0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

image

kizlar secerken bitane secin secim yaparken dikkatli secin ve iç sesinizi dinleyin siz yazin 5 dk cevaplar yazilacak

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
4 cnm ......
(228 puan) tarafından
Kızılağac; Karşımızda pratik ve dengeli bir insan duruyor.  Güvenilir olduğunuz için insanlar rahatlıkla sizin yanınızda yer alabiliyor. Siz doğal olarak güçlü bir insansanız. Hassas biri olarak görülmekten hoşlanmıyorsunuz bu nedenle de  karşı cinsle ilişki kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak yeni yılda nezaketinizi takdir edebilecek biriyle tanışabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 numero diyorum 
(228 puan) tarafından
Karaçam; Sizi tanımlayan şey bağımsızlıktır. Kendi yolunuzu seçerken sizi durdurabilecek bir sınırınız yok. Sanatsal yetenekleriniz, yeni yılda gelirinizi artıracak. İşyerinde başarı elde etmek için yapmanız gereken tek şey ilkelerinize ve düşüncelerinize bağlı kalmaktır
0 oy
(423 puan) tarafından
1

Yorulmuş yaprakları solmuş bur ağaç bnm gibi
(228 puan) tarafından
Meşe

Muhtemelen , bardağın hep dolu tarafını gören insanlardan birisiniz. Sizin için hayat, beklenmedik şeylerle dolu büyük bir maceradır. Yeni yılda keyifli ve önemli olaylar olacak. Değişiklikler için hazırsınız ve sınırlanmış hissetmeyeceksiniz.  Yeni başarılara imza atmak için sabırsızlanıyorsunuz
0 oy
(1,601 puan) tarafından
4 numara  diyorum
(228 puan) tarafından
Kızılağac; Karşımızda pratik ve dengeli bir insan duruyor.  Güvenilir olduğunuz için insanlar rahatlıkla sizin yanınızda yer alabiliyor. Siz doğal olarak güçlü bir insansanız. Hassas biri olarak görülmekten hoşlanmıyorsunuz bu nedenle de  karşı cinsle ilişki kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak yeni yılda nezaketinizi takdir edebilecek biriyle tanışabilirsiniz.
(1,601 puan) tarafından
Süper bir yorum
0 oy
(3,141 puan) tarafından
2 diyorum hadi bakalim ne çıkacak :)
(228 puan) tarafından
Karaçam; Sizi tanımlayan şey bağımsızlıktır. Kendi yolunuzu seçerken sizi durdurabilecek bir sınırınız yok. Sanatsal yetenekleriniz, yeni yılda gelirinizi artıracak. İşyerinde başarı elde etmek için yapmanız gereken tek şey ilkelerinize ve düşüncelerinize bağlı kalmaktır
(3,141 puan) tarafından
Öncekinde 4 u seçmiştim onu okurken aa tam ben diye okudum ama bunu fazla ozdestiremedim canım :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
6 demek istiyorum 
(228 puan) tarafından
Barışçıl ve makul bir insansınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi seviyorsunuz, fakat yalnız kalmaktan da keyif alıyorsunuz. Bazen hayatın anlamını düşünmek ve dış dünyadan biraz uzaklaşmak için yalnız kalmak istiyorsunuz. Yeni yılda ruhunuzu açacağınız bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.
(4,889 puan) tarafından
Süper bi yorum:)))
0 oy
(736 puan) tarafından
Nedense ilk gözüme 8 çarptı
(228 puan) tarafından
Çevrenizdeki insanlar sizin bir hayalperest ve romantik olduğunuzu düşünüyor. Yalnızca aklıyla hareket eden insanlarla iletişim kurmayı bıraktığınızda, duyguların önemli olduğunu düşünen o özel kişiye daha da yaklaşacaksınız
0 oy
(312 puan) tarafından

:)3 bence gözüme o çarptı

(228 puan) tarafından
Akçaağac; Bu ağacı seçtiyseniz hassas bir kişisiniz demektir. Kendiniz ve çevrenizdeki dünya hakkında diğer insanlara kıyasla daha çok düşünüyor, daha çok kafa yoruyorsunuz. Yeni yılda, hayatınıza romantik ilişki kuracağınız bir kişi girebilir. Kendine yeten bir insansınız. Bu yıl hayatınız daha parlak ve macera dolu olacak
0 oy
tarafından
9 diyorum :)
(228 puan) tarafından
Eğer söğüt ağacını seçtiyseniz dışa dönük bir kişiliğiniz var demektir. Risk ve sorumluluk almayı seviyorsunuz. Rutinden sıkıldınız ve bazı olaylarda büyük bir rol oynamak için bir şans bekliyorsunuz. Yeni yıl size, lider bir rol üstlenmenize yardımcı olacak değişiklikler getiriyor. Uzun zamandır beklediğiniz şöhret neredeyse geldi
tarafından
Hadi insallah ❤️
0 oy
(18 puan) tarafından
2 numara diyorum
(228 puan) tarafından
0 oy
(5,272 puan) tarafından
5 demek geldi icimden
(228 puan) tarafından
Kendine güvenen birisiniz. Hayatınızdaki hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz. Herşey kontrol altında. Kendi becerilerinize güveniyor, hiçbir şeyi ertelemiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizin bu güçlü duruşunuzu seviyor. Sorumlu kişiliğiniz sayesinde yeni yılda daha da teşvik edileceksiniz
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Hiç biri çekici glmedi :/

0 oy
tarafından
Hepsi çok güzel . 1. Vw 8
(228 puan) tarafından
Muhtemelen , bardağın hep dolu tarafını gören insanlardan birisiniz. Sizin için hayat, beklenmedik şeylerle dolu büyük bir maceradır. Yeni yılda keyifli ve önemli olaylar olacak. Değişiklikler için hazırsınız ve sınırlanmış hissetmeyeceksiniz.  Yeni başarılara imza atmak için sabırsızlanıyorsunuz Çevrenizdeki insanlar sizin bir hayalperest ve romantik olduğunuzu düşünüyor. Yalnızca aklıyla hareket eden insanlarla iletişim kurmayı bıraktığınızda, duyguların önemli olduğunu düşünen o özel kişiye daha da yaklaşacaksınız
0 oy
(1,862 puan) tarafından
4 numarayı seçtim.d
(228 puan) tarafından
Kızılağac; Karşımızda pratik ve dengeli bir insan duruyor.  Güvenilir olduğunuz için insanlar rahatlıkla sizin yanınızda yer alabiliyor. Siz doğal olarak güçlü bir insansanız. Hassas biri olarak görülmekten hoşlanmıyorsunuz bu nedenle de  karşı cinsle ilişki kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak yeni yılda nezaketinizi takdir edebilecek biriyle tanışabilirsiniz.
(1,862 puan) tarafından
En son hariç üstte beni anlatmışsınız:)
0 oy
(119,349 puan) tarafından
6 sectim        
0 oy
(2,565 puan) tarafından
İlk gözüme 7 çarptı canım
0 oy
(108 puan) tarafından
4 geldi icimden
0 oy