0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Silindiiiiiiiiiiii 

9 Cevaplar

+2 oy
(119,577 puan) tarafından
iyide az once hazciz geldi dedin simdide memur gekdi belge gosterdi hacze verriz dedi diyosun  sen bu aralar cok tuhaf postlar aciyosun
(48,804 puan) tarafından
Bende yine gorumcesi hediye almadi sandim☺️
yok bu farkli aidat odememis
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Boswer kız burdakilari ne takiyon ya
+1 oy
tarafından
Nıye çalışmıyor eşin 
+1 oy
(17,924 puan) tarafından
Ben öyle bişey demedm hacizde gelmez ya sen bizi yiyon ya seni kandırmışlar Allah yar ve yardımcın olsun herşey çok pahalı 
+1 oy
tarafından
Haciz gelmez diyen neye gore diyor bunu acaba bilgi yok yorum çok :D bal gibide gelir aidatimiz 500 karsi bloktaki kadin aylardir vermiyor mahkemelik oldular yonetim mahkemeye verdi ve suan fazlasiyla verecek 
tarafından
Bende yalan olmaz heleniko gorduklerim ve bildiklerim
dirya deminki pistta haciz geldi dedi eyvallah simdi farkli memur geldi hacze verriz dedi diyo arkafasin kafasi cok kArmasikbu aralar
tarafından
Ikiside ayni kapiya cikmiyor mu zaten sevdoş hemen hemen ayni seyler haciz uyarisi gelmis iste
iste uyari gelmis dese baska olcakti insanlar yardim istedini dusundu cumleleri yanlis secti
tarafından
Cumleler dogru insanlar herseyi yanlis anlamaya pek merakli. Hacizi kim getiriyor sormasi ayip memur getiriyor zaten :D ahh oleccemm iste uyari vermisler bidakine esyalarida toplayip gidecekler hahahah :D
0 oy
(784 puan) tarafından
E canım benim bunu neden buraya yazıyorsun 

Allah yardımcın olsun ellerini semaya aç dua et cuma günü mübarek gün zaten 

Burdakilerin sana ne faydası olacak 

E şimdi öyle içimi dökmek istedim diyeceksin de 

Buraya dökmek yerine sen Allah'a dök 
(784 puan) tarafından
Bacım kız döne döne diyor ki ben yardim istemiyorum. Sen ne diyorsun şimdi  ?????
(316 puan) tarafından
Zaten böyle diye diye Müslümanlarının çoğu aclik sınırında herkes Allah yardım etsin diyor
Eee Allah size vermiş Sizde onlara verin diye veriyordur belki
(316 puan) tarafından
Ayşe gül yardım istemiyor biliyorum sadece genel konuşuyorum
(784 puan) tarafından
Biz yardım etmeyiz git Allah'tan iste mi dedim kız yanlış anladiniz diyince bende burda yazmasaydin keşke öyle anlaşılır diye git Allah'a dua et kardeşim dedim bir din kardeşi olarak .. yoksa elimizden geleni yaparız Allah'a şükür yapan insanlarizda
(316 puan) tarafından
Anladim ben yanlış anlamışım:)
0 oy
tarafından
Ya boşver buradakiler ancak yazmayı biliyorlar rabbim yardımcınız olsun kim ister böyle bir duruma düşmeyi artık içini dökerken bile tedirgin oluyor insan buraya
0 oy
tarafından
Tut ki yardım istedin olabilir de etmeyen ne boş yorum yapıyor bunu anlamıyorum etmiyorsaniz gormzeden geldin kimse kimseye yardım et diye boğazına yapismiyor . Ayrıca evet haciz gelir aidat borcundan da bilip bilmeden herkes memur kesilmiş maasallah .
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun sen burdakileri takma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 228 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 231 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.