldum.doktor da bana psikolojimin düzgün olduğuna dair rapor verse,bu sefer de geçici velayeti verirler rapor çıkana kadar diye korkuyorum.bebegimi silah olarak kullanmıyorum evet babası.ama ben onsuz nasıl durayım o bensiz.bir de gerçekten düzeni ve sağlığı mahvolur çocuğumun.ya düşünün hastayım korona oldum diyor eve gelmiyor uğradığı vakit çocuğu sapır supur öpüyor.gece uykusundan uyandırıp seviyor.isirdigi salatalığı hastayım dediği halde bebeğimin ağzına tutuyor ya daha neler neler.cok uzun oldu biliyorum ama belki okuyan olur hem de içimi dökmek istedim.

17 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çok uzun yazmışsın okuyamadım hepsini 

Sonuç olarak bebeğe bakabilecek ıQ var Mı 

Psikolojin düzgün mü buna mahkeme karar verir eşinin lafıyla olmaz fakat eşin bu iddiayı ortaya attığı zaman hakim doktorlar tarafından onaylanmış ıQ testi psikolojik açıdan ne bakımda olduğunun belgelerini isteyecek ozaman bebeğin sende kalıp kalmamasına karar verilir 

Eğer bir sorun görülmezse bebek sende kalır fakat birtek senin psikolojik açıdan bakabilecek durumda olman yeterli değil iyi bir hayat in gelirin evin düzenin yoksa ve baba kendi hayatının düzenli olduğunu iyi geliri olduğunu vs öne sürerek senin bakamayacagini yoksulluk kötü hayat çektiğini ispat ettiği zaman atıyorum boşaninca yaşayacağın evin adresini vererek ne kadar kötü bir yerde yaşadığını vs ispat ettiğinde ozaman da mahkeme sana vermez 

Yani çocuğun velayetin almak için iyi bir hayatın ve psikolojik açıdan yeterli olman gerekiyor 
tarafından
Çocuğum daha 5 aylık.ben psikolojimin iyi olduğundan eminim.sadece rapor çıkana kadar geçici velayet ten korkuyorum.bir de psikolojim bozuk olsa sağlık sorunları olan bebeğime bunca zaman nasıl bu kadar iyi bakabilirdim.annem ile birlikte yaşamayı düşünüyorum annemin emekli maaşı var.cocugumun nerdeyse bütün eşyalarını zaten annem ve dayım aldı eşyaları da var.peki o iyi bir hayat mı yaşıyor silah taşıyor kavga ediyor sürekli borç yapıyor çocuğunu günde t 10 dakika görüyor ona karşı sorumluluklarını yerine getirmiyor mafya kılıklı  adamlar tarafından bebeğimle tehdit ediliyor
(1,897 puan) tarafından
İyide niye senden psikoloji raporu istensin ne alaka bunu kafana nerden girdi ki
Madem öyle sen onun kötü bı hayat yaşadığını ispat edeceksin nafaka tazminat isteyeceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç kurtar kendini çocugunuda sana verirler cnm merak etme
tarafından
İnşallah ya o kadar korkuyorum ki mahvolurum yasayamam
0 oy
(1,776 puan) tarafından
O sorumsuzlukla bebeğin velayetini alıp ne yapacak. Almaz merak etme rahatı bozulur alırsa. Alamazda zaten
tarafından
Kız beni tehdit ediyor diyor ki bı seferde alırım senden velayeti.sana normal raporu verecek doktorun velayet verecek hakimin falan diyor.barismak istiyor kabul etmeyince delirpip alırım velayeti diyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık bebekler bakıma muhtaç olduğu için anneye verilir diye biliyorum
tarafından
Henüz 5 aylık daha
(1,850 puan) tarafından
Alamaz merak etme onun sana ihtiyacı var
tarafından
İnşallah.çok korkuyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
5 aylik bebeği mahkeme senden almaz o konuda rahat ol. Süt bağı diye bi şey var bi kere o saha süt bebeği. Alamazlar. Psikolojinin bozuk olduğunu iddia ederse en fazla seni belli testlere tabi tutarlar sonra gene sana verirler şizofren bipolar gibi ciddi psikolojik rahatsızlıkların yoksa. Bu kadar sorumsuzluk çok fazla bunları hep mahkemeye beyan et ama her şeyi anlat. Can güvenliğimiz yok silah yaşıyor bebeğim ve benim hayatimdan endise ediyorum de. Uzaklaştırma da aldır mutlaka ruh hastası insan müsveddesi için 
tarafından
İlk zamanlar ben de öyle düşünüyordum şimdi rahata alışmış olması gerek ki anlaşmalı boşanma teklifimi hep reddetti.en son da barışmak istemeyip tekrar teklif sununca ille de tutturdu ortak velayet.3 yaşına kadar sende kalsın sonra bende de kalsın.neymis bı hafta bende bı hafta onda kalacakmış.cocugun psikolojisini düzenini mahvedecekler ailecek
(3,552 puan) tarafından
Iste normal boşanmalarda babanın çocuğu görme hakkı kısıtlanamaz ama bu adamın pis işleri olduğunu, silah taşıdığını, sürekli tehditler aldığını kanıtlarsan belki  aleyhine karar çıkabilir. Çocugun onun yanında güvende olmayacağına ikna olması gerek mahkemenin
tarafından
Buna dair yani silah taşıdığına dair husumete girdiğine dair kendisinin ve babasının mesajları var sunacam hepsini insallah
(3,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun feraha kavuştursun inşallah
tarafından
Amin cümlemizin.cok sağol bacım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardımcın olsun canım bebeğini senden almazlar lohusalık kavramı sadece halk dilinde olan bir terim değil kanunlar içinde de yer alan bir durum eşin böyle bir durumu öne sürdüğunde psikologla gorusturulup raporunu da sana verirler annenin sağlık koşulları da elverisli olduğu sürece o bebek anneden alınmaz 
tarafından
Ya yorumunuz içime su serpti.gercekten bunu onunla da güzel bı şekilde konuştum kaç kez sende bı sorun var doktora gidelim diye ya da kendi de söyledi benim psikolojim bozuk diye.sana birşey anlatayım bak Güler misin ağlar mısın.bir gece çok hastalandım o da yoktu.dedim ki gel çocuğun başında dur hastaneye gideyim.biluyorum gitsem virüs testi isteyecekler belirtiler vardı.geldi.dedi giyin gidelim.dedim tek giderim.cunku çocuk perişan olacak.bu başladı sen gerizekalisin sen şer.efsizsin bilmem ne ben ağlamaya başladım tek bı hakaret küfür etmedim.coxugu da kucağına almış o bagirdikca çocuk sıçrıyor.bir de utanmadan diyor ki bak çocuk korkuyor.tamam bağırma Allah aşkına diyorum güzelce konuşuyorum yok.sonra gittim çocuğun başına oturdum.bu inat etti giyin gidecez diye.ben otururken duvarın kenarında ydim.bana dedi ki sen beni kışkırtmak için yapıyorsun.kimse tutamaz senin o kafanı duvara preslerim dedi.hic cevap vermedim sadece ağlıyordum.sonra bana kalktı ne dedi biliyor musun ? Ben biliyorum sen ajansın.seni birileri tutup bana gönderdi hayatımı mahvet diye.hasta ruhlu pislik bir de bana hasta diyor.bir kere de yan komşu varmış genç benim haberim yok.evden çıkmıyorum sosyal medya bile kullanmıyorum düşün.bu da arabada yatıyor geceleri çiftlikte.bu komşu adam gitmiş demiş burda olduğunu tahmin ettim arabanı görmeyince.demis diye.bana dedi ki benim psikolojim iyi değil.adam bana öyle deyince aklımdan neler geçti.o gece defalarca gelip seni kontrol ettim.en son da sen uyuyordun.aklimdan geçenler için senden özür dileyip çıktım dedi.
(1,105 puan) tarafından
Senin kocanın akıl sağlığı belli ki yerinde değil bacım sen tut bir avukat aç davani bak yoluna zaten eve gelmiyor ne kocalık yapıyor ne babalık ne diye çekeceksin bu manyağı böyle birine kimse çocuk falan da vermez sen merak etme biran önce kurtul bundan kalbi de aklı da bozuk adamın
tarafından
İnşallah bacım başlayacam adım atmaya .çok teşekkür ederim.rabbim sana sağlık huzur versin.cocuklarin varsa onları sana bağışlasın yoksa hayırlı evlatlar nasip etsin.çok sağol
(1,105 puan) tarafından
Amin canım benim teşekkür ederim güzel dileklerin için Rabbim seninde yolunu bahtını açık etsin ♥️
tarafından
Amin bacım çok sağol ❤️
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İyi de.piskolojin o dönemde bozuk diye doktor raporu mu vardı. Diyelim öyle bişey de olsa lohusalık diye bir durum var dünyadaki herkes bunu bilir. Ve kimse bu durumu ciddiye almaz geçici bir süreçtir. Annenin yüz kızartıcı delililli bir durumu yoksa yada anne ben bu çocuğu istemiyorum derse velayet babaya kalır. Bunun dışında yedi düvel bir araya gelse bebeği anneden ayırmaz
tarafından
İşte korkuyorum ama 40 imdan sonra asla böyle şeyler olmadı bebeğime de çok iyi baktım.benim için iddia edebileceği tek şey bu.ne namusuma halel getirdim ne sorumluluklarimi aksattim.ustelik bebeğimin onunla can güvenliği bile yok.mafya kiliklinin teki borcunu ödemediği için.ödemezse odemesin evde bebeği var demiş.yastiginin altında silahla duvarlara asılı tornavidalar la duruyor evde olunca
(1,072 puan) tarafından
Canım can guvenligin için kaç kurtar kendini. O çocuğun babasısiz büyümesi en hayirlisi
tarafından
Öyle bacım zaten mahkemeye hepsini sunacam inşallah
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım eğer annenin yüz kızartıcı bir suçu yoksa ve bebeğe bakabilecek durumdaysa maddi, manevi, psikolojik olarak vs 7 yaşına kadar çocuğun velayeti anneye veriliyor. Canını sıkma rahat ol içini ferah tut. 
tarafından
İnşallah bacım sadece işte o dönemler için korkuyorum bir de o kadar kesin konuşuyor ki tek seferde alırım diye
(82 puan) tarafından
Seni korkutmaya çalışıyor canım korkupta ona istediğini verme haklarını bil, dik dur ve bir avukat tut. O zaman daha da kolay olur sana yol gösterir. İnşallah her şey gönlünce olur :)
tarafından
İnşallah bacım çok sağol ❤️
0 oy
tarafından
Hepsini okudum canım  bebeğini sana verirler gerkeirse doktorda gorurbseni zaten lohusalık döneminde olanlar gecici sıkıntılar bunuda doktorların onemseyecegini sanmıyorum  gençliğine ve bebeğine yazık  
tarafından
Öyle vallah.cok kesin konuşuyor o yüzden korkuyorum.bir de rapor çıkana kadar geçici velayeti verirler diye korkuyorum işte.cunku geçici velayet ilk duruşmada veriliyormuş.cok teşekkür ederim okudun için ve yorum icin
0 oy
tarafından
Canım derse desin sende yalan söylüyor dersin nasıl isbatlicak hem lohusalık döneminde olabiliyor böyle şeyler inan ilk bebeğimde lohusa iken keşke dogmasaydi keşke isteyen biri olsa versem dedim çünkü çok ağlıyordu ve ben tek başına üstesinden gelmem sanmıştım .. şimdi üç yaşında kocaman oldu şükür sen bebeğin için savaş alacaksın onun velayette hiç hakkı yok
tarafından
Ya korkma sende onu korkutmak için yazdım falan dersin yeterli kurtar savaş güçlü ol
tarafından
Kızım için savasacam inşallah.sanki kafeste gibiyim içim daralıyor bu evde kurtulmak istiyorum artık.çok sağol yorumun icin
tarafından
Allah hiç kuvvet versin canım inşallah tez zamanda
tarafından
İnşallah bacım.amin inşallah.Rabbim evladını sana bağışlasın hayırlı uzun ömürler versin
tarafından
Cümlemizin canimm
0 oy
(721 puan) tarafından
Hepsini okudum canim senin için çok uzuldum Allah yardimcin olsu 
tarafından
Amin çok sağol bacım.Allah sana da huzur versin çocukların varsa ya olacaksa sana bağışlasın .hayırlı ömür Ler versin
0 oy
tarafından
Cnm bu konuda bir avukata danisabilrsin.lohusalikta ve dogumda hormonlar yerinde olmadığı için çok normal psikolojik durum yaşanan bu  yönden sana baskı yapamazlar ..hemen hemen her kadın yaşar zaten bu durumu..lohusalık deprosyon diye bişi de var..geçici bir durumdur ki geçmişte..Allah yardımcın olsun ..Allah kurtarsın..sen bir avukat Daniş yinede en doğru bilgiyi o verir sana..ama.sanmiuorum.lohuslikta doğumda iyi değilsin diye çocuğunu alsınlar..
tarafından
Evet ben de bugün araştırdım hukukta da lohusalıkta kadının psikolojik olarak hele ki başka etkenler de varsa sorun yaşayacağı bilgisi var.icim çok rahatladı.asıl ben ondan rapor isteyecem.ya düşün beni ajan olmak la bile suçladı neymiş biri beni tutmuş ona göndermiş hayatını mahvedeyim diye.ya daha neler neler öfke kontrolü zaten yok.sorumsuzluk bencillik kibir diz boyu.çok teşekkür ederi..Allah senin de her daim yardımcın olsun
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm mahkemeden önce bi psikolojisi yerinde diye rapor alsan nasıl olur. Avukatınla görüş faydası olursa öyle yap. Mahkeme yine ister rapor ama belki bebeği geçici  olarak bile senden almaz. Mahkemedede akıllı uslu konuş. Tamam bence. 
tarafından
O şekilde de rapor alınıyor mu bilmiyordum.eger alınıyorsa alırım.hatta ben kullanırım derim hamilelikte ve lohusalıkta yasattiklari psikolojimi etkiledi fakat bebeğim i aldiktan sonra kendimi toparladım bu da sağlam raporum diye sunarım.insallah oluyordur.teşekkur ederim çok
(392 puan) tarafından
İnşaAllah cnm. Rabbim kolaylık versin İnşaAllah
tarafından
Amin Rabbim senin de her işini kolaylastirsin çok sağol
0 oy
(2,321 puan) tarafından
O adamdan kaç kurtar kendini
(2,321 puan) tarafından
Minicik bebeği kimse senden alamaz ama varsa boşanma gibi bir niyetin bu avukatla görüş bu konuyu emin olursun
tarafından
Bir kaç avukata sordum bu durum velayete engel değil dediler.sadece o kadar kesin konuşuyor ki.ben bı yandan da araştırdım hukukta da lohusalıkta psikoloji bozulması normal karşılanıyor.ben de diyorum 40 tan sonra zaten elinde bişey yok çünkü duzeldim.yani lohusalık sendromu 2 aydan bilmem kaç seneye kadar sürebilir hele ki destek yoksa diye görülüyor.şükür ben kızımla birlikte kendimi toparladim
(2,321 puan) tarafından
Gözünü korkutmak için yapıyor emin konuşup sindirmeye çalışıyo bi nevi blörf yapıyor
tarafından
Pislik barışmak isteyince ben senden razıyım hakkını yiyemem bilmem ne.kabul etmeyince demedigi laf kalmıyor.inşallah bı an önce kurtulurum
(2,321 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeş
0 oy
(4,409 puan) tarafından
Sonuna kadar okudum canim sut cocugunu kimse senden almaz bizzat avukatla konusmus biri olarak soyluyorum erkeklerin kullandigi durum bu cocugu senden alirim lafi hickimse o masumu annesinden ayirmaz lohusa depresyonu kitaplardada var hormonlara bagli normal bir durum psikolojisi bozuk diye ortaya bir iddia atarsa kanitlamasi gerek oda olmafigina gore hic canini sikma
tarafından
Kanıtı var ama lohusalıkta var.ondan sonra yani 40 im çıktıktan sonra bambaşka biri oldum.ondan sonra böyle şeyler yaşanmadı zaten bebeğime odaklandım tamamen.ben de araştırdım sonradan evet hukukta bile lohusanin psikolojisiyle ilgili şeyler varmış.tesekkur ederim çok.egmeyecem inşallah
0 oy
(24 puan) tarafından
Birincisi bebeğin sana muhtaç kolay kolay ayırmazlar psikolojisi bozuk diye iddia atarsa ortaya bunu kanıtlaması lazım ikincisi kendisinin hayat tarzı belli bu yazdıklarını mahkemeye de anlatırsın borçları vs zaten resmiyette varsa kanıtlarsın kesinlikle ona vermezler üçüncüsü ve sana tavsiyem de ayrıldıkdan sonra adres değiştirme imkanınız varsa annenle değiştirin böyle bir adamdan her şey beklenir 
tarafından
Ama mahkeme ona da verecek mecbur bilecek adresi de.bi de şöyle biseyi var eli kolu çok uzun istediği kişinin adresini vs buldurabiliyor.tutuklama kararını bile tanıdıklar arayarak üstleri devreye sokarak kaldırdığını bilirim.psikolojim lohusalık ta iyi değildi evet ama 4 buçuk aydır gayet iyiyim
(24 puan) tarafından
Psikolojinle alakalı rapor yok bişey yok ondan bişey çıkmaz için rahat olsun dikkate bile almazlar uzaklaştırma aldırtabilirsin can güvenliğimiz yok diye Allah yardımcın olsun
tarafından
Sağol bacım amin cümlemizin
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bu sorumsuzlukla emin ol bebeği istemez alsa bile iki gün sonra gelip kapına bırakır. Anne velayeti istemezse ve akli dengesi yerinde değilse bebeği anneye vermezler. Bunların dışında 7 yaşına kadar anneyi bebekten hiçbir mahkeme ayırmaz. Lohusalikta birçok kadın hormonlar yüzünden psikolojik olarak bir çöküntüde oluyor kaldi ki sen o dönemde neler yaşamışsın. O dönemde herhangi bir psikolojik ilaç kullanmadiysan zaten bu durumu ispatlamaya da. Hiç korkmana gerek yok böyle bir adamada asla boyun eğme. 
tarafından
Yok ilaç kullanmadım ama mesajlar var yani dengesizliklerime dair.ama r40 imdan sonra böyle şeyler olmadı bu yüzden bı kanıtı yok.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 447 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,674 göst.
0 oy
26 cevap 1,188 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,415 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu