0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar oglum 1 haftalık sarılık var uykuda çok kalıyor gögüstede hemen uyuyaklıyor sıcak temastan dolayıoldugunca emziriyorrum ama biberonda veriyorum bu kadar kısa sürede bşberona alışır emmyi bırakırmı acaba sarılık bitene kadar böyle hapsam nolur?? Birde sarılık geçince gögüste yine uyurmu acaba şimdşden tşkler❤️

7 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından
sarilik degerini olctuler mi canim mutlaka iki saat dolmadan emzir ki bol bol gecsin sariligi yaklasik 40 gun olunca gecmeye basliyor zaten bebek te toparlaniyor uyursa topuklarini hafiften sık burnuna fokun uyandir hic olmadi altini ac uyanir zaten 
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından

Çok şükür başıma gelmedi ama sık sık emzirmeye çalış. Ben altını açtığımda kızımın uyanıyordu o zamanlar. Topuğunuda hafifçe sıkabilirsin veya soğuk bir bezi boynuna dokundurabilirsin hafifçe. Biberona gelince, ben mama vermek zorundaydım ilk zamanlar, meme reddi olmasın diye şırınga ile verdim. Sonda yöntemi ile de vermiştim.

Allah acil şifalar versin, çok geçmiş olsun.
0 oy
tarafından
Anne sütü sarılığı olabılır yanı benım oyleydı emzırdıkce sarılık olurdu 50 günlükken normal değere düştü sarılığı bende kızıma mama verdım memeyı bırakmadı bu phılıps aventtı bıberon belkı ondandır
0 oy
tarafından
cnm bana doktor uyanmazsa biberonla ver sutunu demisti.. sanmiyorum alisacagini.. bir de uyanmasi icin ben yuzunu islak mendille siliyordum o zaman uyaniyor tabi ara ara  siliyordum tekrar daliyordu.. dr. da soy 15 dk beklet otomatik vucut kendini korumaya gecer ve uyanir demisti..
0 oy
tarafından
Canım benim kızımın 2 ay sürdü güneş gören yere yatir evinde bol bolda emzir
0 oy
tarafından
Ben 1 kere yenidogdunda sarılık testi yaptırdım başlangıç varmış sürekli emzirdim teste filanda giturmedim öyle geçti hemen
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Korkma canım ama değerlerine baktr benim kızımın 3 ay sürdü doktr uzamış sarılık demişti rabbim size bağışlasın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 315 göst.
0 oy
0 cevap 40 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu

384,676 soru

11,507,116 cevap

35,161 kullanıcı

...