0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Merhaba kızlar, ya son günler çooook bunaldım eşimin işlerime karışmasından. Genelde kendi işlerimi kendim yapmağı çok severim o yüzdende evliliymizin ilk gününden ayrı eve çıkdık her şey çok güzeldi şimdi çok şükür 10 aylık bebeyimiz var bakım işlerinde hep eşim karışır işime. Ya anlıyorum onu bana yardımçı olmak istiyor ama sen çoçuğu bu saatde yatırtma bu saatde yemek verme şunu giydirme diye çok bozuyor kafamı. Uyarsamda faydası yok kaynanadan beter yani. Şimdidi oəlum uyumuyor dışarı çıkartdı beni suçladı bunun için neymiş ben erken yatırmışım şimdi uykusu kaçmış. Ya moralim çok bozuk böyle olan varmı ya bene bi akıl verin lütfenn

10 Cevaplar

0 oy
(5,366 puan) tarafından
Benim kocamda öyle çok karışır ya 2 yaşına girdi diyor ki artık sütten kes . he öyle hemen kolaydı kesmek 
(5,366 puan) tarafından
:))) ya aslında sütten kesiyorum tam 3 gün geçmişti eşimin tatile gideceği tuttu yolda bebem aglayınca mecbur verdim memeyi şimdi de hiç bırakmıyor :) eşime diyorum senin yuzunden o iş yarım kaldı diye
(37 puan) tarafından
Ne yapacağız bilmem ki. Kimi ilgi görmüyo diye kızıyor kimide böyle aşırı karışılmasına bizim gibi. Ya anneyiz biz neyi ne zaman nasıl yapacağımızı bizden iyi bilen yok diyorum anlamıyor
(5,366 puan) tarafından
Doğduğundan beri öyle benim eşim önceden bu yuzden çok sinirleniyorum ama artık 2 sene oldu kızım İki yaşına girdi bişey desede kızmıyorum adamın huyu bu. Arıyor diyor ki kızım yemek yedi mi kaka yaptı mı ne kdar Yedi. Hele ilk yıl emzirirken nefes alıyor mu bogazına süt kaçsa böyle mi emzirilir falan filan beni çıldırtarak iki yılı doldurduk şimdi hiç sallamam
(37 puan) tarafından
Bendede öyle olucak belki çünki hiç huyu deyişene benzemiyo. Bazen kendime soruyorum kafana takma diye ama  hala becere bilmiyorum irelide neler olacak Allah bilir
(5,366 puan) tarafından
Benim takmama olayı 2 seneyi buldu. biraz azaldı tabi belki çocuk büyüdükçe değişir
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Erkekler sanki çok çocuk doğurmuş bakmış gibi yorum yapıyor yaşamadıkları bakmadiklari için yorum yapmak kolay . Bence çoğu kadın bu durumu yaşıyor. Benim eşimde der ama terslerim yada ha tamam der bildiğimi yaparım ben onun annesiyim onu en iyi ben tanırim derim susar.
(37 puan) tarafından
Ya her gün 40 kere söylüyorum fayda etmez. Bildiğimi de yapınca tersleniyorum onun dediği gibide yapıyorum bişey deyişmiyo zaten. Hem o dediyini yapınca strese giriyorum ben annelik konusunda  asılıyım sen beceremiyosun diye kafamda sorular oluyo
(1,465 puan) tarafından
Bilemedim :/ ama şunu unutmayın bir bebeği en iyi annesi tanır annesi bakar . Siz kendinize güvendikce oda zamanla sizi anlar umarım
0 oy
tarafından
Benimki de normalde karışır bi kaç kez dinlemedim bi kaç kez bağırıp çağırdım. Şimdi dayanamayıp bişey söylese işine bak ben işimi bilirim derim susar
0 oy
(119,519 puan) tarafından
erkekler ustune vazife olmaya  seye burun sokmasa olmaz
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Böyleleri ya çok bilmis ya da anasından akıl almış oluyor :) başta benimki de öyleydi şimdi düzeldi Allahtan 
(37 puan) tarafından
InsAllah bizimkide duzelir
(3,695 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(721 puan) tarafından
Yalniz diyilsin kuzum benim de kocam òyle şòyle giydirme ùşur bòyle yapma sicak bòyle yika ilaci doģru vermiyosun o yuzde iyleşmiyor vee vee.. ama desem çocuģun ustun deyiş çorabin giy ben yapamam incitirim onu der :D  Ben takmiyorum boş ver takma kafana, aslinda kotu anlamda sòylemiyorlar onlar da 
(37 puan) tarafından
Evet canim haklisin ilgileniyor ama hep suclamasi benmisim yanlis yapan taraf olmam beni sinirlendiriyor iste.
(721 puan) tarafından
Sinirlenme boşuna kiz hepsi zaten oyle ben şimdiye kadar òyel baba gòrmedim bu çoçuk ben yuzùmden òyle oldu desin
0 oy
(4,226 puan) tarafından
Esım 6 da evden cıkıyor işe gidiyor 2 de geliyor. Kac kere arayıp cocuklar nasıl dıye soruyor pekmez ver bal ver yok üşütmesınler camı acma Vs anlatıyor. Hele hasta olsunlar kac kere mesaj atar. Kaynanam da oyle her hareketıme bı yorumu var soyle yap boyle yap. Benm yerime yapın desem beceremezler 
(37 puan) tarafından
Allah sabr versin ne diyim
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Sen onun annesiysen o da babası canım. Karışmaya hakkı var. Sen çocuğu da benimsemişsin. Tabi ki doğru bir şey yapıyorsun ama eşinin de söz hakkı var çocuk üzerinde
(37 puan) tarafından
Canım ilgilenmeyi beni mutlu ediyo zaten amma benmişim yanlış yapan taraf olmam beni hep yanlış yapmamda suçlaması beni sinirlendiriyor. Zaten al kendin yap diyorum öyleyse yapmaz akıl verir yanlız(
(7,783 puan) tarafından
Tabi yaptıklarını yanlış buluyorsa o ayrı
0 oy
tarafından
Hele benimkine bakin zaten adam gibi emmiyormus kendimi kandirmayacakmişim mama vericekmişim emzirmeyi birakacakmişimmm ana ba ba ba baaaa :)))))
(37 puan) tarafından
Bi karışan olmasa sinirlenmeden iyi büyüdürüz bebişlerimizi
tarafından
Valla canim ben alistim duymuyorum takmiyorum icimden geleni yapiyorum.sutunu sag ver diyo bazen sacmaliyo emen cocuga niye sagip vereyim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla ben anasiyim benden iyi kimse bilemez akil hocaligini kerkes kendie saklasin
(37 puan) tarafından
İlla karışılacak yanı kimse bu anneleri anlamaz zaten. İşimoz Allaha kalmış

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 167 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysu55 (4 puan) tarafından soruldu