0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından

image

kizlar secerken bitane secin secim yaparken dikkatli secin ve iç sesinizi dinleyin siz yazin 5 dk cevaplar yazilacak

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 mor mavi de olabilir. neyse o işte 
tarafından
5 dk dedin tam 10 dk oldu kizzzzz uyudun muuuuu
tarafından
ben gidiyorum bekledi bekledi gitti dersiniz.
(224 puan) tarafından
kiz dur geldim cMasie astim dhdhdj
(22 puan) tarafından
Kız ağaç  testine girelim dedik agac olduk  burda sjss :D
(224 puan) tarafından
ozurdilerim:D Mersin; Kendine güvenen birisiniz. Hayatınızdaki hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz. Herşey kontrol altında. Kendi becerilerinize güveniyor, hiçbir şeyi ertelemiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizin bu güçlü duruşunuzu seviyor. Sorumlu kişiliğiniz sayesinde yeni yılda daha da teşvik edileceksiniz.
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
6

Meyve veren agac taşlanir 
(224 puan) tarafından
Erik; Barışçıl ve makul bir insansınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi seviyorsunuz, fakat yalnız kalmaktan da keyif alıyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ve dış dünyadan biraz uzaklaşmak için yalnız kalmak istiyorsunuz. Yeni yılda ruhunuzu açacağınız bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.
(7,654 puan) tarafından
Kiz hadi inşallah
0 oy
tarafından
3 cnm ☺️❤️❤️
(224 puan) tarafından
Akçaağac; Bu ağacı seçtiyseniz hassas bir kişisiniz demektir. Kendiniz ve çevrenizdeki dünya hakkında diğer insanlara kıyasla daha çok düşünüyor, daha çok kafa yoruyorsunuz. Yeni yılda, hayatınıza romantik ilişki kuracağınız bir kişi girebilir. Kendine yeten bir insansınız. Bu yıl hayatınız daha parlak ve macera dolu olacak
tarafından
Puhahhaha
0 oy
tarafından
3                    ..
tarafından
Peki ben bu mevzuyu özelden mi açayım  yoksa yorumdami kuzum sen daha iyi bilirsin
tarafından
Ozelden ac canim  buraya karistirma
tarafından
Tamam kuzumm benden çok öptüm Allah'a emanet ol ❤️
tarafından
Tamam canım sıkıntı yok
tarafından
Sende Allaha emanet ol canim hayirli geceler ❤️
0 oy
tarafından
9 bana benziyor ondan :)) zayıf lik acısından 
(224 puan) tarafından
Eğer söğüt ağacını seçtiyseniz dışa dönük bir kişiliğiniz var demektir. Risk ve sorumluluk almayı seviyorsunuz. Rutinden sıkıldınız ve bazı olaylarda büyük bir rol oynamak için bir şans bekliyorsunuz. Yeni yıl size, lider bir rol üstlenmenize yardımcı olacak değişiklikler getiriyor. Uzun zamandır beklediğiniz şöhret neredeyse geldi
tarafından
Doğru ya
0 oy
(755 puan) tarafından
6 canım meyve vermesi dikkatimi çekti 
(224 puan) tarafından
Barışçıl ve makul bir insansınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi seviyorsunuz, fakat yalnız kalmaktan da keyif alıyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ve dış dünyadan biraz uzaklaşmak için yalnız kalmak istiyorsunuz. Yeni yılda ruhunuzu açacağınız bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.
(755 puan) tarafından
Evden çıkmak bile istemiyorum.. ruhumu açan kişi de eşim oda tam hanım kafadan◉‿◉
0 oy
(22 puan) tarafından
6 diyelim :)) hadi bakalım 
(224 puan) tarafından
Barışçıl ve makul bir insansınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi seviyorsunuz, fakat yalnız kalmaktan da keyif alıyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ve dış dünyadan biraz uzaklaşmak için yalnız kalmak istiyorsunuz. Yeni yılda ruhunuzu açacağınız bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.
0 oy
(1,771 puan) tarafından
5 diyorum bende ❣️
(224 puan) tarafından
Mersin; Kendine güvenen birisiniz. Hayatınızdaki hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz. Herşey kontrol altında. Kendi becerilerinize güveniyor, hiçbir şeyi ertelemiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizin bu güçlü duruşunuzu seviyor. Sorumlu kişiliğiniz sayesinde yeni yılda daha da teşvik edileceksiniz
(1,771 puan) tarafından
Sağol canım pek benzemese de ☺️☺️
0 oy
(3,663 puan) tarafından

6 numeroo :D.      

(224 puan) tarafından
0 oy
(839 puan) tarafından
7 numara               
(224 puan) tarafından
İnsanların güvendikleri, kendine güvenen ve analitik bir insansınız. Duyarlılığınız her zaman gerçekten önemli olanı anlamanızı sağlıyor. Sizin gibi algısal ve özenli olmayan kişiler, size yönelecekler. Kültürler arası önemli bir rol oynayabilirsiniz.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Ya çok zor seçmesi 4 diyecektim aslında çocukluğumun ve gençliğimin geçtiği yerde ki ağaca benzediği için ama sonra nedense birden içimden 6 geçti, sebebini bilmiyorum. 6.
(224 puan) tarafından
(4,583 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(12,486 puan) tarafından
4 diyorum.     
(224 puan) tarafından
Kızılağac; Karşımızda pratik ve dengeli bir insan duruyor.  Güvenilir olduğunuz için insanlar rahatlıkla sizin yanınızda yer alabiliyor. Siz doğal olarak güçlü bir insansanız. Hassas biri olarak görülmekten hoşlanmıyorsunuz bu nedenle de  karşı cinsle ilişki kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak yeni yılda nezaketinizi takdir edebilecek biriyle tanışabilirsiniz
(12,486 puan) tarafından
Kız  buda tuttu :)
0 oy
(3,861 puan) tarafından

4 numara  nedenini bilmiyorum icimden o geldi:)

(224 puan) tarafından
Kızılağac; Karşımızda pratik ve dengeli bir insan duruyor.  Güvenilir olduğunuz için insanlar rahatlıkla sizin yanınızda yer alabiliyor. Siz doğal olarak güçlü bir insansanız. Hassas biri olarak görülmekten hoşlanmıyorsunuz bu nedenle de  karşı cinsle ilişki kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak yeni yılda nezaketinizi takdir edebilecek biriyle tanışabilirsiniz
0 oy
(371 puan) tarafından
4 numara diyorum
(224 puan) tarafından
0 oy
(146 puan) tarafından
O zaman 2 :) 
(224 puan) tarafından
Karaçam; Sizi tanımlayan şey bağımsızlıktır. Kendi yolunuzu seçerken sizi durdurabilecek bir sınırınız yok. Sanatsal yetenekleriniz, yeni yılda gelirinizi artıracak. İşyerinde başarı elde etmek için yapmanız gereken tek şey ilkelerinize ve düşüncelerinize bağlı kalmaktır
0 oy
tarafından

77777777777777

(224 puan) tarafından
İnsanların güvendikleri, kendine güvenen ve analitik bir insansınız. Duyarlılığınız her zaman gerçekten önemli olanı anlamanızı sağlıyor. Sizin gibi algısal ve özenli olmayan kişiler, size yönelecekler. Kültürler arası önemli bir rol oynayabilirsiniz.
0 oy
tarafından
7 pembe      
(224 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Direk 8 demek istiyorumm
tarafından
Bende
(224 puan) tarafından
Çevrenizdeki insanlar sizin bir hayalperest ve romantik olduğunuzu düşünüyor. Yalnızca aklıyla hareket eden insanlarla iletişim kurmayı bıraktığınızda, duyguların önemli olduğunu düşünen o özel kişiye daha da yaklaşacaksınız
tarafından
Bizi unuttu .
(224 puan) tarafından
yok canim sira sira gittim laylastim
tarafından
Şaha yaptım ,:)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
2.          
(224 puan) tarafından
Karaçam; Sizi tanımlayan şey bağımsızlıktır. Kendi yolunuzu seçerken sizi durdurabilecek bir sınırınız yok. Sanatsal yetenekleriniz, yeni yılda gelirinizi artıracak. İşyerinde başarı elde etmek için yapmanız gereken tek şey ilkelerinize ve düşüncelerinize bağlı kalmaktır
(1,763 puan) tarafından
Dayanamayip.sonucunu nette arastirdim seni beklerken iyimi:))
(224 puan) tarafından
ozurdileeim cajim camasir asip geldim djdhfh
0 oy
(66 puan) tarafından
2 diyelim bakalım :)
(224 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,365 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 305 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 492 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 381 göst.