0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

• Yazı birazcık uzun.

Bugün saat öğleden sonra iki de bebeğimi  banyo yaptırmak için banyoya girdim. Bizim banyo kapısında arızalandı distan açılıyor içten açılmıyor. Banyo yaparken kapıyı kapatamiyoruz eşimde işte. Balkon kapısını açmıştım. Banyo yaptirdim havlusuna sardım kapı şak diye kapandı. Bebeğimi küvetine yatırdım kapıyı açmaya çalıştım yok olmuyor. Kulpu çeviriyorum ne yaptıysam açılmadı en sonunda bağırmaya başladım imdat yardım edin içerde kitli kaldık diye. Banyo ve tuvaletten yan komşunun sesleri geliyor üst komşu telefonla konuşuyor ben onlari duyuyorum bağırıyorum . Bayağı zaman geçti ağlamaya başladım bebeğim zature olur üşür diye çok korktum. Eşimin de işten gelmesi akşam 7-8 gibi kardeşi alırsa akşam 10u bulur telefon yatak odasında . Binaya girenleri ben duyuyorum merdivenden inen çıkanları kimse duymuyor. En sonunda sinirden cami kırdım . Fenalık basti kalbime ağırlık çöktü panikledim. O kadar çok ağladım ki anlatamam. Alt komşu da sabah hastaneye gitmiş ordan kızında kalmaya gidecekmiş vazgeçmiş eve gelirken apartmanın girişinden benim sesimi duymuş. Allah bin kere razı olsun ondan hemen kapıya geldi. Ben olanları anlattım eşimin numarasını verdim aradı. Eşim kırk dakika sonra gelmiş banyodan çıktığım da saat 5 e geliyordu. Apartmandakilere kızdı sizin komşuluğunuz batsın diye. Sesimi duymuslarda eşiyle tartışıyor diye cikmadik diyorlar. Demek ki ölsek kimse umursamayacak. Annem aramış o çıkıp geldi tabii ben banyodan çıkmıştım sen telefonu acmamazlik yapmazdın geri arardin diye.  Artık komşuluklar bitmiş insanlık ölmüş

55 Cevaplar

0 oy
(750 puan) tarafından
Rabbim beterinden saklasın sizi 
tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım tahmin edebiliyorum o korku ve paniği . Komşularına da yazıklar olsun yani eşiyle tartışıyordur diye bakmadık ne demek Allah korusun demek ki gerçekten öyle bişey olsa eşin seni kesse umurlarinda olmaz  . Canm bundan sonra eşin evde yokken tuvalet banyo girince telefonuda al yanina
tarafından
Tek banyoya girmem artık . Teşekkür ederim kuzum ❤️. Ozurleri kabahatlerinden büyük
0 oy
tarafından
Ay cidden cok kotu olmus yaaa... Allah razi olsun alt kat komsundan. Digerlerinin de cigeri bes para etmezmis gercekten. Verilmis sadakaniz warmis
tarafından
O kadını Allah gönderdi bana. Yine de sadaka vermek gerekir
tarafından
Tabi tabi mutlaka ver. Bin belayi defeder. Az buz sey degil yasadiginiz
tarafından
Evet Rabbim kimseye yasatmasin
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım okurken çok üzüldüm valla senin için. Benin aşa komşun kurtarın beni diye bağırıyodu polisi aradım geldi polis kadın kapıyı açtı kimseyi alakadar etmez biz onları dinliyoruzya dedi kapattı kapıyı ben şok oldum anca eşim bana kızdı elin işine karışıyon diye. Böyle öküzler de var canım o yüzden ben bile korkar oldum çok duyarlıyımdır aslında ama bidaha başıma gelse nasıl davranırım bende bilmiyorum 
tarafından
Kurtarın beni diye bağırıp bişey yok demeleri anormal gerçekten bişey olsa kimse o kadın için polisi aramaz. Ama ben üç saat bağırdım yardım istedim. Teşekkür ederim kuzum
tarafından
Valla insanlar o kadar garipleştiki insan korkuyo herşeyden karşı komşumda kapımızı dinler bizim sesimiz biraz yükselse müdahale eder derdiniz ne diye. Ama bizde bundan rahatsız olmaya başladık artık. Sizin komşuylarda vijdan kalmamış eşinle kavga etmiş olsan bile evde el kadar bebekle sen önemlisin karışmamak nedir ya
tarafından
Feryat figan ettim üç saat boyunca valla umursamaz hallerine daha şaşırıyorum.
0 oy
(306 puan) tarafından
Ah kıyamam sana canım yaa. Cooook geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşaAllah
tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Keşke camı baştan kırsaydın kimseden hayır yok artık malesef ölsen cesedin kokana kadar kimse gelmez 
tarafından
Cami kırdım ama bu fayda etmedi ki sadece oksijen alanımız genişledi. Evet kimseden fayda yok
tarafından
Camı kırınca kapıyı açamadın mı dışarıdan
tarafından
Hayır açamadım. Arası bayağı uzak kaldı. Ve cam küçüktü
tarafından
Bi işe yaramamış yani neyse bunun üzerine kapıyı yaptırır eşin
tarafından
Evet yaptiracak
0 oy
(80 puan) tarafından
Kesinlikle komşuluk diye bir şey yok. 25 daire var apartmanda. Ben yeni evliyim üstelik hamileyim. Bazen diyorum ölsem kalsam kokum çıkana kadar kimse çalmaz kapıyı. Başım sıkışsa gideceğim bir komşum yok. Gerçekten üzülüyorum. Allahım bir daha yaşatmasın canım. 
tarafından
Amin kuzum kimse yaşamasın. Aynı bizim bina da öyle ben hamileyken bayıldım. Aileme ulaştı o halde onlar hastaneye götürdü
0 oy
(436 puan) tarafından
Okudukça yaşıyor gibi panik yaptım. Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Malesef komşuluk kalmamış 
tarafından
Teşekkür ederim kuzum. Uyuyamadım bugün hiç gözümun önünde o halim çaresizce birini beklemek
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ya varya sinir ve üzüntü içinde okudum 

Yani bukadar önemli bir konuda nasıl rahatsıniz anlamıyorum bir kapıyı tamir etmek çok mu zor içeride bir gün kalırız demiyor musunuz hiç gerekirse kapıyı söker insan içerden açılmayan kapıya ne yapacaksın orda dursa da söküp perde tak yeni kapı takana kadar.

Böyle önemli şeyleri de ertelemeyin yani çok geçmiş olsun ya 
tarafından
Eşime çok defa dedim bir gün sen ya da ben kalırım diye o da bugün yarın diye diye başıma geldi zaten çıkınca bin tane laf söyledim.
(1,897 puan) tarafından
Sende onu banyoya koysaydin kapıyı cekseydin üstüne :D
tarafından
Kitledim zaten sıra Survivor yaşam mucadelesi sende dedim . Ama o açtı 15 dakika sonra :D
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Sen sen ol mutlaka telini al yanina banyoya girerken. Allahım düşündüm  de cok zor bir durum. Insan çıkamadığını düşündükçe  boğulur.  Heleki bebisle... Rabbim beterinden korusun. Komsuluk konusunda da yorumsuz dedikleri gibi kavga ediyor bile olsanız eşin  seni dövse  imdat istesen bakmayacaklar demekki. Pes.
tarafından
Ayırmam artık . Acil bir durum olsa umurlarinda olmam Allah düşürmesin bunların eline kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(235 puan) tarafından
Sen komşulardan bahsediyor sun ben kaynanam la altlı üstlü oturuyorum 3 çocuğum var 4 gebelik ti Corona oldum 36.haftada bir tas çorba getirmedi doğum yaptım  5 gün oluyor sezaryen liyim birde bir şekilde çocuklar a ve kendime bakıyorum  bir kere gelmedi bir tane takım elbise almış pencereden uzatıyor  kaynanam geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız 
tarafından
Kaynanalar hep mi böyle benim kaynanam da ben sezeryanliyken beni ağlattı eve geldi sanki ben bana bak demisim gibi annem kalacaktı tabakları mi kırdı söylene söylene iş yaptı üstüne bir de eşime ve gorumcems gelin beni evden kovdu demişti. Allah vicdan merhamet versin millete
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Ayy nasil kötü olmuş yaa. Bebegin nasıl peki cnm hapsirik öksürük falan var mi hakketen insan cinnet gecirir yaa:O

tarafından
Ensesi soğuk biraz.
0 oy
tarafından

Aynı bizim bina kimse kimseyle ilgilenmiyooo:'(

tarafından
Ne kötü bı durum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Evet gerçekten kimsede insanlık kalmamış Rabbim iyi insanlara denk getirsin hepimizi inşaAllah. 
tarafından
Teşekkür ederim kuzum. Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 475 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eliftpe (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,166 göst.
24 Ocak 2022 Moda kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu