0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlarrr ekmek ve şekerden vazgeçemiyorum genişledim kendime bişey yakıştırmıyorum ben bu kadar hamileyken kilo almadım yaa aralıklı oruca başlasam ne olur acaba nasıl yapıcam onu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önce kafada bitirmen lazım yoksa aciktigin an yine başa sarar 
(398 puan) tarafından
valla hemen başlamaya razıyım ben yapıcam dedim mi yaparım ama zayıflamassam amaan zayıflayamadım diye bırakmakta istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Ya bence oruç diyet icin kullanilmali bizim icin ozel bi ibadet oruç zayiflicam mantigiyla oruç tutulmaz cnm
(398 puan) tarafından
canım aralıklı oruç bildiğimiz oruç gibi değil yani sabah 11 de bide 6 da yeniyor sanırım öyle bi diyet bu
(1,251 puan) tarafından
Benim bildigimde aralikli oructa sadece hurma yiyip ve su iciyorsun normal oruc saatlerinde yiyip icmek yok ama yanlis biliyorumdur belki
(398 puan) tarafından
evet öyle değil canım tabiki ekmek pilav makarna falan yok herşeyi yiyebilirsin ama o saatler dışında şekersiz kahve falan içebilrsin anca öyle bi diyet
0 oy
tarafından
Aralıklı oruçtan önce sağlık ocağı da tahlilrrinixi bir yaptırın kan şeker kolesterol bir bakılsın neden vücut şeker istiyor degerlermi düşük buna baktırin.

Eğer değerler düşük ise kilo vermek çok zorlaşır. 

İmkan varsa özel diyetisyen yok isede devlet hastanesi dr yardım alarak diyete başlayın.  Bilinçsiz yapılan diyenlerde kilo vermek yerine kilo aldırır 

Bol eksiklerin olsun canım ♥︎
(398 puan) tarafından
sağol canım benim güzel bi diyetisyen var 290 lira 15 günde 1 çağırıyor 1 ayda 290+290 yani  gitmek istiyorum ama zorlar mı bilemedim
tarafından
Normalde özel bir hastane de dr gidersen haftalik çağırması lazim 15 günde 290 lira aliuor ise çok.  
Online diyet desteği alabilrsin hem.hesapli hemde senin kan tahlil.degerleine göre sana özel liste hazırlanıyor ve sabah öğle ara öğünler akşam yemeğinde WhatsApp üzerinden surekli iletişim halindeyiz
Öğün veya o hafta kaçamak mimyapacaksin diyetisyenler hemen soruyorsun
tarafından
İnsta uzerinde bakabildin. DR DİYETISYEN EZGI SAKAR . Ve indirimli olan surekl9 kampanyalar yapan bir dytsen Süleyman kanat var güzel sonuçlar alirsin 1  2 ayda sistemi çözdün mi zaten devamını kendin yapıyorsun
0 oy
(603 puan) tarafından
Diyet yapma sağlıklı beslenme planı yap gider. Allah kurtarsın.
(398 puan) tarafından
diyetisyene gidiyim en iyisi canım sağolasın
0 oy
tarafından

Ben dün başladım vala azim ve kararlılık çok önemli

(398 puan) tarafından
evet canım sen nasıl yapıyosun
tarafından
Ekmek tatlı abur cubur yağlı yemekler hamur işleri filan hepsini kestim ve yemek porsiyonlarımı azalttım bol su artı egzersizz detox suları tarçınlı kahve limonlu çay öyle takılıyorum bide kiraz sapı çayı kayısı çayı
0 oy
tarafından

Ben yazmış gibi okudum :woot:

(398 puan) tarafından
:D  sen yazmışsın cevapları bekliyomuşsun gibi bekle canım :D
tarafından
Tmm cnm pusudayim:))))
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aralıklı Oruc ile güzel kilo verenler var . Ben hipoglisemi hastasıyım o yüzden uzun saatler aç kalkamıyorum . Ben şuan kalori sayıyorum ise yarar mı gorecegiz :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
24 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Annesinin kuzusu09 (16 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,975 cevap

34,694 kullanıcı

...