0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Silindiiiiiiiiiiii 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aslan burcumusun :D
tarafından
Benim eksikliklerim çocuklarımın bebeklik hallerini hani zibinli hallerini fotoğraflarını cekmemisim o zaman tuşlu telefonum vardı fotoğraf makinemiz yoktu ne bileyim hiç dusunememisim ve ben bunu yıllar sonra farkettim ve sürekli kendimi sorguluyup duruyorum ben ne biçim anneyim böyle annemi olur diye
tarafından
Kizz o arkadaşıni nasıl idare ediyorsunuz
tarafından
Tovbee kız bunun annelikle ne alakası var.aslinda seni anlayabiliyorum.bu öyle bir his ki yani en çok ta canını yakan elinden birşey gelmiyor yani duzeltemiyorsun.hic bir çaresi yok zamanı geri alamiyorsun.ama üzülerek te eline birşey geçmiyor hatta zarar oluyor.ne yaparsan yap bunu değiştirmeyecek sin.cok acı geluyor insana evet ama kabullenmek gerek.ben de çok şeyi öyle öyle yedim yuttum
tarafından
Bu hallerimi nasıl düzeltirim bilmiyorum inan hergun biraz daha kötü oluyorum eşimde bu duruma çok üzülüyor ve ben evimde hiç bir işimi yapamaz oldum yemeği bile zorumla yapiyorum
tarafından
Bacım sen bunu takıntı yapmışsın.psikiyatriye gitmelisin.hatta ek olarak psikologa da gitsen çok iyi olur.bende eskiden çok takıntı vardı tedavi gördüm.cok şükür duzeldim .böyle hayat sürmez gitmelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
En acilinden gitt
tarafından
Öylemi..
0 oy
tarafından
Git bence.ilac verir bazı ilaçlar süte çok az etki ediyormuş ya da bazıları etmiyormus bile.bbelki bir psikologa da gönderir bir de.benim boşanma mevzuları var olmasa ben de giderim valla
0 oy
(6,052 puan) tarafından
Kesinlikle git bence hiç normal degil çünkü bunlar 
0 oy
tarafından
Psikiyatri ye gitmelimıyım diye soruyorsan gitme canım psikologa git hem daha iyi ilaç kullanamazsın zaten 
tarafından
İkisi arasındaki fark ne
tarafından
Psikiyatri seni 10 dk dinler ilaç yazar  ilaçda cok iyi birley değil zaten suan sen ilaço kullanamazsın ben bile kızım 1 yasında dayanamıcak noktaya geldiğim için 1 ay kullandım devam edilmesi lazımdı ama bıraktım. Zaten senin ki psikiyatriklik değil cunku benim kafa gitmişti artık psikolog dinler sana fikirler sunar  hatalarını gosterir daha iyi psikolog
0 oy
tarafından
Bence psikologa  gidin. Nerde ne sorun var sizi anlasın.

Lohusalik psikolojisi her üst üste geldi ise size dr iyi gelecektir. 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Eşiniz bunu mahkemede kullanabilir kötü niyetliyse

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 474 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 231 göst.