0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (1,314 puan) tarafından
Eşim akrabası 4 bucuk aylik hamile eşi 33 yaşında eşi ile akşam tartışıyor adam cami acip hava almak istiyorum artık tartışmayalım diyor kadında arkasından eşini itiyor adam 7 kattan dusup can veriyor şok oldum çok da uzuldum naısl insanlar var 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dışardan dört dörtlük görünen adamdan kormacaksin . Adamı tanımıyorum.gunahina gir.wk istemiyirum ama dışarıya iyi olan eve kötü oluyor malesef 
(1,314 puan) tarafından
Bilmiyorum evin içini canım ama kadin sinirlerine hakim olamayan biriymiş eşim köylüsü kadin adam adanalı biri kardeşleri istememiş önceden kizida
tarafından
İstenmeyen gelin yani ...
Allah  ölen adamın yakınlarına sabır versin kadına da yardım etsin rabbim kim bilir belki bı sıkıntısı vardı psikolojisi falan belki yerind edegildi
(1,314 puan) tarafından
Bilmez kimse kimsenin evin içini ama 33 yaşında gencecik çocuk 2 bucuk yasında kızları vardı kadin 2 ciye hamileydi 4bucuk aylik hamileydi nasıl böyle bisey yaptı herkes şokta
tarafından
Offfiki çocuk babasız kaldı . Bilmiyorum yaaakim olsa bu kadarını haketmez kinamamak lazım bı anlık şeytan işte kandiriyor
(1,314 puan) tarafından
Tabiki kınamıyorum ama inan şok oldum çokta üzüldüm
-Reklam-
+2 oy
(5,949 puan) tarafından

Kim bilir  kadına  neler  yaptı  şimdi  kadını  hapse  atarlar  ama kadını  öldüren  adamları  tecavüzcüleri  serbest  bırakırlar 

Allah rahmet eylesin 
(1,314 puan) tarafından
Herkes adam çok iydi dört dörtlük insandı diyor ama bilemiyorum kardeşleri kendinden kısardı eşine güzel hediyeler alabilmek için diyor ama evin içinde ne olmuş bilmiyorum
(5,949 puan) tarafından
Yanı  bilemeyiz  ama   kadın  ne yaşadı  kim bilir  bu raddeye  gelecek  kadar  kadını  haklı  kılmıyorum tabi  ama bazı erkekler hakediyor bunu
(13,036 puan) tarafından
Etrafa iyo olması hiç önemli değil önce karısına çocuğuna iyi olmalı sonra etraf
(1,314 puan) tarafından
Tabiki evin içinde ne olur ne olmaz bilemeyiz
+2 oy
(937 puan) tarafından
Biraz acımasız gelebilir ama acaba o kadın o raddeye nasıl geldi onu da bilmek lazım .bazı şeyler dışardan görüldüğü gibi olmayabilir .kadın ne yaşadı da gözü döndü acaba 
(1,314 puan) tarafından
Bilmiyorum ama herkes adam çok düzgün diyolar kendinden kısıyormuş eşine alıyormuş tabi evin içinde olanlari ilemem savcı falan gelmiş polis falan
(937 puan) tarafından
Kel ölür sırma saçlı olurmuş .dışardan öyle sanıyor olabilirler içini Allah bilir .bı kadın da kolay kolay o raddeye gelmez .ha bilemeyiz tam tersi de olabilir illaki ama kadının gözü dönmüş belliki
(1,314 puan) tarafından
Kimse evin içini bilemez ama çok acı verici
0 oy
tarafından
Aaaa yazık sebep ne acaba. Çok kötü haberler alıyoruz bugun burda yaa :( Allah rahmet eylesin 
(1,314 puan) tarafından
Aralarında sorun cıkmış kadin da kocasını camdan itmis 33 yaşında fidan gibi çocuktu çok uzuldum
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Anamm kız  bu kadar gözü dönecek ne yaşadı bu çift 
(1,314 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ama herkes adam evinden işine düzgün biriydi diyor
0 oy
tarafından
Sebep ne olursa olsun yapmaması gerekirdi şimdi çok pişmandır
(1,314 puan) tarafından
Kadin itiraf etmiş ben yaptım demiş ama herkes adam çok düzgün biriydi diyor işinden evine koşan biriymis
tarafından
Yazık olmuş ya
0 oy
tarafından
İlk başta aldattı diye okudum

Neler var dünyada ya biranlik sinirle mi yaptı acaba
(1,314 puan) tarafından
Hiç bilmiyoruz ama herkes adam çok düzgün diyolar
0 oy
tarafından
Oha bu nasıl canilikmis öyle 
(1,314 puan) tarafından
Sorma adam gencecik fidan gibiydi
0 oy
tarafından
Ben şok oldum yaa ağzım açık okudum
(1,314 puan) tarafından
Eşim şimdi orda götürmüşlerdir diye düşünüyorum kadını
tarafından
Allahim yarabbim kim bilir ne olmuş yaa
(1,314 puan) tarafından
Kim bilir ama 2 çocuk babasız kaldi o 2 bucuk yasında kizi şimdi babam nerde demicekmi sormayacakmi
tarafından
Offf yaa olan çocuklara oldu
(1,314 puan) tarafından
Aynen olan 2 çocuğa oldu yetim kaldi
0 oy
tarafından
Allah kimseyi o raddeye getirmesin adama rahmet eylesin kalanlara sabır versin. şimdi o kadın kim bilir ne kadar pişmandır yazık çok yazık.
(1,314 puan) tarafından
Çocuğun annesi de yok üvey annesi kardeşleri çok kötüymüş eşim şimdi oraya gitti savcı polis herkes gelmiş kadın itiraf etmiş
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ya Allah yardımcıları olsun. 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Ayy eminim suan pisman olmustur bi anki vesveseyle yapmistir ama olan olmuş Allah rahmet eylesin
(1,314 puan) tarafından
Çok acı verici ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 201 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,102 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 585 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu