0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Kizlar biz kayinbabamla konusmuyoruz nededini az cok biliyorsunuz ben herkezle mesafeliyim ama kaynanama cocugu gostermek icin aradiginda aciyorum kayinbabamla hic konusmuyoruz numarasini filan engelledik neyse gecen yenu hat almiz bize ulasmak icin cocugu gosterin diye tmm dedi esim ama snra o numarasini da engelledi konuya gelelim bugun kaynanam diyor ki bi tanidigimiz vardi iste iki oglandan snra kiz cocuguna hamile kaldi kizini gostermeyecegini gormek isteyen benden izin alacak diyordu dedi doguma bir hafta kala karninda oldu sizde kayinbabana gosterin seninde cocugun olur oyle yapma dedi bu ne demek ya bende dedim gostemem ben ona gostermiyorum diye benim cocugum mu olecek bu nasil laf dedim esime anlattim oda annem yanlis yapmis dedi ama icime sikinti dustu aklimdan cikmiyor boyle birsey denir mi kizlar sizce

3 Cevaplar

0 oy
(3,463 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Psikolojik baskı kuruyo 
(3,463 puan) tarafından
Hiç kafana takipta moralini bozma sonuna kadar haklısın bende olsam göstermem esinde seni destekliyo anladığım kadarıyla hiç Bi mecburiyetin yok
(1,763 puan) tarafından
Aynen oyle evladimi Rabbim e emanet ama bu seyler insanin psikojisini bozuyor Allah ahavale ediyorum
(3,463 puan) tarafından
Kız bozma psikolojini tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok hesabı senin çocuğunun üstünde ne hakkı var ki gelsin ahı da onu bulsun Allah aşkına
(1,763 puan) tarafından
Aynen ole sagol kuzum biraz icim rahatladi
(3,463 puan) tarafından
Sende sağol boş insanları kafana takipta hayatını zehir etme
-Reklam-
+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Dengesiz başka nasl olacak işte Allah korusun ole düşnme sen neden öylesnz bilmem ama ole göstermiyosnz diye bu lafı söylemesi saçma dengszler işte başka ne denir ki
(1,763 puan) tarafından
Kayinbabam bizi bicaklamaya kalkti para icin canm esimin bogazina bicak dayadi kavga aninda 4 aylik ogluma yumrugu geldi bende gostermiyorum
(1,307 puan) tarafından
Ay s3n ciddi misin ahlaksız yavrm iyi mi şimdi canı çok acımıştr haklsn göstermemekle Allah bildiği gibi yapsın he de geç gösterme hakları yok
(1,763 puan) tarafından
Bana boyle seyler anlatiyor ya benim psikolojim bozuluyor kuzum ölür cocugun goster diyor ustunden bin kere yirak.
(1,307 puan) tarafından
İşlerine geleni konşlar canm anca konşlar verck olanda alcak olanda Allah Rabbım acılarını göstermesin
(1,763 puan) tarafından
Amin amin kuzum aynen oyle

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 571 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 258 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 379 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 452 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,922 soru

11,342,127 cevap

34,809 kullanıcı

...