0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kizlar Ben 15 Haftalikim Fakat 13 haftaliken eşim Anem Kayinvelidem ve onun dışında aylevi sorunlar yaşadım Baya ağladım Yani Bu Bebeğe Sizce zararlimi Endişeleniyorum yani kisacasi aglamaktan üzülmekten bebeğe zarar gelirmi??? 

7 Cevaplar

0 oy
(119,267 puan) tarafından
bebekler hissediyo malesef kuzeye hamileyken bende cok kotuydum ve kuzey kolik oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabıkıde zararı olur. Çok ağlar stres yaparsan çocuğun Sana tutunamaz sen ağladıkça bebegınde ağlar 
0 oy
(802 puan) tarafından

Böyle devam ederse, stresli sorunlu bir bebek dünyaya getirmiş olursun.:( İlk 3 aylık dönem bebek gelişimi için oldukça kritik bir dönemdir.

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ilk kizimdada cok sinir stres icindeydim ama kizim cok sakin bi bebekti halende oyle 2. Kizimda gene ayni sekilde hatta hatsafhada bir sinir stres ile ugrasiyordum kizim simdi kolik yani anne aglarsa anne karnindaki bebekte aglar gulerse oda mutlu olur diyolla bilemiyorum artik 
0 oy
tarafından
Aylevi ne canım
tarafından
Ailevi
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim tabiki o da hisseder ama bisey olucagini sanmiyorum tekrar eden bi durum degilse. Ben de 20 haftalik falandim. Iki kopegimiz var kucuk olan bahceden kacmis firlama. Butun gun gece arabalarla aradik bulamadik. Ben 24 saat araliksiz hickira hickira aglamistim. Cok sukur bulduk sonra. Bebisime de hic bisey olmadi cok sukur. 
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ben ilk ogluma hamileykrn annem babam bosandi yeni evliydim ustelik ikjnci ay hamile kaldim o kadar sinir krizleri gecirdimki anlatamam kaynana derdide eklendi buna ve sonuç oglum koliktende beter bi cocuk oldu anami aglatti diyebilirim ikinci oglumdada cok aglamistim oda  ilki gibi olmasada beni cok zorladi bebekler hissediyor malesef 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 246 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 186 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 249 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.