+1 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (630 puan) tarafından
Hanımlar bebeğim 35 günlük. İlk günden beri göz kapağının kenarında kızarıklık var. Doktor zamanla geçer diyor ben doğum lekesi olduğunu düşünüyoum. İnş. Değildir. Bebeklerde olur geçer diyorlar .Böyle olup büyüdükçe geçen bildiğiniz gördüğünüz var mı. Çok takıyorum kafaya geçmezse doğum lekesiyse diye. 

20 Cevaplar

+1 oy
(11 puan) tarafından
Bnm bebegmde goz kapaginda var cnm gecicek mi bekliyorm.ama cok takmiyrm sagligi yerinde olsunda gerisi onemli degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burun kenarları göz kapakları kırmızı olur genelde..merak etme geçiyor :)
(630 puan) tarafından
İnş. Geçer çok üzülüyorum.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Benm bebeğim 6 buçuk aylık oldu sağ göz kapağının uç kısmında kırmızılık vardı ilk doğduğunda zamanla geçti leke olarak kalmadı şuan hiç yok
0 oy
(3,550 puan) tarafından
3 cocugum da da vardı zamanla geçti. 
0 oy
(953 puan) tarafından
Benim 3 aylik oglum  var onunda bi gozunun kenari goz kapagi kizarik bende dogum lekesi olarak dusundum ama genelde oluyomus bide bi yerde okudum kalp damar la ilgili biseyde olabiliyormus benim oglum kalp ameliyati gecirdi eger  ole olsaydi doktor farkeder solerdi sanirim gecici
0 oy
(348 puan) tarafından
Benim bebeğimde de vardı geçti 3 ayda ama bı doğum lekesi olsa severdim ya
0 oy
tarafından
Bizimde aynen doktor dedi 1yasina kadar geçer dedi
0 oy
tarafından
Benim oglumunda iki kaşınin ortasinda var 8 aylik gecmedi 
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Benim büyük kızın burnunda vardı zamanla geçti canım inşallah seninde geçer 
0 oy
tarafından
alninda var 2. sinde de var ayni yerde enteresandir ki.. buyugu 5 yasinda gecmek degilde belli belirsin silik bir leke gibi oluyor ama aglayip kosturunca vs daha belirginlesiyor.. daha buyudugunde komple gidermi bilmiyorum.. bahsettigin bu lekeyse tabi.. 
0 oy
tarafından
Bizimde kalçamızda var. 2 yasına kadar geçmez de doktoru. Baya da büyük ve morluk var. Doğumda oldu sandık vurunca falan ama doğum lekesiymiş. 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Benim bebeğimde de var cnm bazen aşırı kızarıyor yarın doktora götüreceğim dogum lekesimi birsey mi var bilmiyorum
0 oy
(630 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ederim cevaplar için. Biraz rahatladım inş.  Geçer sizlerinki gibi
0 oy
tarafından
benin kizimda vardi arada kıpkırmızı oluyor arada kayboluyordu büyüdükçe geçti ve bir daha tekrarlamadi
0 oy
tarafından
Benimki de baya kızarıklık vardı canım azaldı şimdi 4 aylık geçmek üzere bende dedim doğum lekesidir ama değilmiş
0 oy
(914 puan) tarafından
Benim oğlumda da var 5 aylik olduk geçmedi daha  ama benimkinin alnının ortasında   
0 oy
(630 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevaplar için 
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Evet benim kızım da da vardı gecti
0 oy
tarafından
7.5 aylık oğlum ensesinde kızarıklık vardı zamanla geçti 

Benim kolumda var ama mesela o doğum lekesi geçmiyor 
0 oy
(222 puan) tarafından
Doğum lekesi olsa bile geçiyor, yeğenimin kolunda vardı kocaman bi çilek, hemde kabarıktı yani, gerçi biz çok seviyorduk ama büyükçe o lekesi de küçüldü kayboldu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,657 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
12 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hg99 (744 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu

399,873 soru

11,961,332 cevap

36,128 kullanıcı

...